1

2

Na rm ktoś napisał że w jedenastce 2015 brakuje najlepszego pomocnika świata.......Busquetsa :) no nieźle

0

Jakiś Brazylijczyk

0

Hahahaha XDD

3

Lira.

1

Czyli przecieki z ostatnich dni nie sprawdziły się u kobiet, miejmy nadzieje że u mężczyzn się sprawdzą :))

1

Jeszcze jest na Polsacie Sport :)

0

Australia, Chiny,Iran,Japonia,Wenezuela,Rosja ;)

0

Skąd wiesz jaki będzie miał? Z MD?

0

Radosław Panas ;)

1

Cała trójka bardzo dobrze , Vidal może troche mniej ale jak na początek dobrze ;)

3

You tubę se wejdź i poszukaj ;)

0

A chcesz na mecze Polaków (nie ma już) czy na innych państw?

0

Ostatnio Watford teraz Exeter, wszyscy walą z różnych bramy XD

0

No zgadzam się z tobą

0

Jakbyś zauważył Kurek nie grał w 3 secie .....

0

No jest kilku np.Dawid Demnicki,Dawid Dulian, Jakub Kręcidło

0

I jeszcze Iniesta

0

Dzięki pomogło :)

0

Siema, jestem na telefonie i przez przypadek wyszedłem z wersji mobilnej na komputerową i moje pytanie brzmi czy ktoś wie jak powrócić do wersji mobilnej z góry dziękuję ;)

0

10:2 było z Rayo

2

Czytam komentarze na rm.pl i widzę same pozytywne komentarze o naszych zarodnikach i oni też widzą że espanyol rozkłada się przed nimi a z nami walczą jak o życie wiec nie wszystkie Hala dzieci są głupie są tam też normalni ludzie potrafiący pochwalić grę największego wroga :)

0

W turbokozaku byłby mistrzem XD

0

Kartkę miał w lidze mistrzów a to puchar króla ;)

7

A nasz podstawowy bramkarz Jordi Masip obchodzi dzisiaj 27 urodziny Najlepszego

1

Neymar, Messi, Suarez stracili w meczu łącznie 32 piłki :/

0

Trafił ktoś wynik w lidze typerów? :)

1

Poprzedni rok zaczęliśmy od porażki....a jak się skończyło to wszyscy wiemy wiec dla mnie możemy tu zremisować żeby potem wszystko wygrać ;)))))

0

Wejdź sb na telewizjada.net i odszukaj kanał Eleven

2

Szczęśliwego Nowego Roku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?