1 stycznia 2017, 15:52
1
KAAAMILLLL BRAWO
31 grudnia 2016, 16:48
9
Sezon na " świzdu gwizdu 200 zł poszło w pizdu" uważam za otwarty :D
31 grudnia 2016, 15:13
Jak nawet Stoch przegra to i tak będzie wysoko pewnie. :D
31 grudnia 2016, 15:12
0
Siedzi w hotelu i mu sie nudzi :D
31 grudnia 2016, 13:14
2
Ja to dałem wczoraj ale i tak to jest zajebiste xD :D
30 grudnia 2016, 18:38
Brawo Kamil ! :D
30 grudnia 2016, 18:34
3
Brawo Piotrek :D
30 grudnia 2016, 18:29
Ale nie jest źle :)
30 grudnia 2016, 18:03
23
Ciesz sie że wogóle jest a nie narzekasz :D
30 grudnia 2016, 17:08
Przynajmniej Piter dobrze :)
29 grudnia 2016, 15:50
France Football już dał i jak wiemy wygrał boski Kryszcziano :D
29 grudnia 2016, 11:49
26
https://x.com/Kowal__30/status/814415137272692736 :D
29 grudnia 2016, 11:45
Komentarz usunięty przez użytkownika
28 grudnia 2016, 17:20
W końcu wygrał jakieś zestawienie :D
28 grudnia 2016, 13:20
http://weszlo.com/2016/12/28/samir-nasri-i-pani-doktor-co-stalo-sie-w-la-zostaje-w-la/ w sumie nie wiemy jaka jest prawda :D
28 grudnia 2016, 13:10
Już było że to był atak hakerski :D
27 grudnia 2016, 20:51
Kurde zobaczyłem na tą stronkę podstadionem i ile tam jest rzeczy z Barcelony to masakra :D najbardziej rozwalily mnie rękawice kuchenne ;)
27 grudnia 2016, 11:38
A nie możesz sobie poszukać? Masz wolne od szkoły także masz czas
24 grudnia 2016, 11:29
Życzę wszystkim wesołych świąt :D
23 grudnia 2016, 20:48
Podaj nick :).
23 grudnia 2016, 20:37
Są tu gracze World of Tanks? :D
18 grudnia 2016, 15:45
BRAWO KAMIL !! :)
11 grudnia 2016, 08:41
6
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-4957142.html#comment-4957147 jasnowidz :)
10 grudnia 2016, 16:40
4
Brawo Kamil !! :D
10 grudnia 2016, 12:39
Wybiera sie ktoś na konkurs drużynowy w skokach w Zakopanym? :)
9 grudnia 2016, 19:56
21
Ramos 94 ;)
5 grudnia 2016, 15:05
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
4 grudnia 2016, 16:56
Stoch też nie ma psychiki tak?
4 grudnia 2016, 16:49
No i nici z podium :(
3 grudnia 2016, 19:58
5
- Lewandowski 2 gole - Piszczek 1 gol - Zieliński 1 gol i 1 asysta Dobry weekend naszych zawodników :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
KAAAMILLLL BRAWO
9
Sezon na " świzdu gwizdu 200 zł poszło w pizdu" uważam za otwarty :D
1
Jak nawet Stoch przegra to i tak będzie wysoko pewnie. :D
0
Siedzi w hotelu i mu sie nudzi :D
2
Ja to dałem wczoraj ale i tak to jest zajebiste xD :D
1
Brawo Kamil ! :D
3
Brawo Piotrek :D
1
Ale nie jest źle :)
23
Ciesz sie że wogóle jest a nie narzekasz :D
1
Przynajmniej Piter dobrze :)
0
France Football już dał i jak wiemy wygrał boski Kryszcziano :D
26
https://x.com/Kowal__30/status/814415137272692736 :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W końcu wygrał jakieś zestawienie :D
0
http://weszlo.com/2016/12/28/samir-nasri-i-pani-doktor-co-stalo-sie-w-la-zostaje-w-la/ w sumie nie wiemy jaka jest prawda :D
0
Już było że to był atak hakerski :D
3
Kurde zobaczyłem na tą stronkę podstadionem i ile tam jest rzeczy z Barcelony to masakra :D najbardziej rozwalily mnie rękawice kuchenne ;)
2
A nie możesz sobie poszukać? Masz wolne od szkoły także masz czas
3
Życzę wszystkim wesołych świąt :D
0
Podaj nick :).
0
Są tu gracze World of Tanks? :D
0
BRAWO KAMIL !! :)
6
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-4957142.html#comment-4957147 jasnowidz :)
4
Brawo Kamil !! :D
0
Wybiera sie ktoś na konkurs drużynowy w skokach w Zakopanym? :)
21
Ramos 94 ;)
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
2
Stoch też nie ma psychiki tak?
0
No i nici z podium :(
5
- Lewandowski 2 gole
- Piszczek 1 gol
- Zieliński 1 gol i 1 asysta
Dobry weekend naszych zawodników :)