28

Chyba nie wywiązała

0

Ja tak miałem jak zaobserwowałem Washington Wizards :D

0

Troche bez sensu ze dajesz zdjęcie tekstu który jest całkowicie po hiszpańsku bo zapewne większość użytkowników nie zna tego języka ;)

0

Za chwile na Polsacie Sport rozpocznie sie powtórka meczu Polski z Czarnogóra to jeśli chce ktoś posłuchać wspaniałych tekstów Hajty to zapraszam :D

0

Widziałem reklamę na fb że juz jest na CDA

0

Polecam wejść na najlepsze komentarze z ostatniej godziny, wszystko o Tomku xD

2

Dzisiaj to Hajto przeszedł samego siebie :)

0

Ale gooooool Piszczu :D

0

Tak samo jak z Kazachstanem

2

On mówił że takich to sie w Championship nie gwizdze, ze tam nie ma nakładek

0

Gooooooooool :D

0

Ajajajaja.

0

Jak dla mnie Mączyński ma wiecej do zaoferowania w ofensywie, i chyba dlatego gra a co do formy podobno nieźle ;)

1

Dzisiaj w większości polskich domów

:D

0

Myślę że warto przypomnieć co działo sie w ostatnim meczu między Polską a Czarnogórą :D

12

Polakom ewidentnie nie leży skocznia w Planicy, zdecydowanie wolą Vikresund

2

Lallana biegnie sam na sam a Żewłakow pieprzy jakieś farmazony i nie zwraca wogóle uwagi na dobrze zapowiadającą sie akcje Anglików

0

Zazdro :D

20

Bedzie miał Stoch talerzyk na schabowego z ziemniaczkami i kapustką xD :D

0

Hahahahahahahahah ale sie spalili

1

Brawoooooo :D.

0

Gdzie jest ten kolega co krytykował wczoraj Kubackiego co 5 min? :D

0

Brawo Kamil :D.

0

Bo tu skaczą według klasyfikacji lotów, nie skoków ;)

0

Maciek 221,5 m :)

0

Dostali kołdrę xD

0

Skok był piękny trzeba przyznać, miejmy nadzieje że nie był to jeden udany skok :)

0

Nie ma już Aliez, tak napisal kolega kilka komentarzy niżej

2

Szkoda Huli :\

4

Dla zainteresowanych, obecnie trwaja skoki w Lillehamer, transmisja w TVP 1 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?