30 marca 2017, 06:24
28
Chyba nie wywiązała
28 marca 2017, 20:26
0
Ja tak miałem jak zaobserwowałem Washington Wizards :D
28 marca 2017, 17:00
Troche bez sensu ze dajesz zdjęcie tekstu który jest całkowicie po hiszpańsku bo zapewne większość użytkowników nie zna tego języka ;)
27 marca 2017, 13:46
Za chwile na Polsacie Sport rozpocznie sie powtórka meczu Polski z Czarnogóra to jeśli chce ktoś posłuchać wspaniałych tekstów Hajty to zapraszam :D
27 marca 2017, 07:23
Widziałem reklamę na fb że juz jest na CDA
26 marca 2017, 22:47
Polecam wejść na najlepsze komentarze z ostatniej godziny, wszystko o Tomku xD
26 marca 2017, 22:43
2
Dzisiaj to Hajto przeszedł samego siebie :)
26 marca 2017, 22:25
Ale gooooool Piszczu :D
26 marca 2017, 22:06
Tak samo jak z Kazachstanem
26 marca 2017, 21:27
On mówił że takich to sie w Championship nie gwizdze, ze tam nie ma nakładek
26 marca 2017, 21:25
Gooooooooool :D
26 marca 2017, 21:17
Ajajajaja.
26 marca 2017, 19:54
Jak dla mnie Mączyński ma wiecej do zaoferowania w ofensywie, i chyba dlatego gra a co do formy podobno nieźle ;)
26 marca 2017, 19:50
1
Dzisiaj w większości polskich domów
26 marca 2017, 18:50
Myślę że warto przypomnieć co działo sie w ostatnim meczu między Polską a Czarnogórą :D
25 marca 2017, 10:31
12
Polakom ewidentnie nie leży skocznia w Planicy, zdecydowanie wolą Vikresund
22 marca 2017, 21:26
Lallana biegnie sam na sam a Żewłakow pieprzy jakieś farmazony i nie zwraca wogóle uwagi na dobrze zapowiadającą sie akcje Anglików
19 marca 2017, 19:57
Zazdro :D
19 marca 2017, 16:47
20
Bedzie miał Stoch talerzyk na schabowego z ziemniaczkami i kapustką xD :D
19 marca 2017, 16:27
Hahahahahahahahah ale sie spalili
19 marca 2017, 16:25
Brawoooooo :D.
19 marca 2017, 15:52
Gdzie jest ten kolega co krytykował wczoraj Kubackiego co 5 min? :D
19 marca 2017, 15:12
Brawo Kamil :D.
19 marca 2017, 15:07
Bo tu skaczą według klasyfikacji lotów, nie skoków ;)
19 marca 2017, 15:06
Maciek 221,5 m :)
16 marca 2017, 18:49
Dostali kołdrę xD
15 marca 2017, 19:24
Skok był piękny trzeba przyznać, miejmy nadzieje że nie był to jeden udany skok :)
14 marca 2017, 21:11
Nie ma już Aliez, tak napisal kolega kilka komentarzy niżej
14 marca 2017, 18:43
Szkoda Huli :\
14 marca 2017, 17:42
4
Dla zainteresowanych, obecnie trwaja skoki w Lillehamer, transmisja w TVP 1 :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
28
Chyba nie wywiązała
0
Ja tak miałem jak zaobserwowałem Washington Wizards :D
0
Troche bez sensu ze dajesz zdjęcie tekstu który jest całkowicie po hiszpańsku bo zapewne większość użytkowników nie zna tego języka ;)
0
Za chwile na Polsacie Sport rozpocznie sie powtórka meczu Polski z Czarnogóra to jeśli chce ktoś posłuchać wspaniałych tekstów Hajty to zapraszam :D
0
Widziałem reklamę na fb że juz jest na CDA
0
Polecam wejść na najlepsze komentarze z ostatniej godziny, wszystko o Tomku xD
2
Dzisiaj to Hajto przeszedł samego siebie :)
0
Ale gooooool Piszczu :D
0
Tak samo jak z Kazachstanem
2
On mówił że takich to sie w Championship nie gwizdze, ze tam nie ma nakładek
0
Gooooooooool :D
0
Ajajajaja.
0
Jak dla mnie Mączyński ma wiecej do zaoferowania w ofensywie, i chyba dlatego gra a co do formy podobno nieźle ;)
1
Dzisiaj w większości polskich domów
0
Myślę że warto przypomnieć co działo sie w ostatnim meczu między Polską a Czarnogórą :D
12
Polakom ewidentnie nie leży skocznia w Planicy, zdecydowanie wolą Vikresund
2
Lallana biegnie sam na sam a Żewłakow pieprzy jakieś farmazony i nie zwraca wogóle uwagi na dobrze zapowiadającą sie akcje Anglików
0
Zazdro :D
20
Bedzie miał Stoch talerzyk na schabowego z ziemniaczkami i kapustką xD :D
0
Hahahahahahahahah ale sie spalili
1
Brawoooooo :D.
0
Gdzie jest ten kolega co krytykował wczoraj Kubackiego co 5 min? :D
0
Brawo Kamil :D.
0
Bo tu skaczą według klasyfikacji lotów, nie skoków ;)
0
Maciek 221,5 m :)
0
Dostali kołdrę xD
0
Skok był piękny trzeba przyznać, miejmy nadzieje że nie był to jeden udany skok :)
0
Nie ma już Aliez, tak napisal kolega kilka komentarzy niżej
2
Szkoda Huli :\
4
Dla zainteresowanych, obecnie trwaja skoki w Lillehamer, transmisja w TVP 1 :D