31 lipca 2016, 20:06
0
Będzie tylko cały czas pracują nad tym kontem premium ;)
30 lipca 2016, 19:36
Hhahahhhahahahahhahaj
24 lipca 2016, 18:10
1
Pozdrawiam wszystkich z plaży w Jastrzębiej Górze ;D
24 lipca 2016, 09:47
Jak zaktualizowałem telefon do Windows 10 Mobile i ostatnio wyszła wersja messengera prawie jak na androidzie
20 lipca 2016, 15:28
Skoro piszesz że Guardiola i Ancelotti zadebiutują w nowych klubach to pasowałoby napisać też że Ancelotti trenuje Bayern, chodzi mi o to że napisałeś o Guardioli a o Ancelottim już nie ;)
20 lipca 2016, 15:18
5
Szymon Marciniak będzie sędzią technicznym meczu o Superpuchar Europy pomiędzy Realem Madryt a Sevillą :)
19 lipca 2016, 16:01
Trzeci komplet strojów Interu w sezonie 2016/2017. https://t.co/bHOImECa3r
19 lipca 2016, 15:12
Nie ma ale mają zrobić
17 lipca 2016, 10:36
Bo to jest na stronie footroll chyba... i to jest artykuł a nie film
15 lipca 2016, 11:08
Bodajże 14 ale nie jestem pewien na 100%
14 lipca 2016, 17:28
Po butach Umtitiego widzę, że pewne trendy modowe pozostają w Barcelonie nawet po odejściu Alvesa :D
13 lipca 2016, 20:47
Zależy które, bo zaczynają się od 50zł lub nawet 35zł
13 lipca 2016, 14:39
Czytałem że Gameiro idzie do Atletico [Le kip) Nie wiem jak to sie piszę :)
13 lipca 2016, 11:52
3
Tak masz racje, mój błąd ;)
13 lipca 2016, 10:38
Przecież pisze to w artykule.
12 lipca 2016, 21:22
https://instagram.com/p/BHkzMC6gYBt/ Widać że Digne z Umtitim się lubią :)
12 lipca 2016, 17:21
Już można ściągać tylko trzeba ustawić w telefonie że się jest w Australii, 30 lipca ma być w Polsce premiera
11 lipca 2016, 10:32
Nie ma żadnego polskiego :\
10 lipca 2016, 23:33
To nie ma sensu coś napisał
2
A szkoda strzępić ryja
10 lipca 2016, 23:01
Jeszcze żadna drużyna nie wygrała 2 serii rzutów karnych na jednych mistrzostwach w historii
10 lipca 2016, 22:58
To jest 3 (z Chorwacją, Polską i teraz Francją)
10 lipca 2016, 22:28
I 70 minut XD :D
10 lipca 2016, 22:15
Aha.
10 lipca 2016, 22:05
Jak się wpisze to na instagramie to pojawiają się setki zdjęć Ronaldo z tym #
10 lipca 2016, 21:57
Od Polski :D.
10 lipca 2016, 21:42
14
A w serwisach społecznościowych powstał nowy hasztag #fuckpayet bez komentarza...
10 lipca 2016, 21:35
Gdzie ten Sissoko gra? :p
10 lipca 2016, 21:31
Nie wiedziałem że Sissoko jest taki dobry
10 lipca 2016, 21:24
Dokładnie mi też :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Będzie tylko cały czas pracują nad tym kontem premium ;)
0
Hhahahhhahahahahhahaj
1
Pozdrawiam wszystkich z plaży w Jastrzębiej Górze ;D
1
Jak zaktualizowałem telefon do Windows 10 Mobile i ostatnio wyszła wersja messengera prawie jak na androidzie
1
Skoro piszesz że Guardiola i Ancelotti zadebiutują w nowych klubach to pasowałoby napisać też że Ancelotti trenuje Bayern, chodzi mi o to że napisałeś o Guardioli a o Ancelottim już nie ;)
5
Szymon Marciniak będzie sędzią technicznym meczu o Superpuchar Europy pomiędzy Realem Madryt a Sevillą :)
1
Trzeci komplet strojów Interu w sezonie 2016/2017. https://t.co/bHOImECa3r
0
Nie ma ale mają zrobić
0
Bo to jest na stronie footroll chyba... i to jest artykuł a nie film
0
Bodajże 14 ale nie jestem pewien na 100%
0
Po butach Umtitiego widzę, że pewne trendy modowe pozostają w Barcelonie nawet po odejściu Alvesa :D
0
Zależy które, bo zaczynają się od 50zł lub nawet 35zł
0
Czytałem że Gameiro idzie do Atletico [Le kip) Nie wiem jak to sie piszę :)
3
Tak masz racje, mój błąd ;)
0
Przecież pisze to w artykule.
3
https://instagram.com/p/BHkzMC6gYBt/ Widać że Digne z Umtitim się lubią :)
0
Już można ściągać tylko trzeba ustawić w telefonie że się jest w Australii, 30 lipca ma być w Polsce premiera
0
Nie ma żadnego polskiego :\
1
To nie ma sensu coś napisał
2
A szkoda strzępić ryja
0
Jeszcze żadna drużyna nie wygrała 2 serii rzutów karnych na jednych mistrzostwach w historii
2
To jest 3 (z Chorwacją, Polską i teraz Francją)
0
I 70 minut XD :D
1
Aha.
0
Jak się wpisze to na instagramie to pojawiają się setki zdjęć Ronaldo z tym #
0
Od Polski :D.
14
A w serwisach społecznościowych powstał nowy hasztag #fuckpayet bez komentarza...
0
Gdzie ten Sissoko gra? :p
1
Nie wiedziałem że Sissoko jest taki dobry
0
Dokładnie mi też :D