0

Na stronie głównej zjedź na dół i tam wszystko pisze ;)

1

Można podać ale nie trzeba ;) a kiedyś to było obowiązkowe ale już nie jest :)

1

Ale gooooooooolll

0

Ale masakra hahah

0

Zmieniły sie przepisy, już nie trzeba podać piłki do przodu ;)

0

Leje deszcz a ci dachu nie zamkną

0

I jakbyś chciał Fabregasa to cescky4 ;)

0

Gdzie grali bardzo dobrze ?? Chyba w pierwszej połowie

1

CR sie dziwi co to za ziomek z łysą głową
Wjeżdża mu wszędzie z nogą :D

1

Najważniejszy mecz ostatnich lat z udziałem reprezentacji a tu kuzwa burza .... :\

0

Polska 3:0 Islandia
3x Milik :D

2

Kiedy tak powiedział?

1

To się tak musialo skończyć

0

Po stronie Włoch BBC a po stronie Hiszpanii MSN kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko :D

0

Na jakim kanale oglądacie mecz? :)

0

Dani Alves na testach medycznych w Juventusie Turyn.[@pilsua] https://t.co/WhnREp8jsP

4

Ale ten Ziober przekręca nazwiska piłkarzom z Belgii

0

Mi na Lumii działa na vipleague ;)

0

Widzieliście że Löew znowu sobie wąchał rękę :D

0

Wow Draxler :D

8

Zwłaszcza w lidze mistrzów......

0

Dzieje się hahaha

0

Goooool :000000

1

Gooooool hhahah

3

Tak jak Rotaniowi w meczu z Ukrainą

0

Di Maria.

0

Fak sory Rotan*

0

Roman hahahah

0

I zero techniki

0

Potwierdzam nie kupuj telefonów windows phone ja mam i żałuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?