17 kwietnia 2016, 12:47
1
Ja również mam :D
17 kwietnia 2016, 12:44
Każdy mecz ligowy Barcelony jest w eleven "kibicu".
17 kwietnia 2016, 12:42
0
A jakie było pytanie w la zabawie?:)
16 kwietnia 2016, 16:13
15 zł za te 2 kanały (troche przesada )
16 kwietnia 2016, 14:38
5
Nawet druga Barcelona jest lepsza od Realu :D
16 kwietnia 2016, 14:37
http://instagram.com/p/BENXlxXE6j-/ :D
15 kwietnia 2016, 21:07
2
Chciałbym zobaczyć mecz Levante-Legia. :D
15 kwietnia 2016, 19:32
Nie żeby coś ale o tym co napisałeś wszyscy wiedzą *_* ;)
15 kwietnia 2016, 19:14
Dzięki już zobaczyłem:D
15 kwietnia 2016, 19:05
To będzie Eleven w CP bo nie jestem dokładnie w temacie?
14 kwietnia 2016, 21:40
Tak tylko sprawdź jakim drużynom strzelił te 30 goli w lidze to wtedy pogadamy;D
14 kwietnia 2016, 16:36
Aaaa rozumiem :)))
14 kwietnia 2016, 10:58
Tak bez bramkarza :D
13 kwietnia 2016, 18:38
Jakie telefony polecacie do 500zł :D
13 kwietnia 2016, 14:30
No właśnie mówię haha i jak już piszesz imiona piłkarzy to od dużej litery i tak poza tym "szczęka" ;D
13 kwietnia 2016, 14:25
Widać żeby masz 12 lat XD
13 kwietnia 2016, 08:26
Pepe "Ronaldo jest lata świetlne przed Messim"(AS) Hahahahahah
12 kwietnia 2016, 21:41
Już jest przydzielony *_*
12 kwietnia 2016, 20:29
Ok dzięki ;).
12 kwietnia 2016, 20:28
A przez Internet?
12 kwietnia 2016, 20:26
Mam pytanie czy żeby obstawiać mecze trzeba mieć ukończone 18 lat?
12 kwietnia 2016, 20:15
Pewnie zobaczył zdjęcie z fb na którym jest Puyol z tortem :D
12 kwietnia 2016, 16:51
4
Będzie prowadził relacje live z trybun wraz z Pique na twitterze :D
12 kwietnia 2016, 13:04
Strzeli 0 :D.
10 kwietnia 2016, 21:31
28
Hahah zwrot kamery na Jureckiego a ten ,,wypier**laj kur*a"
10 kwietnia 2016, 10:07
3
Za 10 kartek są 2 mecze przerwy??
9 kwietnia 2016, 22:20
Klątwa Bernabeu ? WTF?!
9 kwietnia 2016, 22:09
Redakcjo no banujcie takich debili jak ten użytkownik bo tylko zaśmieca stronę swoimi debilnymi tekstami
9 kwietnia 2016, 21:56
Albo B-klasy "na walkę w przód"
9 kwietnia 2016, 21:08
Ma ktoś transmisje na yt?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Ja również mam :D
1
Każdy mecz ligowy Barcelony jest w eleven "kibicu".
0
A jakie było pytanie w la zabawie?:)
0
15 zł za te 2 kanały (troche przesada )
5
Nawet druga Barcelona jest lepsza od Realu :D
0
http://instagram.com/p/BENXlxXE6j-/ :D
2
Chciałbym zobaczyć mecz Levante-Legia. :D
0
Nie żeby coś ale o tym co napisałeś wszyscy wiedzą *_* ;)
1
Dzięki już zobaczyłem:D
0
To będzie Eleven w CP bo nie jestem dokładnie w temacie?
1
Tak tylko sprawdź jakim drużynom strzelił te 30 goli w lidze to wtedy pogadamy;D
0
Aaaa rozumiem :)))
0
Tak bez bramkarza :D
0
Jakie telefony polecacie do 500zł :D
0
No właśnie mówię haha i jak już piszesz imiona piłkarzy to od dużej litery i tak poza tym "szczęka" ;D
0
Widać żeby masz 12 lat XD
5
Pepe "Ronaldo jest lata świetlne przed Messim"(AS)
Hahahahahah
0
Już jest przydzielony *_*
0
Ok dzięki ;).
0
A przez Internet?
0
Mam pytanie czy żeby obstawiać mecze trzeba mieć ukończone 18 lat?
0
Pewnie zobaczył zdjęcie z fb na którym jest Puyol z tortem :D
4
Będzie prowadził relacje live z trybun wraz z Pique na twitterze :D
2
Strzeli 0 :D.
28
Hahah zwrot kamery na Jureckiego a ten ,,wypier**laj kur*a"
3
Za 10 kartek są 2 mecze przerwy??
0
Klątwa Bernabeu ? WTF?!
0
Redakcjo no banujcie takich debili jak ten użytkownik bo tylko zaśmieca stronę swoimi debilnymi tekstami
1
Albo B-klasy "na walkę w przód"
0
Ma ktoś transmisje na yt?