0

gol!!!!!!!!!

0

Messi niech trafi jeszcze 1/2 :)

0

Odchodzi część drużyny...

0

aż nie usnę do rana! :D

0

Markus32 myślę że w ogóle tam nie wystąpi..

0

Gomez, pokaż co potrafisz :)

0

AFCB teraz 11

0

Wczoraj jak było 2-0 dla Barcy też myśleliście że w finale będzie.. A jak było?

0

w pierwszym meczu też nikt nie wierzył w Bayern..

0

Oby był remis dziś..

0

0

91 min :D 3-1:D

0

U nas będzie 2-0 dla Barcy :)

0

Będzie jak w 2009, Chelsea się zabolkuje, a my w 90+ na 1-1 :D

0

A Fabregas mógł tyle goli trafić...

0

będzie 2:2 :) Atletico zasługuje ;]

0

3-0 dla nas :)

0

Boje się że będzie tak że Real będzie miał pod koniec sezonu 1 p przewagi.. Tak jak powiedział kiedyś Mau.

0

Jesteście beznadziejni! Straciliśmy bramkę w pierwszej połowie a wy już- odpadną, żal itp...

0

Wczoraj do 70 min wszyscy myśleli że Real zremisuje, a jak było? No jak?
Wiary trochę.

0

2-0 dla Barcy :)

0

Finał będzie Barcelona Real/ Bayern :)

0

Dzień stał się lepszy! :D

0

Niech tak grają każdy mecz do końca sezonu i LM. :)

0

Tak miało być :)

0

gool!

0

Kierwa, gola chce!

0

na jakiej stronie można zobaczyć mecz?

0

Co był mecz ligowy?

0

kurdę :( :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?