13 marca 2018, 17:45
2
3 Polaków na 3 pierwszych miejscach po pierwszej serii :)
13 marca 2018, 17:39
1
Ale Polacy odpalili w Lillehamer :D
10 marca 2018, 21:27
0
4:0 XD
10 marca 2018, 21:00
Ale piła Alby
10 marca 2018, 15:22
8
https://zapodaj.net/5a2a2d15b2e15.png.html No to nieźle Real płaci :D
7 marca 2018, 20:12
To kiedy Dembele ma grać jak nawet w takim meczu nie zagra 90 minut
24 lutego 2018, 21:25
Co on zrobił
24 lutego 2018, 13:51
Ma ktoś w FUT IF Gameiro? Polecacie? :)
21 lutego 2018, 21:57
Dokładnie XD
21 lutego 2018, 13:18
W ostatnich tygodniach gra bardzo dobrze
20 lutego 2018, 19:27
Mi możesz wysłać jak coś :)
19 lutego 2018, 15:15
I się Szaranowicz wydarl a jest brąz
19 lutego 2018, 13:55
Ja osobiście na złoto się nie nastawialem prędzej na srebro ale teraz może być cuez
19 lutego 2018, 13:47
Żyła lepiej by nie skoczył
19 lutego 2018, 13:43
I już tracimy powyżej 10 punktów do pierwszej dwójki
17 lutego 2018, 21:21
Witam w klubie xD
17 lutego 2018, 21:18
A ja czysta Valencia :(
17 lutego 2018, 17:22
Lewandowski!!!!
17 lutego 2018, 17:15
Dokładnie Bayern proszę xd
17 lutego 2018, 14:21
Brawo Kamil :)
16 lutego 2018, 19:09
U mnie De Rossi :/
16 lutego 2018, 18:42
Czy ten pierwszy zakład bez ryzyka na fortunie jest od obojętne jakiej kwoty? :)
16 lutego 2018, 15:20
Nie mam także jak coś to priv :D
16 lutego 2018, 15:10
JPG
16 lutego 2018, 15:04
Miał ktoś taki problem przy rejestracji na fortunie (od razu mówię że zdjęcia nie miały 5 mb bo sprawdzałem)? https://zapodaj.net/103afd9fda378.png.html
14 lutego 2018, 22:12
XDDDDDDDDDDDDD
14 lutego 2018, 22:07
Ale symulka
14 lutego 2018, 21:18
4
I koleś faka pokazuje XD
Podsiadłoooooooooo
14 lutego 2018, 21:10
No to w mur
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
3 Polaków na 3 pierwszych miejscach po pierwszej serii :)
1
Ale Polacy odpalili w Lillehamer :D
0
4:0 XD
1
Ale piła Alby
8
https://zapodaj.net/5a2a2d15b2e15.png.html
No to nieźle Real płaci :D
0
To kiedy Dembele ma grać jak nawet w takim meczu nie zagra 90 minut
0
Co on zrobił
0
Ma ktoś w FUT IF Gameiro? Polecacie? :)
0
Dokładnie XD
0
W ostatnich tygodniach gra bardzo dobrze
0
Mi możesz wysłać jak coś :)
0
I się Szaranowicz wydarl a jest brąz
0
Ja osobiście na złoto się nie nastawialem prędzej na srebro ale teraz może być cuez
0
Żyła lepiej by nie skoczył
0
I już tracimy powyżej 10 punktów do pierwszej dwójki
0
Witam w klubie xD
0
A ja czysta Valencia :(
1
Lewandowski!!!!
0
Dokładnie Bayern proszę xd
1
Brawo Kamil :)
0
U mnie De Rossi :/
0
Czy ten pierwszy zakład bez ryzyka na fortunie jest od obojętne jakiej kwoty? :)
0
Nie mam także jak coś to priv :D
0
JPG
0
Miał ktoś taki problem przy rejestracji na fortunie (od razu mówię że zdjęcia nie miały 5 mb bo sprawdzałem)? https://zapodaj.net/103afd9fda378.png.html
1
XDDDDDDDDDDDDD
2
Ale symulka
4
I koleś faka pokazuje XD
0
Podsiadłoooooooooo
0
No to w mur