0

Pięknie Stoch :)

0

Chyba poza 5

0

I Forfang :D

1

Taktyczny komentarz :D

1

I Kubacki 3 brawo :D

0

I jest Kamil na podium brawo :D

0

To wina innych że im tak nie wiało?

0

Boże jak ten Babiarz pieprzy.....

0

Stoch całkiem dobrze

0

To tylko "Sport" spokojnie

0

Wiadomo kiedy będą wprowadzone kolejne nowości na stronie? :D

0

Kogo kupilibyscie w fut na ŚP z ligi hiszpańskiej do 35k? :D

0

Ale akcja :)

0

XDDDD

2

Mi też się wydaje że Real wygra, ale lepiej się potem miło zaskoczyć :)

0

El Clasico jest tak nieprzewidywalne że nie zdziwiłbym się gdyby było 5:0 dla Realu

14

https://zapodaj.net/6124fd02baa33.jpg.html patrzcie co dostałem na Mikołajki klasowe xD

1

Mi normalnie przez przeglądarkę działa :)
Edit. Miało być do kolegi wyżej :D

0

Mam takie pytanie odnośnie futmas, zacząłem robić zadania początkowe i dałem moich zawodników na ławkę (a potem się okazało że nie potrzebnie) i wykonałem wszystkie zadania, i teraz nie mam tych zawodników których dałem na ławkę, to gdzie oni są xD

0

Jak myślicie jeśli Dembele wróci do dobrej dyspozycji to będzie miał miejsce w pierwszej 11 na MŚ w Rosji? :)

0

Mam pytanie o nagrody w squad battels (jestem jeszcze trochę nie doświadczony w tym trybie :)) czy żeby odebrać nagrody trzeba wejść w Fife czy można odebrać w aplikacji? :D

0

Witaj w klubie....

0

XD

0

Bez przesady, wiadomo to boli ale już dawno nie było dyskwalifikacji w naszej drużynie

0

Piotr Żyła zdyskwalifikowany :(

0

21 Guilerhme :D

0

Polecacie granie w Fife na padzie? Bo zamierzam kupić sobie pierwszy raz pada do PC ( do Fify tylko) :)

0

Wow :0

0

Gdyby połączyli design flashscore z statystykami z sofascore to by było idealnie :)

0

Jakieś propozycje typów na wtorek /środa? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?