0

Jak myślicie jutro w meczu Djokovic - Cilic będą 3 sety? :D

0

Ale koledze chodziło w trakcie meczu

0

Wczoraj Szwajcaria

1

"Kimmich.... Boateng" XDD

0

Powiedzieli mu na słuchawkę żeby dał żółta kartkę a to była druga żółta dla Boatenga

0

No także teraz Niemcy zaczną strzelać

17

Muller na bramce, co ci komentatorzy pili dzisiaj

2

Posiadanie piłki 90-10 :D

3

122 do 6 w podaniach XD

0

7 goli, fajny meczyk :)

5

Jak zakrecil!!!

0

Ale trzeba przyznać że Messi też trochę niewidoczny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jemu chodziło że nie mogli chodzić na mecze, np. kobiety nie mogły wchodzić na meczu Iranu w siatkówkę w ich kraju (nie wiem jak teraz ale kiedyś nie mogły)

1

Jaka euforia i nie ma hahahahahaha

0

Samobój XDD

0

Znowu widziałem gola

1


Iran lubi to :D

0

Ale ich zamknęli XD

0

Uff, mój kupon przeżył

1

Kolejny XDDDDD

3

XDDDDDDDDDDDDD

1

Teraz Ronaldo cyk pod murem

1

U mnie tak samo :/

0

Ojojojoj XD

0

Mam tak samo XD

0

Główka z różnego

0

Fajnie się Tunezja utrzymuje przy piłce :)

1

Tak ładnie bramkarz obronił a tu lipa

0

W każdym meczu doliczone jest 5 minut, sędziowie dostali chyba taki rozkaz od FIFA, i nie w każdym jest VAR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?