11 lutego 2017, 10:09
1
No to rywale odrobią troche punktów....
11 lutego 2017, 10:08
3
Kamil :(((((((.
11 lutego 2017, 09:20
2
Brawo Maciek :D
10 lutego 2017, 21:28
Jestem dokładnie tego samego zdania :D
9 lutego 2017, 21:22
0
O z kreską xD
9 lutego 2017, 21:12
Hahahahahaha :D
5 lutego 2017, 16:41
Aaa to ok ;)
5 lutego 2017, 16:39
Było słychać przecież, Piter mówił jakie mają plany na najbliższy miesiąc jeśli chodzi o konkursy
5 lutego 2017, 16:10
Tak, ale nie każdy na świecie interesuje sie piłką nożną i oglada mecze tych zawodników
5 lutego 2017, 15:59
9
Powinniśmy być dumni że mamy tak sławnego rodaka, świetnego piłkarza :D
5 lutego 2017, 15:50
O jezu, sie wszystkiego musicie czepiać...
5 lutego 2017, 15:43
Oooooo Lewy :D.
5 lutego 2017, 14:57
Dzięki, poprawione :D
5 lutego 2017, 14:53
32
https://mobile.twitter.com/DominikMucha/status/828233083644166144/photo/1 Mertens :D
4 lutego 2017, 20:57
Pharel Williams- Happy xD
4 lutego 2017, 20:01
Zieliński w 1 składzie na Bologne, Milik na ławce może wejdzie w drugiej połowie :)
4 lutego 2017, 18:07
Fatalny to ty jesteś Mirosławski :)
4 lutego 2017, 17:51
Danielem* xD.
4 lutego 2017, 17:45
Stoch 217 m!!! Jest podium :)
4 lutego 2017, 17:40
Vidaaaaaaalllll
4 lutego 2017, 17:11
5
https://pbs.twimg.com/media/C31VaO4W8AECY_d.jpg transparent na Camp Nou :)
4 lutego 2017, 16:49
Stoch 222,5m i 3 miejsce po 1 serii :)
4 lutego 2017, 16:34
Paaacooooo :D.
4 lutego 2017, 16:21
Oczywiście ulubiony tekst Mirosławskiego o korkach przed stadionem
4 lutego 2017, 10:25
Koledze chodzi o kadre nie o skład ;)
3 lutego 2017, 20:40
Albo jak oglądałem mecze na Eleven które komentował Mirosławski to w każdym mowił jak to inni grają pod Real w tej kolejce
29 stycznia 2017, 20:06
Zieliński ława, niewiem dlaczego przecież tak dobrze gra a wchodzi ostatnimi czasy tylko z ławki, a Milika jeszcze nie ma w kadrze :)
29 stycznia 2017, 19:31
Przeszedł ostatnio do Las Palmas ;)
29 stycznia 2017, 15:58
Brawo :)))))))
29 stycznia 2017, 15:53
No Stoch chyba dzisiaj nie wygra :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
No to rywale odrobią troche punktów....
3
Kamil :(((((((.
2
Brawo Maciek :D
2
Jestem dokładnie tego samego zdania :D
0
O z kreską xD
0
Hahahahahaha :D
0
Aaa to ok ;)
0
Było słychać przecież, Piter mówił jakie mają plany na najbliższy miesiąc jeśli chodzi o konkursy
0
Tak, ale nie każdy na świecie interesuje sie piłką nożną i oglada mecze tych zawodników
9
Powinniśmy być dumni że mamy tak sławnego rodaka, świetnego piłkarza :D
2
O jezu, sie wszystkiego musicie czepiać...
0
Oooooo Lewy :D.
0
Dzięki, poprawione :D
32
https://mobile.twitter.com/DominikMucha/status/828233083644166144/photo/1 Mertens :D
1
Pharel Williams- Happy xD
1
Zieliński w 1 składzie na Bologne, Milik na ławce może wejdzie w drugiej połowie :)
1
Fatalny to ty jesteś Mirosławski :)
0
Danielem* xD.
0
Stoch 217 m!!! Jest podium :)
0
Vidaaaaaaalllll
5
https://pbs.twimg.com/media/C31VaO4W8AECY_d.jpg transparent na Camp Nou :)
5
Stoch 222,5m i 3 miejsce po 1 serii :)
0
Paaacooooo :D.
0
Oczywiście ulubiony tekst Mirosławskiego o korkach przed stadionem
0
Koledze chodzi o kadre nie o skład ;)
1
Albo jak oglądałem mecze na Eleven które komentował Mirosławski to w każdym mowił jak to inni grają pod Real w tej kolejce
1
Zieliński ława, niewiem dlaczego przecież tak dobrze gra a wchodzi ostatnimi czasy tylko z ławki, a Milika jeszcze nie ma w kadrze :)
2
Przeszedł ostatnio do Las Palmas ;)
0
Brawo :)))))))
0
No Stoch chyba dzisiaj nie wygra :)