1 lipca 2018, 18:31
15
Przypomnijmy słowa Tomaszewskiego "napewno nie będzie rzutów karnych"
1 lipca 2018, 14:05
0
Kupował może ktoś bilety na mecz Bayernu przez internet? Jeśli tak to proszę priv :D
1 lipca 2018, 12:21
Ale mają zrobić ze będzie w tych latach co Euro
30 czerwca 2018, 21:52
Uuuuu Cristiano
30 czerwca 2018, 17:26
Teraz to już napewno koniec
30 czerwca 2018, 17:21
Ehhhhh......
30 czerwca 2018, 17:15
1
Pavard XD
30 czerwca 2018, 17:10
Mi się wydawało że się posliznął
30 czerwca 2018, 17:06
Hahahahaahahahaah
30 czerwca 2018, 17:05
Teraz Fazio gol
30 czerwca 2018, 16:41
Boże Di Maria XDDDD
30 czerwca 2018, 16:18
Jprld co oni tam robią
28 czerwca 2018, 17:49
Błaszczykowski nie wejdzie
28 czerwca 2018, 16:33
Jak obronił.....
27 czerwca 2018, 20:35
2
Akcja Barcelony :)
27 czerwca 2018, 20:19
http://especiales.marca.com/mundial-rusia-2018/pronunciador.html Taki poradnik jak wymawiac nazwiska wszystkich zawodników na mistrzostwach :D
27 czerwca 2018, 18:46
4
Niemcy< Korea< Polska Polska jest lepsza od Niemiec :D W sumie to wiadomo to od zawsze
27 czerwca 2018, 17:55
Boże hahahhahah
27 czerwca 2018, 17:52
Hahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahah
27 czerwca 2018, 17:49
No to gol w 97 min :D
6 min XD
27 czerwca 2018, 17:37
7
Ile ci bukmacherzy zarobią na tych mistrzostwach.....
27 czerwca 2018, 17:25
Jak spieprzyl.....
27 czerwca 2018, 17:06
Ale wyjął!!!
26 czerwca 2018, 21:48
Chorwacja gollllll
26 czerwca 2018, 21:45
3
Maradona XDDDD
26 czerwca 2018, 21:44
Rojo hahahahahahahah
26 czerwca 2018, 21:39
..................
26 czerwca 2018, 21:35
Głowa XDDDDDDD
26 czerwca 2018, 21:31
XDDDDDDDDDDDDD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
15
Przypomnijmy słowa Tomaszewskiego "napewno nie będzie rzutów karnych"
0
Kupował może ktoś bilety na mecz Bayernu przez internet? Jeśli tak to proszę priv :D
0
Ale mają zrobić ze będzie w tych latach co Euro
0
Uuuuu Cristiano
0
Teraz to już napewno koniec
0
Ehhhhh......
1
Pavard XD
0
Mi się wydawało że się posliznął
0
Hahahahaahahahaah
0
Teraz Fazio gol
1
Boże Di Maria XDDDD
0
Jprld co oni tam robią
0
Błaszczykowski nie wejdzie
0
Jak obronił.....
2
Akcja Barcelony :)
1
http://especiales.marca.com/mundial-rusia-2018/pronunciador.html
Taki poradnik jak wymawiac nazwiska wszystkich zawodników na mistrzostwach :D
4
Niemcy< Korea< Polska
Polska jest lepsza od Niemiec :D
W sumie to wiadomo to od zawsze
0
Boże hahahhahah
0
Hahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahah
0
No to gol w 97 min :D
0
6 min XD
7
Ile ci bukmacherzy zarobią na tych mistrzostwach.....
2
Jak spieprzyl.....
0
Ale wyjął!!!
1
Chorwacja gollllll
3
Maradona XDDDD
1
Rojo hahahahahahahah
0
..................
2
Głowa XDDDDDDD
1
XDDDDDDDDDDDDD