13 lipca 2017, 20:20
35
Patrzcie co jakiś gość napisał pod tweetem Hajto XD https://zapodaj.net/216ab8843ae88.png.html
13 lipca 2017, 20:17
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12 lipca 2017, 19:39
17* ;D
11 lipca 2017, 08:40
26
7 lat temu Andres Iniesta zdobył zwycięskiego gola w finale MŚ w RPA :D
6 lipca 2017, 23:08
1
A drugi jak talerz :D
3 lipca 2017, 20:48
Jest na fb
3 lipca 2017, 17:45
Do tego wszystkiego brakuje jeszcze żeby Ceballos zaczął obserwować Barce na portalach społecznościowych :D
2 lipca 2017, 15:48
2
Jaka drużyna taki Ramos
22 czerwca 2017, 22:13
Brawo Anglia!
12 czerwca 2017, 10:19
Ktoś ostatnio pokazywał kupon swojej dziewczyny i jestem ciekawy czy siadło :D wiem że ostatni mecz to był Irlandia Austria :D
11 czerwca 2017, 12:09
Co by było gdyby Hajto i Borek komentowali mecze w FIFIE :D
10 czerwca 2017, 22:37
Co ten Milik :0
10 czerwca 2017, 22:01
Zielu asysta :D
10 czerwca 2017, 21:54
Ale pięknie zagrali
10 czerwca 2017, 21:17
Pamiętajcie zranione zwierzę trzeba dobić :)
10 czerwca 2017, 12:12
Orientuje się ktoś kiedy mniej więcej będą w sprzedaży bilety na mecz Polska- Czarnogóra? :)
10 czerwca 2017, 12:07
Jest galeria Factory w której jest nike outlet i adidas outlet i są tanie buty także polecam :)
9 czerwca 2017, 12:56
14
Żewłakow~ zabrakło centymetrów, przecież tu z metr zabrakło xD
3 czerwca 2017, 21:14
Ale gooooooool jugol :D
3 czerwca 2017, 20:21
Typowy jugol :D
2 czerwca 2017, 21:05
Jaki kanał? :)
1 czerwca 2017, 18:19
Najbardziej absurdalne jest to że nawet jak nie gramy to i tak awansujemy xD
30 maja 2017, 19:46
Mam takie zdanie jak LuisSalvano, ten typ skarpetek kojarzy mi się od razu z kobietami bo nigdy w życiu nie widziałem takich u mężczyzn
30 maja 2017, 18:15
65
https://www.instagram.com/p/BUuQWCLlUOg/ Wydaje mi się ze takie "skarpetki ",noszą dziewczyny xD
30 maja 2017, 17:45
Małopolskie , Tarnów swieci słoneczko i bardzo gorąco :)
24 maja 2017, 20:38
czyli nie Szpaku tylko Jacek :D
12 maja 2017, 19:53
http://www.fcbarca.com/la-rambla,sortuj-najlepsze,ostatnie-99999999h.html kilku brakuje :)
9 maja 2017, 21:14
A oglada ktoś eurowizje? :D
7 maja 2017, 19:28
Ujowy stadion?
6 maja 2017, 18:35
Neymar loczek :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
35
Patrzcie co jakiś gość napisał pod tweetem Hajto XD
https://zapodaj.net/216ab8843ae88.png.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
17* ;D
26
7 lat temu Andres Iniesta zdobył zwycięskiego gola w finale MŚ w RPA :D
1
A drugi jak talerz :D
0
Jest na fb
0
Do tego wszystkiego brakuje jeszcze żeby Ceballos zaczął obserwować Barce na portalach społecznościowych :D
2
Jaka drużyna taki Ramos
0
Brawo Anglia!
0
Ktoś ostatnio pokazywał kupon swojej dziewczyny i jestem ciekawy czy siadło :D wiem że ostatni mecz to był Irlandia Austria :D
0
Co by było gdyby Hajto i Borek komentowali mecze w FIFIE :D
0
Co ten Milik :0
1
Zielu asysta :D
0
Ale pięknie zagrali
0
Pamiętajcie zranione zwierzę trzeba dobić :)
0
Orientuje się ktoś kiedy mniej więcej będą w sprzedaży bilety na mecz Polska- Czarnogóra? :)
0
Jest galeria Factory w której jest nike outlet i adidas outlet i są tanie buty także polecam :)
14
Żewłakow~ zabrakło centymetrów, przecież tu z metr zabrakło xD
1
Ale gooooooool jugol :D
0
Typowy jugol :D
0
Jaki kanał? :)
1
Najbardziej absurdalne jest to że nawet jak nie gramy to i tak awansujemy xD
0
Mam takie zdanie jak LuisSalvano, ten typ skarpetek kojarzy mi się od razu z kobietami bo nigdy w życiu nie widziałem takich u mężczyzn
65
https://www.instagram.com/p/BUuQWCLlUOg/ Wydaje mi się ze takie "skarpetki ",noszą dziewczyny xD
0
Małopolskie , Tarnów swieci słoneczko i bardzo gorąco :)
0
czyli nie Szpaku tylko Jacek :D
1
http://www.fcbarca.com/la-rambla,sortuj-najlepsze,ostatnie-99999999h.html kilku brakuje :)
0
A oglada ktoś eurowizje? :D
0
Ujowy stadion?
0
Neymar loczek :D