MaciejFan
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
komentator jest zabójczy :D
0
aguś- bo tam są 2 Dobre drużyny. Chelsea wygrała LM ostatnie, dlatego.
0
GAGAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
0
http://www.pl-sport.tv/
0
ale akcja... :O
0
tello!
0
no nie ;/
0
Spalony, ale puuuuuudło miesiąca!!
0
Działa:
http://www.pl-sport.tv/
0
Na TVP 1 jest mecz Chelsea- Juventus.
0
Na jakim kanałach będzie można zobaczyć?
0
kurna, 1-1 ;/
0
Ile goli Messi ma już w lidze?
0
A kiedy jest przyznawana złota piłka?
0
No nareszcie! zasłużył!
0
kurwa..
0
Jak macie tak komentować to nie komentujcie w ogóle.
0
vaaaldes...
0
Przestańcie płakać, dopiero początek.
0
gooool!
0
goool!
0
VILLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAA!!!
0
z roku na rok te stroje są coraz gorsze..
0
me gusta..
0
Ronaldo wymięka ze swoją wartością.. ;]
0
Wróci Villa i wszystkie trofea powrócą do Barcelony. :)
0
0
Najlepsze mecze jakie wspominam to te z 2009 z Chelsea 1-1 i z Manchesterem w finale 2-0 :)
0
Chciałbym tu Et'o znów, lub Robena :)
Coś dziś czytałem że Ferguson chce Pique.
0
GOOOOOL!