2 lipca 2016, 13:18
0
Na stronie głównej zjedź na dół i tam wszystko pisze ;)
1 lipca 2016, 21:33
1
Można podać ale nie trzeba ;) a kiedyś to było obowiązkowe ale już nie jest :)
1 lipca 2016, 21:14
Ale gooooooooolll
1 lipca 2016, 21:08
Ale masakra hahah
1 lipca 2016, 21:05
Zmieniły sie przepisy, już nie trzeba podać piłki do przodu ;)
1 lipca 2016, 20:56
Leje deszcz a ci dachu nie zamkną
1 lipca 2016, 19:50
I jakbyś chciał Fabregasa to cescky4 ;)
30 czerwca 2016, 22:56
Gdzie grali bardzo dobrze ?? Chyba w pierwszej połowie
30 czerwca 2016, 21:34
CR sie dziwi co to za ziomek z łysą głową Wjeżdża mu wszędzie z nogą :D
30 czerwca 2016, 21:01
Najważniejszy mecz ostatnich lat z udziałem reprezentacji a tu kuzwa burza .... :\
27 czerwca 2016, 20:34
Polska 3:0 Islandia 3x Milik :D
27 czerwca 2016, 20:16
2
Kiedy tak powiedział?
27 czerwca 2016, 18:35
To się tak musialo skończyć
27 czerwca 2016, 18:02
Po stronie Włoch BBC a po stronie Hiszpanii MSN kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko :D
27 czerwca 2016, 17:53
Na jakim kanale oglądacie mecz? :)
27 czerwca 2016, 16:08
Dani Alves na testach medycznych w Juventusie Turyn.[@pilsua] https://t.co/WhnREp8jsP
26 czerwca 2016, 21:11
4
Ale ten Ziober przekręca nazwiska piłkarzom z Belgii
26 czerwca 2016, 20:54
Mi na Lumii działa na vipleague ;)
26 czerwca 2016, 20:25
Widzieliście że Löew znowu sobie wąchał rękę :D
26 czerwca 2016, 19:18
Wow Draxler :D
26 czerwca 2016, 16:26
8
Zwłaszcza w lidze mistrzów......
26 czerwca 2016, 16:25
Dzieje się hahaha
26 czerwca 2016, 16:20
Goooool :000000
26 czerwca 2016, 15:02
Gooooool hhahah
25 czerwca 2016, 21:51
3
Tak jak Rotaniowi w meczu z Ukrainą
23 czerwca 2016, 08:03
Di Maria.
21 czerwca 2016, 20:21
Fak sory Rotan*
21 czerwca 2016, 20:20
Roman hahahah
21 czerwca 2016, 18:41
I zero techniki
21 czerwca 2016, 10:12
Potwierdzam nie kupuj telefonów windows phone ja mam i żałuje
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Na stronie głównej zjedź na dół i tam wszystko pisze ;)
1
Można podać ale nie trzeba ;) a kiedyś to było obowiązkowe ale już nie jest :)
1
Ale gooooooooolll
0
Ale masakra hahah
0
Zmieniły sie przepisy, już nie trzeba podać piłki do przodu ;)
0
Leje deszcz a ci dachu nie zamkną
0
I jakbyś chciał Fabregasa to cescky4 ;)
0
Gdzie grali bardzo dobrze ?? Chyba w pierwszej połowie
1
CR sie dziwi co to za ziomek z łysą głową
Wjeżdża mu wszędzie z nogą :D
1
Najważniejszy mecz ostatnich lat z udziałem reprezentacji a tu kuzwa burza .... :\
0
Polska 3:0 Islandia
3x Milik :D
2
Kiedy tak powiedział?
1
To się tak musialo skończyć
0
Po stronie Włoch BBC a po stronie Hiszpanii MSN kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko :D
0
Na jakim kanale oglądacie mecz? :)
0
Dani Alves na testach medycznych w Juventusie Turyn.[@pilsua] https://t.co/WhnREp8jsP
4
Ale ten Ziober przekręca nazwiska piłkarzom z Belgii
0
Mi na Lumii działa na vipleague ;)
0
Widzieliście że Löew znowu sobie wąchał rękę :D
0
Wow Draxler :D
8
Zwłaszcza w lidze mistrzów......
0
Dzieje się hahaha
0
Goooool :000000
1
Gooooool hhahah
3
Tak jak Rotaniowi w meczu z Ukrainą
0
Di Maria.
0
Fak sory Rotan*
0
Roman hahahah
0
I zero techniki
0
Potwierdzam nie kupuj telefonów windows phone ja mam i żałuje