10 marca 2017, 19:24
24
https://pbs.twimg.com/media/C6gb4VWWYAEmYlJ.jpg Jakby ktoś chciał taka fajna tapeta z meczu z PSG :)
10 marca 2017, 19:07
0
Mi też :D
5 marca 2017, 21:09
3
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,sortuj-najlepsze,ostatnie-4873918193h.html
Komentarz usunięty przez użytkownika
5 marca 2017, 13:18
16
Roberto mógł mieć gola po tym ładnym rajdzie przez połowę boiska, szkoda ze w kluczowym momencie za mocno wypuścił sobie piłkę :)
5 marca 2017, 13:10
Tyle że właśnie ja nic nie napisałem tylko było zdjęcie i buźka :D
5 marca 2017, 11:14
14
Czy moderacja powie mi dlaczego usuneła mój komentarz ze zdjęciem Umtitiego i Puyola? ;)
4 marca 2017, 21:22
Ale podanie Rakiticia :D
4 marca 2017, 21:05
2
Co takiego niby wielkiego zrobił :/
4 marca 2017, 18:19
Żyła hahahahaha
4 marca 2017, 17:43
16,5 za takie ladowanie hahaha, rozumiem odległość ae bez przesady
2 marca 2017, 19:28
Może ma te 6 goli to i tak dla mnie Rafinha nic nie wnosi do gry
2 marca 2017, 19:21
1
Tutaj Hoffer posmarował :D
2 marca 2017, 19:20
Z taką formą to Stoch KK nie wygra :\
2 marca 2017, 19:09
Uuuuuuu :\.
2 marca 2017, 19:07
Brawooo piter :)
2 marca 2017, 19:06
Tą muzykę puszcza dwójka polaków która prowadzi PŚ w Zakopanym :)
1 marca 2017, 15:33
Ma ktoś może Huawei honor 4C? Jeśli tak to mógłby sie podzielić ze mną swoją opinią na jego temat ;D
18 lutego 2017, 18:11
Polecicie jakieś sportowe kanały na yt :D oprócz footrolla Dariusza Żmudzkiego Dominika Szarka :D
18 lutego 2017, 17:56
6
Lamborgini sie mówi xD
17 lutego 2017, 20:22
Co do rewanżu z PSG to ja marzę teraz tylko o tym żeby Barcelona wygrała 5:0 i żebym mógł się śmiać prosto w twarz moim kolegom którzy sie śmiali z Barcelony w środę :D
16 lutego 2017, 17:19
Powie mi ktoś jak zagrał wczoraj Zieliński? Bo słyszałem ze nie najlepiej :D
11 lutego 2017, 19:28
Tymczasem na ulicy trwa dogrywka meczu Alaves - Barca https://t.co/7Ws12Ck6r3
11 lutego 2017, 19:25
@zgiru dzięki Panowie :D
11 lutego 2017, 19:20
22
Może jakieś tłumaczenie? Nie każdy zna hiszpański
11 lutego 2017, 10:21
Minimalnie gorszy występ, to żeś pojechał ....
11 lutego 2017, 10:19
11 lutego 2017, 10:18
Brawoooo :D
11 lutego 2017, 10:15
Ile jest punktów za 20 miejsce?
11 lutego 2017, 10:11
Czyżby nadszedł kryzys? Kiedyś musiał nadejść
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
24
https://pbs.twimg.com/media/C6gb4VWWYAEmYlJ.jpg
Jakby ktoś chciał taka fajna tapeta z meczu z PSG :)
0
Mi też :D
3
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,sortuj-najlepsze,ostatnie-4873918193h.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
Roberto mógł mieć gola po tym ładnym rajdzie przez połowę boiska, szkoda ze w kluczowym momencie za mocno wypuścił sobie piłkę :)
0
Tyle że właśnie ja nic nie napisałem tylko było zdjęcie i buźka :D
14
Czy moderacja powie mi dlaczego usuneła mój komentarz ze zdjęciem Umtitiego i Puyola? ;)
0
Ale podanie Rakiticia :D
2
Co takiego niby wielkiego zrobił :/
0
Żyła hahahahaha
0
16,5 za takie ladowanie hahaha, rozumiem odległość ae bez przesady
0
Może ma te 6 goli to i tak dla mnie Rafinha nic nie wnosi do gry
1
Tutaj Hoffer posmarował :D
0
Z taką formą to Stoch KK nie wygra :\
2
Uuuuuuu :\.
1
Brawooo piter :)
0
Tą muzykę puszcza dwójka polaków która prowadzi PŚ w Zakopanym :)
0
Ma ktoś może Huawei honor 4C? Jeśli tak to mógłby sie podzielić ze mną swoją opinią na jego temat ;D
0
Polecicie jakieś sportowe kanały na yt :D oprócz footrolla Dariusza Żmudzkiego Dominika Szarka :D
6
Lamborgini sie mówi xD
3
Co do rewanżu z PSG to ja marzę teraz tylko o tym żeby Barcelona wygrała 5:0 i żebym mógł się śmiać prosto w twarz moim kolegom którzy sie śmiali z Barcelony w środę :D
1
Powie mi ktoś jak zagrał wczoraj Zieliński? Bo słyszałem ze nie najlepiej :D
0
Tymczasem na ulicy trwa dogrywka meczu Alaves - Barca https://t.co/7Ws12Ck6r3
1
@zgiru dzięki Panowie :D
22
Może jakieś tłumaczenie? Nie każdy zna hiszpański
0
Minimalnie gorszy występ, to żeś pojechał ....
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Brawoooo :D
0
Ile jest punktów za 20 miejsce?
0
Czyżby nadszedł kryzys? Kiedyś musiał nadejść