Większość tutaj to potrafi tylko krytykować, ale jak już będzie gol to ,,piękny gol", ,,pięknie gra nasza Barcelona", ,,gramy dzisiaj świetnie" itd ludzie ogarnijcie się jak tak dalej pójdzie to zejdziemy na poziom rm.pl chodź niektórzy już są na tym poziomie....
0
Powie mi ktoś tak z ciekawości do czego służą te takie kamizelki które maja na sobie zawodnicy na treningu?:)
0
No różnie bywa z telefonami u mnie np.zaczyna się masakra jak jest gol :D
2
Większość tutaj to potrafi tylko krytykować, ale jak już będzie gol to ,,piękny gol", ,,pięknie gra nasza Barcelona", ,,gramy dzisiaj świetnie" itd ludzie ogarnijcie się jak tak dalej pójdzie to zejdziemy na poziom rm.pl chodź niektórzy już są na tym poziomie....
0
Sergiroberto tak wpisz lub s od malej
0
Sergi Roberto jeszcze nick taki jak imię ;)
0
Ja nie chce nowego stadionu bo Camp Nou to Camp Nou fantastyczne miejsce chciałem poznać tylko opinie na ten temat ;)
0
Czy według was potrzeby jest nowy stadion Barcelonie?
1
Nie tylko ;)))).
0
Widać przecież że kibic Realu
0
Nie nie musimy.
0
1 gol jeszcze nic nie znaczy ;)
0
A Kamil Stoch 112 m .....
0
Ok dzięki ;).
0
Yyy chyba na CP 471 to jest niemiecka jednak jeśli dobrze pamietam
0
Dzisiaj jest konkurs lotów w Vikersund?
1
Oho zaczyna się sprzedawanie itp....
2
Ten Ricardinho w futsalu to przez gość widzę :D
1
Nie można grać przez tak wiele sezonów na najwyższym światowym poziomie, spadek w końcu i tak przyjdzie
0
Ja też :\.
0
Po sezonie.
0
Warto dodać że mamy blisko stu tysięczny stadion który w 60% jest zapełniony to i tak jest więcej ludzi niż w Anglii na pełnym stadionie :p
0
I jestem napisane na stronie głównej strony
0
Meczyki.pl.........
0
Wydaje mi się że z Espanyolem lub Atheliticem na pewno z którymś z tych;)
0
I Jurecki jeszcze ;)
0
Pewnie to duża pani która ma traumę z dziecięcych lat xd co zrobisz jak nic nie zrobisz :\
0
Ostatnio gramy słabe pierwsze połowy a drugie lepiej oby i tak było tym razem :)
0
Dawid Dulian
D_Demnicki
Kowal 30
J_Kręcidło
Józek _Guardiola
0
Ostatnimi czasy nie ma żadnych newsów o urodzinach żadnego z naszych zawodników :/
0
A jakie książki o Barcelonie polecisz?