18 października 2017, 21:04
0
Zdobyła gwarantowane 40tys i w następnym pytaniu odpadła
16 października 2017, 10:13
A ile dałeś? :D
16 października 2017, 09:24
https://zapodaj.net/2cc6976542955.png.html Co myślicie o takim kuponie? :D
16 października 2017, 07:51
Jak myślicie under 3,5 w meczu Real Tottenham może wejść?
15 października 2017, 14:56
Macie jakieś typy na LM? :D
13 października 2017, 21:16
Łukasz Teodorczyk zdobywa gola w meczu Anderlechtu z Mechelen :D
5 października 2017, 18:46
15
Przecież nie dla Piszczka
28 września 2017, 14:57
Siemka, myślę nad postawieniem meczu Heerenveen - Ajax , są ładne kursy i mam pytanie co byście mi doradzili dać :D
27 września 2017, 21:17
No tak, jak mogłem o tym nie pomyśleć :D
27 września 2017, 21:14
Mówicie ze Real gra tylko na wrzutki a Bayern to samo xD
23 września 2017, 19:37
Mi została Barcelona i 140 zł za 5 :)
23 września 2017, 19:11
Ogląda ktoś Napoli? Mam ich na kuponie i mam pytanie jak grają? :)
22 września 2017, 19:17
10
Już?! Faktycznie stary ;)
13 września 2017, 09:13
Wpisuje w sklep play i nie ma :(
1 września 2017, 20:25
1
Bo oni komentuja ;)
1 września 2017, 20:19
2
Jak wynik dzisiaj obstawiacie, ja 2:1 dla Polski :D
31 sierpnia 2017, 20:30
O kurde, dzięki za info :)
28 sierpnia 2017, 21:50
Pewne, było zdjęcie jego z koszulka
26 sierpnia 2017, 19:27
Goooooool Meeeessi
25 sierpnia 2017, 16:36
Jak nie to zadzwoń do bociana ;D
24 sierpnia 2017, 17:17
Tomasz Marczyński wygrywa etap na vuelcie!! :D
21 sierpnia 2017, 16:02
No na południu to te dni deszczowe można policzyć na palcach ;D ( Tarnów)
16 sierpnia 2017, 22:20
3
Albo strzela gola i pokazuje koszulkę z napisem #BartomeuOut :D
16 sierpnia 2017, 21:03
Fullmatchesandshows
15 sierpnia 2017, 11:41
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,sortuj-najlepsze,ostatnie-9999999999999h.html
14 sierpnia 2017, 13:24
Teveza chcą sprzedać
13 sierpnia 2017, 22:00
Ale emocje komentatorów na finiszu :D
13 sierpnia 2017, 16:52
Spada i wzrasta od tygodnia także nic nie jest na rzeczy
12 sierpnia 2017, 18:15
Zapomniałem haha :D
12 sierpnia 2017, 18:09
Jestem obecny w arenie :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Zdobyła gwarantowane 40tys i w następnym pytaniu odpadła
0
A ile dałeś? :D
0
https://zapodaj.net/2cc6976542955.png.html
Co myślicie o takim kuponie? :D
0
Jak myślicie under 3,5 w meczu Real Tottenham może wejść?
0
Macie jakieś typy na LM? :D
0
Łukasz Teodorczyk zdobywa gola w meczu Anderlechtu z Mechelen :D
15
Przecież nie dla Piszczka
0
Siemka, myślę nad postawieniem meczu Heerenveen - Ajax , są ładne kursy i mam pytanie co byście mi doradzili dać :D
0
No tak, jak mogłem o tym nie pomyśleć :D
0
Mówicie ze Real gra tylko na wrzutki a Bayern to samo xD
0
Mi została Barcelona i 140 zł za 5 :)
0
Ogląda ktoś Napoli? Mam ich na kuponie i mam pytanie jak grają? :)
10
Już?! Faktycznie stary ;)
0
Wpisuje w sklep play i nie ma :(
1
Bo oni komentuja ;)
2
Jak wynik dzisiaj obstawiacie, ja 2:1 dla Polski :D
0
O kurde, dzięki za info :)
0
Pewne, było zdjęcie jego z koszulka
0
Goooooool Meeeessi
10
Jak nie to zadzwoń do bociana ;D
2
Tomasz Marczyński wygrywa etap na vuelcie!! :D
1
No na południu to te dni deszczowe można policzyć na palcach ;D ( Tarnów)
3
Albo strzela gola i pokazuje koszulkę z napisem #BartomeuOut :D
1
Fullmatchesandshows
3
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,sortuj-najlepsze,ostatnie-9999999999999h.html
1
Teveza chcą sprzedać
1
Ale emocje komentatorów na finiszu :D
2
Spada i wzrasta od tygodnia także nic nie jest na rzeczy
0
Zapomniałem haha :D
2
Jestem obecny w arenie :D