1

Ja również mam :D

1

Każdy mecz ligowy Barcelony jest w eleven "kibicu".

0

A jakie było pytanie w la zabawie?:)

0

15 zł za te 2 kanały (troche przesada )

5

Nawet druga Barcelona jest lepsza od Realu :D

0

2

Chciałbym zobaczyć mecz Levante-Legia. :D

0

Nie żeby coś ale o tym co napisałeś wszyscy wiedzą *_* ;)

1

Dzięki już zobaczyłem:D

0

To będzie Eleven w CP bo nie jestem dokładnie w temacie?

1

Tak tylko sprawdź jakim drużynom strzelił te 30 goli w lidze to wtedy pogadamy;D

0

Aaaa rozumiem :)))

0

Tak bez bramkarza :D

0

Jakie telefony polecacie do 500zł :D

0

No właśnie mówię haha i jak już piszesz imiona piłkarzy to od dużej litery i tak poza tym "szczęka" ;D

0

Widać żeby masz 12 lat XD

5

Pepe "Ronaldo jest lata świetlne przed Messim"(AS)
Hahahahahah

0

Już jest przydzielony *_*

0

Ok dzięki ;).

0

A przez Internet?

0

Mam pytanie czy żeby obstawiać mecze trzeba mieć ukończone 18 lat?

0

Pewnie zobaczył zdjęcie z fb na którym jest Puyol z tortem :D

4

Będzie prowadził relacje live z trybun wraz z Pique na twitterze :D

2

Strzeli 0 :D.

28

Hahah zwrot kamery na Jureckiego a ten ,,wypier**laj kur*a"

3

Za 10 kartek są 2 mecze przerwy??

0

Klątwa Bernabeu ? WTF?!

0

Redakcjo no banujcie takich debili jak ten użytkownik bo tylko zaśmieca stronę swoimi debilnymi tekstami

1

Albo B-klasy "na walkę w przód"

0

Ma ktoś transmisje na yt?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?