Też warto zauważyć że w meczu z Koreą, po zejściu Lewandowskiego on wziął na siebie cały ciężar gry, tak jakby gdy Lewy jest na boisku to nie pokazuje swojego maksimum
Wygląda na to że na mundialu zagramy 3 obrońców, dla mnie osobiście jest to słaby pomysł a wy co sądzicie?
I jeszcze ten Piszczek na środku obrony by sie bardzo marnował. :)
2
Te okazje się zemszczą
2
Powinni zrobić dni wolne w dniach meczów Polaków :D
0
Zauważyliście że w praktycznie każdym meczu jest doliczane dużo minut do meczu
0
Agueroooooooo :D
0
Co ten Dembouz tak schodzi do środka
1
Taka dziwna ta murawa
0
Francja z handi :)
0
https://zapodaj.net/41ee4d60659a4.png.html
Co sądzicie o takim kuponiku? :D
0
Fabiański by tego wolnego obronił tak jak obronił strzał Rodrigueza na Euro :)
2
No to Iran liderem grupy :D
0
I co zrobiłeś
0
Woooooooooooooooww
1
Isco bardzo aktywny
0
Co w tym dziwnego
5
Przecież on strzelał tylko nie czysto trafił a Iwański pieprzy że chciał podawać.....
0
Jaki był kod do naszej ligi w fantasy tvp? Widziałem wielokrotnie ten kod ale dopiero teraz zdecydowałem się zrobić własną drużynę :)
4
Over 4,5 pewniak :)
0
Będzie tam taki plakat czy jakis dział to wpisywania wyników? :)
1
Wowowowowowoowo
0
Taktyczny :)
0
Weszły dzisiaj te nowe przepisy o prawie jazdy?
1
Paulinho chciał powystrzelac Chorwatów
0
Czy ja dobrze usłyszałem " 4 mecze 9 bramek"?
10
Uuuu Coutinho
0
Też warto zauważyć że w meczu z Koreą, po zejściu Lewandowskiego on wziął na siebie cały ciężar gry, tak jakby gdy Lewy jest na boisku to nie pokazuje swojego maksimum
2
Bo zrobiłby szpaler Coutinho, jak Rakiticiowi w grudniowym El Clasico :D
18
Wygląda na to że na mundialu zagramy 3 obrońców, dla mnie osobiście jest to słaby pomysł a wy co sądzicie?
I jeszcze ten Piszczek na środku obrony by sie bardzo marnował. :)
0
A ja dałem +3.5 seta w meczu Thiema :/
5
Hurkacz wygrywa seta z Ciliciem! Brawo :)
0
Myślałem że to jakaś prawdziwa historia XD