Skoro Neymar odchodzi to jaka jego akcja lub gol utknęła wam w pamięci? Mi gol z ubiegłego sezonu z bodajże Celta jak z piątego metra przelobowal bramkarza :D
Bo żeby oglądać mecz Lecha w el.LE trzeba zapłacić 10 zł ( a w kolejnej rundzie jeśli do niej dojdzie to 15zł), i kolega porównuje wydanie 10zl na jeden mecz kopaniny a 15zl na cały miesiąc Eleven w której jest dużo dobrej piłki
0
Biegi Lewandowski i Cichocka
0
Już w końcowce poprzedniego sezonu obniżył loty
0
Może włącza jak się mecz zacznie
0
Jak nie jest jak jest
0
Zaraz coś odnośnie Dembele xD
1
Tak finał ;D
1
Ściągnąłem i jest super dzięki :D
12
https://x.com/Kowal__30/status/894104772252491776 Musicie to zobaczyć :D
0
Oni grają dla beki?
0
Między Rzeszowem a Krakowem nie ma bramek :)
1
Maciegg7 ;D
0
Skoro Neymar odchodzi to jaka jego akcja lub gol utknęła wam w pamięci? Mi gol z ubiegłego sezonu z bodajże Celta jak z piątego metra przelobowal bramkarza :D
0
Ja też Tarnów :D
2
Ale meczu nie ma ani dzisiaj ani jutro xD
1
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-5442301.html#comment-5442301
2
Umtitiego*
0
Na pasku który pokazywał składy był on wymieniony ;)
1
Kilka zmian XD
1
Neymar podejrzanie się stara :D
0
Dokładnie :D
0
Oczywiście na wejściu Neymar i 222 xD
0
4 min 56 sek xd :D
2
Ale na klauzulę musi się tez zgodzić piłkarz
1
Bo żeby oglądać mecz Lecha w el.LE trzeba zapłacić 10 zł ( a w kolejnej rundzie jeśli do niej dojdzie to 15zł), i kolega porównuje wydanie 10zl na jeden mecz kopaniny a 15zl na cały miesiąc Eleven w której jest dużo dobrej piłki
0
Przecież zremisowali u siebie z jakimś łotewskim zespołem
0
Która aplikacja waszym zdaniem jest lepsza, flashscore czy sofascore? :D
0
Jastrzębia Góra pozdrawiam :)
1
Nie wiadomo czy Semedo rozegra tyle meczów także żadne 50 milionów narazie ;)
0
Kościelny 82 :D
0
W tym okienku strasznie dużo piłkarzy oblewa te testy, wcześniej można powiedzieć była to formalność