6

A w wiadomościach sportowych na TVN prowadzący stwierdził że Suarez strzelił dziś gola.....Claudio Bravo :D

5

Cristiano chyba nie zna punktu nr. 2 :D

2

Z lewej wisi Barcelony.....

0

Gooooooooooooool :D

3

Rzygać mi się chce jak słyszę Mirosławskiego który mówi o tym że ktoś nie dojechał na stadion

8

Zawał.......

0

A Polacy wygrywają po półmetku konkurs drużynowy w skokach :D

1

To tak z okazji meczu, był ktoś kiedyś na El Clasico? :D

4

Rafinha prezentuje poziom tak?

1

@misztalk Dzięki :D

0

Powie mi tylko ktoś za co Ter Stegen dostał żółtą kartkę bo nie oglądałem meczu :)

2

Termalica 2:0 brawo ! :D

0

Powie ktoś jak nasi grają bo nie moge oglądać :)

2

Rakitić asysta :D

3

Czy tak trudno zobaczyć paręnaście postów niżej?

2

http://m.imgur.com/djRPrRX No niewiem czy taka świetna wiadomość :D

0

Spokojnie :D w trakcie jak to pisałem ty poprawiłeś i tak wyszło ;)

0

Odkąd* ;).

0

Gooooooooooool jprld

0

Goooooooooooool

0

Znaczy mi to osobiście jakoś bardzo nie przeszkadza tylko tak sie pytam ;)

3

Nie możesz dać tych wszystkich informacji w jednym komentarzu?

0

4

Co jak co ale szacun dla tych kibiców legii że przez cały mecz będą tak głośno kibicować :)

6

To fajnie masz.

15

Stoi pijany Polak na warcie, podchodzi do niego Niemiec i mówi:
-Guten Morgen.
-Butem w morde?-Pyta Polak, zdejmuje buta i uderza Niemca w mordę. Niemiec wstaje i wykrzykuje:
-Was ist das?!
Na to Polak:
-Jeszcze raz?
:D

0

Ale wejście Leo :D.

1

:(

1

Nie.

2

Śmiejecie sie z HD a to co tu się odpieprza to wcale nie jest lepsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?