Mam takie pytanie odnośnie futmas, zacząłem robić zadania początkowe i dałem moich zawodników na ławkę (a potem się okazało że nie potrzebnie) i wykonałem wszystkie zadania, i teraz nie mam tych zawodników których dałem na ławkę, to gdzie oni są xD
Mam pytanie o nagrody w squad battels (jestem jeszcze trochę nie doświadczony w tym trybie :)) czy żeby odebrać nagrody trzeba wejść w Fife czy można odebrać w aplikacji? :D
0
Pięknie Stoch :)
0
Chyba poza 5
0
I Forfang :D
1
Taktyczny komentarz :D
1
I Kubacki 3 brawo :D
0
I jest Kamil na podium brawo :D
0
To wina innych że im tak nie wiało?
0
Boże jak ten Babiarz pieprzy.....
0
Stoch całkiem dobrze
0
To tylko "Sport" spokojnie
0
Wiadomo kiedy będą wprowadzone kolejne nowości na stronie? :D
0
Kogo kupilibyscie w fut na ŚP z ligi hiszpańskiej do 35k? :D
0
Ale akcja :)
0
XDDDD
2
Mi też się wydaje że Real wygra, ale lepiej się potem miło zaskoczyć :)
0
El Clasico jest tak nieprzewidywalne że nie zdziwiłbym się gdyby było 5:0 dla Realu
14
https://zapodaj.net/6124fd02baa33.jpg.html patrzcie co dostałem na Mikołajki klasowe xD
1
Mi normalnie przez przeglądarkę działa :)
Edit. Miało być do kolegi wyżej :D
0
Mam takie pytanie odnośnie futmas, zacząłem robić zadania początkowe i dałem moich zawodników na ławkę (a potem się okazało że nie potrzebnie) i wykonałem wszystkie zadania, i teraz nie mam tych zawodników których dałem na ławkę, to gdzie oni są xD
0
Jak myślicie jeśli Dembele wróci do dobrej dyspozycji to będzie miał miejsce w pierwszej 11 na MŚ w Rosji? :)
0
Mam pytanie o nagrody w squad battels (jestem jeszcze trochę nie doświadczony w tym trybie :)) czy żeby odebrać nagrody trzeba wejść w Fife czy można odebrać w aplikacji? :D
0
Witaj w klubie....
0
XD
0
Bez przesady, wiadomo to boli ale już dawno nie było dyskwalifikacji w naszej drużynie
0
Piotr Żyła zdyskwalifikowany :(
0
21 Guilerhme :D
0
Polecacie granie w Fife na padzie? Bo zamierzam kupić sobie pierwszy raz pada do PC ( do Fify tylko) :)
0
Wow :0
0
Gdyby połączyli design flashscore z statystykami z sofascore to by było idealnie :)
0
Jakieś propozycje typów na wtorek /środa? :)