14 lutego 2018, 20:36
4
Żewłakow masz rację, Real jest za słaby żeby grać z Levante czy Leganes
14 lutego 2018, 20:24
0
Real 1:1 PSG, Benzema ( ;D), Mbappe
13 lutego 2018, 09:47
14
Mecz jest jutro :)
12 lutego 2018, 19:55
21
https://www.instagram.com/p/BfG2wjohfID/ Skoki narciarskie kobiet XD :D
11 lutego 2018, 16:21
Widzę to z trybun, Trela nie ma życia przy każdej piłce do niego podanej :D
10 lutego 2018, 14:45
Hulaaaaaaaaaaaaaaa
10 lutego 2018, 13:24
9
https://zapodaj.net/3e1b824c865dc.jpg.html Czarny koń tych igrzysk :D
4 lutego 2018, 17:56
Włączyłem sobie snapa przy tym wolnym z myślą że może akurat nagram gola i proszę :D
4 lutego 2018, 11:19
Wow Kubacki znowu 3 :)
3 lutego 2018, 12:14
Co sądzicie o Coutinho na LS w FUT? Bo nie wiem czy kupować :)
28 stycznia 2018, 22:30
62 369
26 stycznia 2018, 18:27
Na jakiej kamerze gracie w Fifie? :D
26 stycznia 2018, 18:02
1
Dopiero co włączyłem kwalifikacje w skokach i już Babiarz mówi że zawodnik miał na progu X.. metrów na sekunde....
26 stycznia 2018, 16:19
https://zapodaj.net/374ab8f6b2f52.png.html Kupon już w grze, tutaj mecze które weszły dotychczas :D
26 stycznia 2018, 16:05
https://zapodaj.net/328d937b83372.png.html Co myślicie o tych meczach? :)
21 stycznia 2018, 20:42
Zauważyliście że na wizualizacji herbów zespołów został pokazany herb Realu.... Madryt XD
21 stycznia 2018, 17:10
Ładny gol tak poza tym :D
16 stycznia 2018, 20:53
To mi w meczu Bordeaux właśnie weszło over 1,5 gola XD
14 stycznia 2018, 14:31
Co sądzicie o Rakiticiu w FUT? :D
12 stycznia 2018, 15:36
Ma ktoś słuchawki JBL bluetooth? Polecacie? :D
7 stycznia 2018, 21:11
Tak
7 stycznia 2018, 20:41
A na końcu powiedział że lubi kiełbasę :D
7 stycznia 2018, 15:24
Pff w kompaktowej wersji Coutinho wogóle nie ma zgrania, ja bym tam dał Deulofeu
6 stycznia 2018, 14:27
Jak myślicie Stoch dzisiaj wygra w Bischoschoffen tym samym 4 konkurs? :D
5 stycznia 2018, 18:29
Filip :D
5 stycznia 2018, 18:20
To nie kupuje xD
5 stycznia 2018, 18:19
W niedzielę mam osiemnastkę także byłby dobry prezent :D
5 stycznia 2018, 18:18
Takie pytanko, jak kupie teraz w FUT Coutinho, i jak przejdzie do Barcelony to po aktualizacji zmieni mi Liverpool na Barcelonę, czy będę musiał kupić go od nowa :D
1 stycznia 2018, 18:50
Ja odziwo celuje w miarę w okienko i trafiam z 90% strzałów :D
1 stycznia 2018, 16:09
Wooooow Pięknie Kamil
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
Żewłakow masz rację, Real jest za słaby żeby grać z Levante czy Leganes
0
Real 1:1 PSG, Benzema ( ;D), Mbappe
14
Mecz jest jutro :)
21
https://www.instagram.com/p/BfG2wjohfID/
Skoki narciarskie kobiet XD :D
0
Widzę to z trybun, Trela nie ma życia przy każdej piłce do niego podanej :D
0
Hulaaaaaaaaaaaaaaa
9
https://zapodaj.net/3e1b824c865dc.jpg.html
Czarny koń tych igrzysk :D
0
Włączyłem sobie snapa przy tym wolnym z myślą że może akurat nagram gola i proszę :D
0
Wow Kubacki znowu 3 :)
0
Co sądzicie o Coutinho na LS w FUT? Bo nie wiem czy kupować :)
0
62 369
0
Na jakiej kamerze gracie w Fifie? :D
1
Dopiero co włączyłem kwalifikacje w skokach i już Babiarz mówi że zawodnik miał na progu X.. metrów na sekunde....
1
https://zapodaj.net/374ab8f6b2f52.png.html
Kupon już w grze, tutaj mecze które weszły dotychczas :D
0
https://zapodaj.net/328d937b83372.png.html
Co myślicie o tych meczach? :)
0
Zauważyliście że na wizualizacji herbów zespołów został pokazany herb Realu.... Madryt XD
0
Ładny gol tak poza tym :D
1
To mi w meczu Bordeaux właśnie weszło over 1,5 gola XD
0
Co sądzicie o Rakiticiu w FUT? :D
0
Ma ktoś słuchawki JBL bluetooth? Polecacie? :D
0
Tak
1
A na końcu powiedział że lubi kiełbasę :D
0
Pff w kompaktowej wersji Coutinho wogóle nie ma zgrania, ja bym tam dał Deulofeu
0
Jak myślicie Stoch dzisiaj wygra w Bischoschoffen tym samym 4 konkurs? :D
0
Filip :D
0
To nie kupuje xD
0
W niedzielę mam osiemnastkę także byłby dobry prezent :D
0
Takie pytanko, jak kupie teraz w FUT Coutinho, i jak przejdzie do Barcelony to po aktualizacji zmieni mi Liverpool na Barcelonę, czy będę musiał kupić go od nowa :D
1
Ja odziwo celuje w miarę w okienko i trafiam z 90% strzałów :D
1
Wooooow Pięknie Kamil