14

Szymon Marciniak będzie sędzią głównym meczu Chorwacja-Turcja w eliminacjach MŚ 2018 :)

0

Ja nie widziałem, także dzięki za info a poza tym ładny gest z jego strony :)

1

Ludzie jak widzę te wasze komentarze dotyczące overali w fifie to mi sie rzygać chce, przejmujecie sie tym jakby to była najważniejsza rzecz na świecie, i to jest tylko gra!!
Czekam na fale hejtu :) pozdrawiam

0

Jakby to powiedzieć ,,kozak w necie pi**a w świecie '' :D

8

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dziękuję Panu i nawzajem :)

0

A gdzie ,,#PanOczywisty'' :0

1

Tak np. 4 września Kazachstan-Polska ;)

0

4:2* :D

0

Dijon nic nie gra przez całą połowę a remisuje 2:2 niezłe jaja :D

0

Eurosport.

3

Gdzie on tam ku*wa dotknął piłkę!?

3

Znając życie to trafią na Real

0

12 mln euro.

0

Hahahaha ale zapitolił

1

Panie i Panowie czy gdyby Legia awansowała do LM i trafiła na Barcelonę to mogłaby zrobić tak że przeniosła by mecz domowy na Stadion Narodowy by więcej ludzi mogło oglądnąć ten mecz? :D

8

11

Ramos lubi to.

1

Ściąg sobie na telefon aplikacje shazam i jak będzie oglądał tą reklamę i będzie leciała ta muzyczka to przyłoż telefon do telewizora włącz tą aplikacje włącz wyszukiwanie i pokaże ci się ta piosenka ;)

4

24 sierpnia.

0

Zamieszanie w polu karnym Barcy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i piłka spadła pod nogi Castro który uderzył przy słupku ;)

1

Dzięki wielkie ;)

0

Nie wie ktoś czy mecz finałowy w nogę na IO będzie pokazywany na TVP1 lub 2?

7

I mamy 11 medal!! Srebro Maji Włoszczowskiej Brawoo :D

0

Goooooooool Luisito

0

Kartki z poprzedniego sezonu

0

Gooool Turan :D

0

Piosenka ligi mistrzów a na telewizorze Legia jak to ladnie wygląda :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?