2

3 Polaków na 3 pierwszych miejscach po pierwszej serii :)

1

Ale Polacy odpalili w Lillehamer :D

0

4:0 XD

1

Ale piła Alby

8

https://zapodaj.net/5a2a2d15b2e15.png.html
No to nieźle Real płaci :D

0

To kiedy Dembele ma grać jak nawet w takim meczu nie zagra 90 minut

0

Co on zrobił

0

Ma ktoś w FUT IF Gameiro? Polecacie? :)

0

Dokładnie XD

0

W ostatnich tygodniach gra bardzo dobrze

0

Mi możesz wysłać jak coś :)

0

I się Szaranowicz wydarl a jest brąz

0

Ja osobiście na złoto się nie nastawialem prędzej na srebro ale teraz może być cuez

0

Żyła lepiej by nie skoczył

0

I już tracimy powyżej 10 punktów do pierwszej dwójki

0

Witam w klubie xD

0

A ja czysta Valencia :(

1

Lewandowski!!!!

0

Dokładnie Bayern proszę xd

1

Brawo Kamil :)

0

U mnie De Rossi :/

0

Czy ten pierwszy zakład bez ryzyka na fortunie jest od obojętne jakiej kwoty? :)

0

Nie mam także jak coś to priv :D

0

JPG

0

Miał ktoś taki problem przy rejestracji na fortunie (od razu mówię że zdjęcia nie miały 5 mb bo sprawdzałem)? https://zapodaj.net/103afd9fda378.png.html

1

XDDDDDDDDDDDDD

2

Ale symulka

4

I koleś faka pokazuje XD

0

Podsiadłoooooooooo

0

No to w mur

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?