4

Żewłakow masz rację, Real jest za słaby żeby grać z Levante czy Leganes

0

Real 1:1 PSG, Benzema ( ;D), Mbappe

14

Mecz jest jutro :)

21

https://www.instagram.com/p/BfG2wjohfID/
Skoki narciarskie kobiet XD :D

0

Widzę to z trybun, Trela nie ma życia przy każdej piłce do niego podanej :D

0

Hulaaaaaaaaaaaaaaa

9

https://zapodaj.net/3e1b824c865dc.jpg.html
Czarny koń tych igrzysk :D

0

Włączyłem sobie snapa przy tym wolnym z myślą że może akurat nagram gola i proszę :D

0

Wow Kubacki znowu 3 :)

0

Co sądzicie o Coutinho na LS w FUT? Bo nie wiem czy kupować :)

0

62 369

0

Na jakiej kamerze gracie w Fifie? :D

1

Dopiero co włączyłem kwalifikacje w skokach i już Babiarz mówi że zawodnik miał na progu X.. metrów na sekunde....

1

https://zapodaj.net/374ab8f6b2f52.png.html
Kupon już w grze, tutaj mecze które weszły dotychczas :D

0

https://zapodaj.net/328d937b83372.png.html
Co myślicie o tych meczach? :)

0

Zauważyliście że na wizualizacji herbów zespołów został pokazany herb Realu.... Madryt XD

0

Ładny gol tak poza tym :D

1

To mi w meczu Bordeaux właśnie weszło over 1,5 gola XD

0

Co sądzicie o Rakiticiu w FUT? :D

0

Ma ktoś słuchawki JBL bluetooth? Polecacie? :D

0

Tak

1

A na końcu powiedział że lubi kiełbasę :D

0

Pff w kompaktowej wersji Coutinho wogóle nie ma zgrania, ja bym tam dał Deulofeu

0

Jak myślicie Stoch dzisiaj wygra w Bischoschoffen tym samym 4 konkurs? :D

0

Filip :D

0

To nie kupuje xD

0

W niedzielę mam osiemnastkę także byłby dobry prezent :D

0

Takie pytanko, jak kupie teraz w FUT Coutinho, i jak przejdzie do Barcelony to po aktualizacji zmieni mi Liverpool na Barcelonę, czy będę musiał kupić go od nowa :D

1

Ja odziwo celuje w miarę w okienko i trafiam z 90% strzałów :D

1

Wooooow Pięknie Kamil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?