Siema, jestem na telefonie i przez przypadek wyszedłem z wersji mobilnej na komputerową i moje pytanie brzmi czy ktoś wie jak powrócić do wersji mobilnej z góry dziękuję ;)
Czytam komentarze na rm.pl i widzę same pozytywne komentarze o naszych zarodnikach i oni też widzą że espanyol rozkłada się przed nimi a z nami walczą jak o życie wiec nie wszystkie Hala dzieci są głupie są tam też normalni ludzie potrafiący pochwalić grę największego wroga :)
1
2
Na rm ktoś napisał że w jedenastce 2015 brakuje najlepszego pomocnika świata.......Busquetsa :) no nieźle
0
Jakiś Brazylijczyk
0
Hahahaha XDD
3
Lira.
1
Czyli przecieki z ostatnich dni nie sprawdziły się u kobiet, miejmy nadzieje że u mężczyzn się sprawdzą :))
1
Jeszcze jest na Polsacie Sport :)
0
Australia, Chiny,Iran,Japonia,Wenezuela,Rosja ;)
0
Skąd wiesz jaki będzie miał? Z MD?
0
Radosław Panas ;)
1
Cała trójka bardzo dobrze , Vidal może troche mniej ale jak na początek dobrze ;)
3
You tubę se wejdź i poszukaj ;)
0
A chcesz na mecze Polaków (nie ma już) czy na innych państw?
0
Ostatnio Watford teraz Exeter, wszyscy walą z różnych bramy XD
0
No zgadzam się z tobą
0
Jakbyś zauważył Kurek nie grał w 3 secie .....
0
No jest kilku np.Dawid Demnicki,Dawid Dulian, Jakub Kręcidło
0
I jeszcze Iniesta
0
Dzięki pomogło :)
0
Siema, jestem na telefonie i przez przypadek wyszedłem z wersji mobilnej na komputerową i moje pytanie brzmi czy ktoś wie jak powrócić do wersji mobilnej z góry dziękuję ;)
0
10:2 było z Rayo
2
Czytam komentarze na rm.pl i widzę same pozytywne komentarze o naszych zarodnikach i oni też widzą że espanyol rozkłada się przed nimi a z nami walczą jak o życie wiec nie wszystkie Hala dzieci są głupie są tam też normalni ludzie potrafiący pochwalić grę największego wroga :)
0
W turbokozaku byłby mistrzem XD
0
Kartkę miał w lidze mistrzów a to puchar króla ;)
7
A nasz podstawowy bramkarz Jordi Masip obchodzi dzisiaj 27 urodziny Najlepszego
1
Neymar, Messi, Suarez stracili w meczu łącznie 32 piłki :/
0
Trafił ktoś wynik w lidze typerów? :)
1
Poprzedni rok zaczęliśmy od porażki....a jak się skończyło to wszyscy wiemy wiec dla mnie możemy tu zremisować żeby potem wszystko wygrać ;)))))
0
Wejdź sb na telewizjada.net i odszukaj kanał Eleven
2
Szczęśliwego Nowego Roku :)