3 grudnia 2016, 19:32
6
A w wiadomościach sportowych na TVN prowadzący stwierdził że Suarez strzelił dziś gola.....Claudio Bravo :D
3 grudnia 2016, 18:24
5
Cristiano chyba nie zna punktu nr. 2 :D
3 grudnia 2016, 18:21
2
Z lewej wisi Barcelony.....
3 grudnia 2016, 17:26
0
Gooooooooooooool :D
3 grudnia 2016, 17:25
3
Rzygać mi się chce jak słyszę Mirosławskiego który mówi o tym że ktoś nie dojechał na stadion
3 grudnia 2016, 17:01
8
Zawał.......
3 grudnia 2016, 16:56
A Polacy wygrywają po półmetku konkurs drużynowy w skokach :D
3 grudnia 2016, 13:27
1
To tak z okazji meczu, był ktoś kiedyś na El Clasico? :D
2 grudnia 2016, 18:50
4
Rafinha prezentuje poziom tak?
28 listopada 2016, 06:35
@misztalk Dzięki :D
28 listopada 2016, 06:29
Powie mi tylko ktoś za co Ter Stegen dostał żółtą kartkę bo nie oglądałem meczu :)
25 listopada 2016, 18:26
Termalica 2:0 brawo ! :D
19 listopada 2016, 16:35
Powie ktoś jak nasi grają bo nie moge oglądać :)
12 listopada 2016, 18:16
Rakitić asysta :D
8 listopada 2016, 15:26
Czy tak trudno zobaczyć paręnaście postów niżej?
7 listopada 2016, 09:57
http://m.imgur.com/djRPrRX No niewiem czy taka świetna wiadomość :D
6 listopada 2016, 18:12
Spokojnie :D w trakcie jak to pisałem ty poprawiłeś i tak wyszło ;)
6 listopada 2016, 11:21
Odkąd* ;).
2 listopada 2016, 22:24
Gooooooooooool jprld
2 listopada 2016, 21:59
Goooooooooooool
2 listopada 2016, 14:36
Znaczy mi to osobiście jakoś bardzo nie przeszkadza tylko tak sie pytam ;)
2 listopada 2016, 14:32
Nie możesz dać tych wszystkich informacji w jednym komentarzu?
2 listopada 2016, 09:18
Ćwiąki, jak forma ter Stejgena? Dopiero wylądowałem :( @cwiakala— Patryk Mirosławski (@P_Miroslawski) November 2, 2016
Ćwiąki, jak forma ter Stejgena? Dopiero wylądowałem :( @cwiakala
18 października 2016, 21:20
Co jak co ale szacun dla tych kibiców legii że przez cały mecz będą tak głośno kibicować :)
15 października 2016, 20:32
To fajnie masz.
15 października 2016, 20:10
15
Stoi pijany Polak na warcie, podchodzi do niego Niemiec i mówi: -Guten Morgen. -Butem w morde?-Pyta Polak, zdejmuje buta i uderza Niemca w mordę. Niemiec wstaje i wykrzykuje: -Was ist das?! Na to Polak: -Jeszcze raz? :D
15 października 2016, 17:31
Ale wejście Leo :D.
9 października 2016, 19:28
:(
8 października 2016, 20:36
Nie.
2 października 2016, 21:20
Śmiejecie sie z HD a to co tu się odpieprza to wcale nie jest lepsze
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
6
A w wiadomościach sportowych na TVN prowadzący stwierdził że Suarez strzelił dziś gola.....Claudio Bravo :D
5
Cristiano chyba nie zna punktu nr. 2 :D
2
Z lewej wisi Barcelony.....
0
Gooooooooooooool :D
3
Rzygać mi się chce jak słyszę Mirosławskiego który mówi o tym że ktoś nie dojechał na stadion
8
Zawał.......
0
A Polacy wygrywają po półmetku konkurs drużynowy w skokach :D
1
To tak z okazji meczu, był ktoś kiedyś na El Clasico? :D
4
Rafinha prezentuje poziom tak?
1
@misztalk Dzięki :D
0
Powie mi tylko ktoś za co Ter Stegen dostał żółtą kartkę bo nie oglądałem meczu :)
2
Termalica 2:0 brawo ! :D
0
Powie ktoś jak nasi grają bo nie moge oglądać :)
2
Rakitić asysta :D
3
Czy tak trudno zobaczyć paręnaście postów niżej?
2
http://m.imgur.com/djRPrRX No niewiem czy taka świetna wiadomość :D
0
Spokojnie :D w trakcie jak to pisałem ty poprawiłeś i tak wyszło ;)
0
Odkąd* ;).
0
Gooooooooooool jprld
0
Goooooooooooool
0
Znaczy mi to osobiście jakoś bardzo nie przeszkadza tylko tak sie pytam ;)
3
Nie możesz dać tych wszystkich informacji w jednym komentarzu?
0
4
Co jak co ale szacun dla tych kibiców legii że przez cały mecz będą tak głośno kibicować :)
6
To fajnie masz.
15
Stoi pijany Polak na warcie, podchodzi do niego Niemiec i mówi:
-Guten Morgen.
-Butem w morde?-Pyta Polak, zdejmuje buta i uderza Niemca w mordę. Niemiec wstaje i wykrzykuje:
-Was ist das?!
Na to Polak:
-Jeszcze raz?
:D
0
Ale wejście Leo :D.
1
:(
1
Nie.
2
Śmiejecie sie z HD a to co tu się odpieprza to wcale nie jest lepsze