Właśnie dowiedziałem sie w Esce ze dzisiaj o 18:45 będzie mecz Borussia Dortmund- Bayern Monachium i w meczu nie wystapi Robert Lewandowski bo nie został dopuszczony do meczu xD :D
Jaki sektor w tauron arenie wybrać na mecz siatkówki, waham sie miedzy C12 a C09 bo są to jedne z najtańszych i niewiem której wybrać ponieważ różnią sie miejscem na hali :) http://m.imgur.com/ql3oPr3
0
Mam pytanie czy Juventus ma szanse na tryplet ? Bo niewiem jak tam puchary we Włoszech :)
3
Ja też :D
12
Czyżby klub grający w 1 lidze będzie grał w Lidze Europejskiej :D
1
43tyś , prawie komplet :D
1
To sie Zieliński nagrał :\
0
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-5258460.html#comment-5258460
0
Też mnie to zastanawia :)
0
Iksde
67
Ciekawostka
Barcelona wygrała wszystkie mecze w których Mascherano zdobył gola :D
0
Brawo sędzia
1
Bez przesady był już kilka
0
Już leży xd.
0
Buziaczki Ramosa xD
0
Powiedzcie mi dlaczego Zieliński już od dłuższego czasu mecze zaczyna na ławie? Przecież jak przebywał na boisku od początku to grał dobrze :)
0
Jeśli w finale będzie grać real to chce żeby sędziował im Marciniak :D
23
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Nierówny tor, zawsze tak jest ;)
0
Właśnie dowiedziałem sie w Esce ze dzisiaj o 18:45 będzie mecz Borussia Dortmund- Bayern Monachium i w meczu nie wystapi Robert Lewandowski bo nie został dopuszczony do meczu xD :D
0
Żałosne ;)
3
Masz go na weekend ;)
0
A od kiedy to każde KSW jest na Narodowym?
1
O kurde, ale zajebiste :D
0
Skąd wiesz skoro nawet nie komentuje tego meczu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak w ostatnim czasie w ustawieniu 3-4-3 Alba nie grał to co dopiero Digne :\
0
Jaki sektor w tauron arenie wybrać na mecz siatkówki, waham sie miedzy C12 a C09 bo są to jedne z najtańszych i niewiem której wybrać ponieważ różnią sie miejscem na hali :)
http://m.imgur.com/ql3oPr3
4
Gomesowi odjęło 23% umiejętności odkąd przyszedł do Barcelony :D
0
Już koniec także sb nie oglądniesz ;)
45
https://instagram.com/p/BSRVmdkhg8V/
Z tym sie nie spotkałem to wklejam xDD
0
Tylko reprezentację