Ludzie jak widzę te wasze komentarze dotyczące overali w fifie to mi sie rzygać chce, przejmujecie sie tym jakby to była najważniejsza rzecz na świecie, i to jest tylko gra!!
Czekam na fale hejtu :) pozdrawiam
Panie i Panowie czy gdyby Legia awansowała do LM i trafiła na Barcelonę to mogłaby zrobić tak że przeniosła by mecz domowy na Stadion Narodowy by więcej ludzi mogło oglądnąć ten mecz? :D
Ściąg sobie na telefon aplikacje shazam i jak będzie oglądał tą reklamę i będzie leciała ta muzyczka to przyłoż telefon do telewizora włącz tą aplikacje włącz wyszukiwanie i pokaże ci się ta piosenka ;)
14
Szymon Marciniak będzie sędzią głównym meczu Chorwacja-Turcja w eliminacjach MŚ 2018 :)
0
Ja nie widziałem, także dzięki za info a poza tym ładny gest z jego strony :)
1
Ludzie jak widzę te wasze komentarze dotyczące overali w fifie to mi sie rzygać chce, przejmujecie sie tym jakby to była najważniejsza rzecz na świecie, i to jest tylko gra!!
Czekam na fale hejtu :) pozdrawiam
2
http://www.laczynaspilka.pl/reprezentacja/reprezentacja-a/tylko-u-nas-premiera-filmu-chce-wiecej-zapraszamy1
Polecam :)
0
Jakby to powiedzieć ,,kozak w necie pi**a w świecie '' :D
8
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dziękuję Panu i nawzajem :)
0
A gdzie ,,#PanOczywisty'' :0
1
Tak np. 4 września Kazachstan-Polska ;)
0
4:2* :D
0
Dijon nic nie gra przez całą połowę a remisuje 2:2 niezłe jaja :D
0
Eurosport.
3
Gdzie on tam ku*wa dotknął piłkę!?
3
Znając życie to trafią na Real
0
12 mln euro.
0
Hahahaha ale zapitolił
1
Panie i Panowie czy gdyby Legia awansowała do LM i trafiła na Barcelonę to mogłaby zrobić tak że przeniosła by mecz domowy na Stadion Narodowy by więcej ludzi mogło oglądnąć ten mecz? :D
8
https://instagram.com/p/BJcs7TIjy87/ :D
11
Ramos lubi to.
1
Ściąg sobie na telefon aplikacje shazam i jak będzie oglądał tą reklamę i będzie leciała ta muzyczka to przyłoż telefon do telewizora włącz tą aplikacje włącz wyszukiwanie i pokaże ci się ta piosenka ;)
4
24 sierpnia.
0
Zamieszanie w polu karnym Barcy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i piłka spadła pod nogi Castro który uderzył przy słupku ;)
1
Dzięki wielkie ;)
0
Nie wie ktoś czy mecz finałowy w nogę na IO będzie pokazywany na TVP1 lub 2?
7
I mamy 11 medal!! Srebro Maji Włoszczowskiej Brawoo :D
0
Goooooooool Luisito
0
Kartki z poprzedniego sezonu
0
Gooool Turan :D
0
Piosenka ligi mistrzów a na telewizorze Legia jak to ladnie wygląda :D