1

Rafał Majka i czwórka podwójna Pań :)

1

Brawooooooo Polkiii

1

Po złoto Polki :)

2

Brązowy medal brawoo :D

0

Dawać Polki :D

0

Ktoś wie jak zobaczyć komentarze na yt na telefonie? Zjeżdżam na dół i nie mam :)

0

Jeszcze tylko Czerniak może ale to i tak co my odpieprzamy narazie to igrzyskach to jest ku**a z nędzą :\

0

Raczej niewiele, odpadają wszyscy po kolei myślę że medal zdobędą w wioślarstwie no i tyle chyba oprócz lekkoatletyki

0

I wygrała :\.

70

Znalezione w internetach:
Jaki jest oficjalny okrzyk polskiej reprezentacji sztangistów?
-Jedziemy z tym koksem ;D

0

Chyba strzela ktoś drugi raz

1

Z meczu z Liverpoolem jest przecież

1

Bedzie horror :D.

1

Holenderskie media podają że jest okej

0

I Polska 3:0 Brawo :)

4

Ale z cb optymista, będą napewno złote mamy Fajdka, Małachowskiego, Włodarczyk

6

Szkoda Amerykanki :(

0

O cholera :\.

0

Gdzie tam masz Jasińską?

0

Dokładnie nasze ,,gromją'' Amerykanki ;D

0

:) https://t.co/U8CKvnrtyi [@Barzaboy]

0

Depay

6

Niech ktoś mi powie co się stało z wersją mobilną bo wygląda okropnie

0

Brawo Rafał!! :)

2

Tak oczywiście że mamy, trasa jest dobra dla zawodników dobrze jeżdżących w górach a my mamy Rafała Majkę czyli jednego z najlepszych górali na świecie ;) i mamy dobrych pomocników więc szanse są.

12

Wcale nikt o tym nie wspomniał...

1

TVP2

2

Nowa piosenka DissBlastera o Legii ;D

0

Jutro na Eleven o 11 ;)

0

Wchodzi Kapustka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?