24

https://pbs.twimg.com/media/C6gb4VWWYAEmYlJ.jpg
Jakby ktoś chciał taka fajna tapeta z meczu z PSG :)

0

Mi też :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Roberto mógł mieć gola po tym ładnym rajdzie przez połowę boiska, szkoda ze w kluczowym momencie za mocno wypuścił sobie piłkę :)

0

Tyle że właśnie ja nic nie napisałem tylko było zdjęcie i buźka :D

14

Czy moderacja powie mi dlaczego usuneła mój komentarz ze zdjęciem Umtitiego i Puyola? ;)

0

Ale podanie Rakiticia :D

2

Co takiego niby wielkiego zrobił :/

0

Żyła hahahahaha

0

16,5 za takie ladowanie hahaha, rozumiem odległość ae bez przesady

0

Może ma te 6 goli to i tak dla mnie Rafinha nic nie wnosi do gry

1

Tutaj Hoffer posmarował :D

0

Z taką formą to Stoch KK nie wygra :\

2

Uuuuuuu :\.

1

Brawooo piter :)

0

Tą muzykę puszcza dwójka polaków która prowadzi PŚ w Zakopanym :)

0

Ma ktoś może Huawei honor 4C? Jeśli tak to mógłby sie podzielić ze mną swoją opinią na jego temat ;D

0

Polecicie jakieś sportowe kanały na yt :D oprócz footrolla Dariusza Żmudzkiego Dominika Szarka :D

6

Lamborgini sie mówi xD

3

Co do rewanżu z PSG to ja marzę teraz tylko o tym żeby Barcelona wygrała 5:0 i żebym mógł się śmiać prosto w twarz moim kolegom którzy sie śmiali z Barcelony w środę :D

1

Powie mi ktoś jak zagrał wczoraj Zieliński? Bo słyszałem ze nie najlepiej :D

0

Tymczasem na ulicy trwa dogrywka meczu Alaves - Barca https://t.co/7Ws12Ck6r3

1

@zgiru dzięki Panowie :D

22

Może jakieś tłumaczenie? Nie każdy zna hiszpański

0

Minimalnie gorszy występ, to żeś pojechał ....

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Brawoooo :D

0

Ile jest punktów za 20 miejsce?

0

Czyżby nadszedł kryzys? Kiedyś musiał nadejść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?