1

KAAAMILLLL BRAWO

9

Sezon na " świzdu gwizdu 200 zł poszło w pizdu" uważam za otwarty :D

1

Jak nawet Stoch przegra to i tak będzie wysoko pewnie. :D

0

Siedzi w hotelu i mu sie nudzi :D

2

Ja to dałem wczoraj ale i tak to jest zajebiste xD :D

1

Brawo Kamil ! :D

3

Brawo Piotrek :D

1

Ale nie jest źle :)

23

Ciesz sie że wogóle jest a nie narzekasz :D

1

Przynajmniej Piter dobrze :)

0

France Football już dał i jak wiemy wygrał boski Kryszcziano :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W końcu wygrał jakieś zestawienie :D

0

0

Już było że to był atak hakerski :D

3

Kurde zobaczyłem na tą stronkę podstadionem i ile tam jest rzeczy z Barcelony to masakra :D najbardziej rozwalily mnie rękawice kuchenne ;)

2

A nie możesz sobie poszukać? Masz wolne od szkoły także masz czas

3

Życzę wszystkim wesołych świąt :D

0

Podaj nick :).

0

Są tu gracze World of Tanks? :D

0

BRAWO KAMIL !! :)

4

Brawo Kamil !! :D

0

Wybiera sie ktoś na konkurs drużynowy w skokach w Zakopanym? :)

21

Ramos 94 ;)

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

2

Stoch też nie ma psychiki tak?

0

No i nici z podium :(

5

- Lewandowski 2 gole
- Piszczek 1 gol
- Zieliński 1 gol i 1 asysta
Dobry weekend naszych zawodników :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?