Co wy wszyscy macie z tymi statystykami, tak trudno wpisać w Google to co chcesz wiedzieć a nie dziennie jest tu po kilkanaście pytań czy ma ktoś statystyki takie statystyki siakie..... już nawet wpisać w Google się nie chce wpisać (nie dotyczy to tych którzy sami piszą statystyki z własnej woli, do was nic nie mam;) )
1
Zakładając że Barca i Atletico będą wygrywać mecze do końca ligi to na 2 kolejki przede końcem
4
Saper :D.
0
Kamery wszystko ujrzą :D
1
Co wy wszyscy macie z tymi statystykami, tak trudno wpisać w Google to co chcesz wiedzieć a nie dziennie jest tu po kilkanaście pytań czy ma ktoś statystyki takie statystyki siakie..... już nawet wpisać w Google się nie chce wpisać (nie dotyczy to tych którzy sami piszą statystyki z własnej woli, do was nic nie mam;) )
1
Ramsey nie strzela wielu goli ale jeśli już strzeli to umiera ktoś znany np.Ramsey strzelił gola a bodajże następnego dnia wypadek miał Paul Walker :(
1
Dopiero wrócił do treningu z drużyną więc to za szybko żeby od razu grać
2
Widocznie musiałem źle wpisać ale jak się wpisze w Google to wyjdzie :)
0
Haha udało się :D
1
http://www.fullmatchesandshows.com/
0
Fourcade nie jest stary ale że jest bardzo utytułowany to fakt :)
1
Na canal plus sport 2 jak coś ;)
2
To już nawet nie chodzi o samego Lewego tylko też innych partnerów z zespołu np.Muller
1
W tygodnia Real wygrał a Viareall zremisowal więc stracili punkty (sory za nazwę :/)
0
Oraz Dybala :).
0
Wydaje mi się że Rayo było gospodarzem
0
Ok dzięki :).
0
Znacie jakieś piosenki o Barcelonie?:)
1
Dla zainteresowanych http://media2.pl/media/132277-Eleven-Sports-zapowiada-trzeci-kanal-TV-i-zakupy-kolejnych-praw-sportowych.html
0
Skąd wiesz? (:
0
Oglądałem to przedtem ale trzeba przyznać że ładnie powiedzial :D
0
Ja nawet :).
3
1
Gdyby złożyć wszystkie plotki to Barcelona była już zainteresowana około trzydziestoma zawodnikami więc ;D
0
Co Suarez mógłby chcieć od innych zawodników oprócz lewej nogi Messiego i dynamiki Neymara :D
0
TVP
1
Co Legia przegra? Przecież już przegrała
0
http://instagram.com/p/BCdi7QolRQt/ :D
0
Polecam mobogenie strona na której są gry za darmo które w sklepie Play są za pieniądze, oczywiście nie wszystkie ale większość:D
0
Co mecz tak jest więc to nic nowego
0
Trafili by na Legie i przegrali :D