1

No to rywale odrobią troche punktów....

3

Kamil :(((((((.

2

Brawo Maciek :D

2

Jestem dokładnie tego samego zdania :D

0

O z kreską xD

0

Hahahahahaha :D

0

Aaa to ok ;)

0

Było słychać przecież, Piter mówił jakie mają plany na najbliższy miesiąc jeśli chodzi o konkursy

0

Tak, ale nie każdy na świecie interesuje sie piłką nożną i oglada mecze tych zawodników

9

Powinniśmy być dumni że mamy tak sławnego rodaka, świetnego piłkarza :D

2

O jezu, sie wszystkiego musicie czepiać...

0

Oooooo Lewy :D.

0

Dzięki, poprawione :D

1

Pharel Williams- Happy xD

1

Zieliński w 1 składzie na Bologne, Milik na ławce może wejdzie w drugiej połowie :)

1

Fatalny to ty jesteś Mirosławski :)

0

Danielem* xD.

0

Stoch 217 m!!! Jest podium :)

0

Vidaaaaaaalllll

5

5

Stoch 222,5m i 3 miejsce po 1 serii :)

0

Paaacooooo :D.

0

Oczywiście ulubiony tekst Mirosławskiego o korkach przed stadionem

0

Koledze chodzi o kadre nie o skład ;)

1

Albo jak oglądałem mecze na Eleven które komentował Mirosławski to w każdym mowił jak to inni grają pod Real w tej kolejce

1

Zieliński ława, niewiem dlaczego przecież tak dobrze gra a wchodzi ostatnimi czasy tylko z ławki, a Milika jeszcze nie ma w kadrze :)

2

Przeszedł ostatnio do Las Palmas ;)

0

Brawo :)))))))

0

No Stoch chyba dzisiaj nie wygra :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?