0

Biegi Lewandowski i Cichocka

0

Już w końcowce poprzedniego sezonu obniżył loty

0

Może włącza jak się mecz zacznie

0

Jak nie jest jak jest

0


Zaraz coś odnośnie Dembele xD

1

Tak finał ;D

1

Ściągnąłem i jest super dzięki :D

12

0

Oni grają dla beki?

0

Między Rzeszowem a Krakowem nie ma bramek :)

1

Maciegg7 ;D

0

Skoro Neymar odchodzi to jaka jego akcja lub gol utknęła wam w pamięci? Mi gol z ubiegłego sezonu z bodajże Celta jak z piątego metra przelobowal bramkarza :D

0

Ja też Tarnów :D

2

Ale meczu nie ma ani dzisiaj ani jutro xD

2

Umtitiego*

0

Na pasku który pokazywał składy był on wymieniony ;)

1

Kilka zmian XD

1

Neymar podejrzanie się stara :D

0

Dokładnie :D

0

Oczywiście na wejściu Neymar i 222 xD

0

4 min 56 sek xd :D

2

Ale na klauzulę musi się tez zgodzić piłkarz

1

Bo żeby oglądać mecz Lecha w el.LE trzeba zapłacić 10 zł ( a w kolejnej rundzie jeśli do niej dojdzie to 15zł), i kolega porównuje wydanie 10zl na jeden mecz kopaniny a 15zl na cały miesiąc Eleven w której jest dużo dobrej piłki

0

Przecież zremisowali u siebie z jakimś łotewskim zespołem

0

Która aplikacja waszym zdaniem jest lepsza, flashscore czy sofascore? :D

0

Jastrzębia Góra pozdrawiam :)

1

Nie wiadomo czy Semedo rozegra tyle meczów także żadne 50 milionów narazie ;)

0

Kościelny 82 :D

0

W tym okienku strasznie dużo piłkarzy oblewa te testy, wcześniej można powiedzieć była to formalność

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?