0

komentator jest zabójczy :D

0

aguś- bo tam są 2 Dobre drużyny. Chelsea wygrała LM ostatnie, dlatego.

0

GAGAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

0

0

ale akcja... :O

0

tello!

0

no nie ;/

0

Spalony, ale puuuuuudło miesiąca!!

0

0

Na TVP 1 jest mecz Chelsea- Juventus.

0

Na jakim kanałach będzie można zobaczyć?

0

kurna, 1-1 ;/

0

Ile goli Messi ma już w lidze?

0

A kiedy jest przyznawana złota piłka?

0

No nareszcie! zasłużył!

0

kurwa..

0

Jak macie tak komentować to nie komentujcie w ogóle.

0

vaaaldes...

0

Przestańcie płakać, dopiero początek.

0

gooool!

0

goool!

0

VILLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAA!!!

0

z roku na rok te stroje są coraz gorsze..

0

me gusta..

0

Ronaldo wymięka ze swoją wartością.. ;]

0

Wróci Villa i wszystkie trofea powrócą do Barcelony. :)

0

0

Najlepsze mecze jakie wspominam to te z 2009 z Chelsea 1-1 i z Manchesterem w finale 2-0 :)

0

Chciałbym tu Et'o znów, lub Robena :)
Coś dziś czytałem że Ferguson chce Pique.

0

GOOOOOL!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?