23 czerwca 2018, 22:27
0
Jak myślicie jutro w meczu Djokovic - Cilic będą 3 sety? :D
23 czerwca 2018, 22:00
Ale koledze chodziło w trakcie meczu
23 czerwca 2018, 21:57
Wczoraj Szwajcaria
23 czerwca 2018, 21:43
1
"Kimmich.... Boateng" XDD
23 czerwca 2018, 21:42
Powiedzieli mu na słuchawkę żeby dał żółta kartkę a to była druga żółta dla Boatenga
23 czerwca 2018, 21:06
No także teraz Niemcy zaczną strzelać
23 czerwca 2018, 20:48
17
Muller na bramce, co ci komentatorzy pili dzisiaj
23 czerwca 2018, 20:18
2
Posiadanie piłki 90-10 :D
23 czerwca 2018, 20:11
3
122 do 6 w podaniach XD
23 czerwca 2018, 15:54
7 goli, fajny meczyk :)
22 czerwca 2018, 21:16
5
Jak zakrecil!!!
21 czerwca 2018, 20:40
Ale trzeba przyznać że Messi też trochę niewidoczny
21 czerwca 2018, 19:01
Komentarz usunięty przez użytkownika
20 czerwca 2018, 21:45
Jemu chodziło że nie mogli chodzić na mecze, np. kobiety nie mogły wchodzić na meczu Iranu w siatkówkę w ich kraju (nie wiem jak teraz ale kiedyś nie mogły)
20 czerwca 2018, 21:21
Jaka euforia i nie ma hahahahahaha
20 czerwca 2018, 21:13
Samobój XDD
20 czerwca 2018, 21:12
Znowu widziałem gola
20 czerwca 2018, 20:48
Passeer je de 1e: staan er nog 24! 😂 #IRNESP #WorldCup https://t.co/rt63TYjSUA">pic.twitter.com/rt63TYjSUA— sporza (@sporza) June 20, 2018
Passeer je de 1e: staan er nog 24! 😂 #IRNESP #WorldCup https://t.co/rt63TYjSUA">pic.twitter.com/rt63TYjSUA
20 czerwca 2018, 20:19
Ale ich zamknęli XD
20 czerwca 2018, 15:54
Uff, mój kupon przeżył
20 czerwca 2018, 15:49
Kolejny XDDDDD
20 czerwca 2018, 15:43
XDDDDDDDDDDDDD
20 czerwca 2018, 15:42
Teraz Ronaldo cyk pod murem
20 czerwca 2018, 15:29
U mnie tak samo :/
20 czerwca 2018, 15:09
Ojojojoj XD
20 czerwca 2018, 14:21
Mam tak samo XD
20 czerwca 2018, 14:05
Główka z różnego
18 czerwca 2018, 21:09
Fajnie się Tunezja utrzymuje przy piłce :)
18 czerwca 2018, 20:11
Tak ładnie bramkarz obronił a tu lipa
17 czerwca 2018, 21:50
W każdym meczu doliczone jest 5 minut, sędziowie dostali chyba taki rozkaz od FIFA, i nie w każdym jest VAR
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jak myślicie jutro w meczu Djokovic - Cilic będą 3 sety? :D
0
Ale koledze chodziło w trakcie meczu
0
Wczoraj Szwajcaria
1
"Kimmich.... Boateng" XDD
0
Powiedzieli mu na słuchawkę żeby dał żółta kartkę a to była druga żółta dla Boatenga
0
No także teraz Niemcy zaczną strzelać
17
Muller na bramce, co ci komentatorzy pili dzisiaj
2
Posiadanie piłki 90-10 :D
3
122 do 6 w podaniach XD
0
7 goli, fajny meczyk :)
5
Jak zakrecil!!!
0
Ale trzeba przyznać że Messi też trochę niewidoczny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jemu chodziło że nie mogli chodzić na mecze, np. kobiety nie mogły wchodzić na meczu Iranu w siatkówkę w ich kraju (nie wiem jak teraz ale kiedyś nie mogły)
1
Jaka euforia i nie ma hahahahahaha
0
Samobój XDD
0
Znowu widziałem gola
1
Iran lubi to :D
0
Ale ich zamknęli XD
0
Uff, mój kupon przeżył
1
Kolejny XDDDDD
3
XDDDDDDDDDDDDD
1
Teraz Ronaldo cyk pod murem
1
U mnie tak samo :/
0
Ojojojoj XD
0
Mam tak samo XD
0
Główka z różnego
0
Fajnie się Tunezja utrzymuje przy piłce :)
1
Tak ładnie bramkarz obronił a tu lipa
0
W każdym meczu doliczone jest 5 minut, sędziowie dostali chyba taki rozkaz od FIFA, i nie w każdym jest VAR