11 sierpnia 2016, 16:30
1
Rafał Majka i czwórka podwójna Pań :)
11 sierpnia 2016, 16:16
Brawooooooo Polkiii
11 sierpnia 2016, 16:08
Po złoto Polki :)
11 sierpnia 2016, 15:31
2
Brązowy medal brawoo :D
11 sierpnia 2016, 15:29
0
Dawać Polki :D
10 sierpnia 2016, 19:50
Ktoś wie jak zobaczyć komentarze na yt na telefonie? Zjeżdżam na dół i nie mam :)
10 sierpnia 2016, 18:45
Jeszcze tylko Czerniak może ale to i tak co my odpieprzamy narazie to igrzyskach to jest ku**a z nędzą :\
10 sierpnia 2016, 17:06
Raczej niewiele, odpadają wszyscy po kolei myślę że medal zdobędą w wioślarstwie no i tyle chyba oprócz lekkoatletyki
10 sierpnia 2016, 16:55
I wygrała :\.
10 sierpnia 2016, 16:39
70
Znalezione w internetach: Jaki jest oficjalny okrzyk polskiej reprezentacji sztangistów? -Jedziemy z tym koksem ;D
9 sierpnia 2016, 21:30
Chyba strzela ktoś drugi raz
8 sierpnia 2016, 11:00
Z meczu z Liverpoolem jest przecież
7 sierpnia 2016, 21:45
Bedzie horror :D.
7 sierpnia 2016, 21:24
Holenderskie media podają że jest okej
7 sierpnia 2016, 21:17
I Polska 3:0 Brawo :)
7 sierpnia 2016, 21:11
4
Ale z cb optymista, będą napewno złote mamy Fajdka, Małachowskiego, Włodarczyk
7 sierpnia 2016, 21:06
6
Szkoda Amerykanki :(
7 sierpnia 2016, 20:53
O cholera :\.
7 sierpnia 2016, 20:35
Gdzie tam masz Jasińską?
7 sierpnia 2016, 16:36
Dokładnie nasze ,,gromją'' Amerykanki ;D
7 sierpnia 2016, 16:35
:) https://t.co/U8CKvnrtyi [@Barzaboy]
7 sierpnia 2016, 13:54
Depay
6 sierpnia 2016, 20:55
Niech ktoś mi powie co się stało z wersją mobilną bo wygląda okropnie
6 sierpnia 2016, 20:42
Brawo Rafał!! :)
6 sierpnia 2016, 14:33
Tak oczywiście że mamy, trasa jest dobra dla zawodników dobrze jeżdżących w górach a my mamy Rafała Majkę czyli jednego z najlepszych górali na świecie ;) i mamy dobrych pomocników więc szanse są.
6 sierpnia 2016, 14:21
12
Wcale nikt o tym nie wspomniał...
6 sierpnia 2016, 13:57
TVP2
5 sierpnia 2016, 21:13
Nowa piosenka DissBlastera o Legii ;D
5 sierpnia 2016, 21:02
Jutro na Eleven o 11 ;)
3 sierpnia 2016, 21:25
Wchodzi Kapustka :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Rafał Majka i czwórka podwójna Pań :)
1
Brawooooooo Polkiii
1
Po złoto Polki :)
2
Brązowy medal brawoo :D
0
Dawać Polki :D
0
Ktoś wie jak zobaczyć komentarze na yt na telefonie? Zjeżdżam na dół i nie mam :)
0
Jeszcze tylko Czerniak może ale to i tak co my odpieprzamy narazie to igrzyskach to jest ku**a z nędzą :\
0
Raczej niewiele, odpadają wszyscy po kolei myślę że medal zdobędą w wioślarstwie no i tyle chyba oprócz lekkoatletyki
0
I wygrała :\.
70
Znalezione w internetach:
Jaki jest oficjalny okrzyk polskiej reprezentacji sztangistów?
-Jedziemy z tym koksem ;D
0
Chyba strzela ktoś drugi raz
1
Z meczu z Liverpoolem jest przecież
1
Bedzie horror :D.
1
Holenderskie media podają że jest okej
0
I Polska 3:0 Brawo :)
4
Ale z cb optymista, będą napewno złote mamy Fajdka, Małachowskiego, Włodarczyk
6
Szkoda Amerykanki :(
0
O cholera :\.
0
Gdzie tam masz Jasińską?
0
Dokładnie nasze ,,gromją'' Amerykanki ;D
0
:) https://t.co/U8CKvnrtyi [@Barzaboy]
0
Depay
6
Niech ktoś mi powie co się stało z wersją mobilną bo wygląda okropnie
0
Brawo Rafał!! :)
2
Tak oczywiście że mamy, trasa jest dobra dla zawodników dobrze jeżdżących w górach a my mamy Rafała Majkę czyli jednego z najlepszych górali na świecie ;) i mamy dobrych pomocników więc szanse są.
12
Wcale nikt o tym nie wspomniał...
1
TVP2
2
Nowa piosenka DissBlastera o Legii ;D
0
Jutro na Eleven o 11 ;)
0
Wchodzi Kapustka :D