2

Te okazje się zemszczą

2

Powinni zrobić dni wolne w dniach meczów Polaków :D

0

Zauważyliście że w praktycznie każdym meczu jest doliczane dużo minut do meczu

0

Agueroooooooo :D

0

Co ten Dembouz tak schodzi do środka

1

Taka dziwna ta murawa

0

Francja z handi :)

0

https://zapodaj.net/41ee4d60659a4.png.html
Co sądzicie o takim kuponiku? :D

0

Fabiański by tego wolnego obronił tak jak obronił strzał Rodrigueza na Euro :)

2

No to Iran liderem grupy :D

0

I co zrobiłeś

0

Woooooooooooooooww

1

Isco bardzo aktywny

0

Co w tym dziwnego

5

Przecież on strzelał tylko nie czysto trafił a Iwański pieprzy że chciał podawać.....

0

Jaki był kod do naszej ligi w fantasy tvp? Widziałem wielokrotnie ten kod ale dopiero teraz zdecydowałem się zrobić własną drużynę :)

4

Over 4,5 pewniak :)

0

Będzie tam taki plakat czy jakis dział to wpisywania wyników? :)

1

Wowowowowowoowo

0

Taktyczny :)

0

Weszły dzisiaj te nowe przepisy o prawie jazdy?

1

Paulinho chciał powystrzelac Chorwatów

0

Czy ja dobrze usłyszałem " 4 mecze 9 bramek"?

10

Uuuu Coutinho

0

Też warto zauważyć że w meczu z Koreą, po zejściu Lewandowskiego on wziął na siebie cały ciężar gry, tak jakby gdy Lewy jest na boisku to nie pokazuje swojego maksimum

2

Bo zrobiłby szpaler Coutinho, jak Rakiticiowi w grudniowym El Clasico :D

18

Wygląda na to że na mundialu zagramy 3 obrońców, dla mnie osobiście jest to słaby pomysł a wy co sądzicie?
I jeszcze ten Piszczek na środku obrony by sie bardzo marnował. :)

0

A ja dałem +3.5 seta w meczu Thiema :/

5

Hurkacz wygrywa seta z Ciliciem! Brawo :)

0

Myślałem że to jakaś prawdziwa historia XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?