35

Patrzcie co jakiś gość napisał pod tweetem Hajto XD
https://zapodaj.net/216ab8843ae88.png.html

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

17* ;D

26

7 lat temu Andres Iniesta zdobył zwycięskiego gola w finale MŚ w RPA :D

1

A drugi jak talerz :D

0

Jest na fb

0

Do tego wszystkiego brakuje jeszcze żeby Ceballos zaczął obserwować Barce na portalach społecznościowych :D

2

Jaka drużyna taki Ramos

0

Brawo Anglia!

0

Ktoś ostatnio pokazywał kupon swojej dziewczyny i jestem ciekawy czy siadło :D wiem że ostatni mecz to był Irlandia Austria :D

0

Co by było gdyby Hajto i Borek komentowali mecze w FIFIE :D

0

Co ten Milik :0

1

Zielu asysta :D

0

Ale pięknie zagrali

0

Pamiętajcie zranione zwierzę trzeba dobić :)

0

Orientuje się ktoś kiedy mniej więcej będą w sprzedaży bilety na mecz Polska- Czarnogóra? :)

0

Jest galeria Factory w której jest nike outlet i adidas outlet i są tanie buty także polecam :)

14

Żewłakow~ zabrakło centymetrów, przecież tu z metr zabrakło xD

1

Ale gooooooool jugol :D

0

Typowy jugol :D

0

Jaki kanał? :)

1

Najbardziej absurdalne jest to że nawet jak nie gramy to i tak awansujemy xD

0

Mam takie zdanie jak LuisSalvano, ten typ skarpetek kojarzy mi się od razu z kobietami bo nigdy w życiu nie widziałem takich u mężczyzn

65

https://www.instagram.com/p/BUuQWCLlUOg/ Wydaje mi się ze takie "skarpetki ",noszą dziewczyny xD

0

Małopolskie , Tarnów swieci słoneczko i bardzo gorąco :)

0

czyli nie Szpaku tylko Jacek :D

0

A oglada ktoś eurowizje? :D

0

Ujowy stadion?

0

Neymar loczek :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?