MaciejFan
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gol!!!!!!!!!
0
Messi niech trafi jeszcze 1/2 :)
0
Odchodzi część drużyny...
0
aż nie usnę do rana! :D
0
Markus32 myślę że w ogóle tam nie wystąpi..
0
Gomez, pokaż co potrafisz :)
0
AFCB teraz 11
0
Wczoraj jak było 2-0 dla Barcy też myśleliście że w finale będzie.. A jak było?
0
w pierwszym meczu też nikt nie wierzył w Bayern..
0
Oby był remis dziś..
0
0
91 min :D 3-1:D
0
U nas będzie 2-0 dla Barcy :)
0
Będzie jak w 2009, Chelsea się zabolkuje, a my w 90+ na 1-1 :D
0
A Fabregas mógł tyle goli trafić...
0
będzie 2:2 :) Atletico zasługuje ;]
0
3-0 dla nas :)
0
Boje się że będzie tak że Real będzie miał pod koniec sezonu 1 p przewagi.. Tak jak powiedział kiedyś Mau.
0
Jesteście beznadziejni! Straciliśmy bramkę w pierwszej połowie a wy już- odpadną, żal itp...
0
Wczoraj do 70 min wszyscy myśleli że Real zremisuje, a jak było? No jak?
Wiary trochę.
0
2-0 dla Barcy :)
0
Finał będzie Barcelona Real/ Bayern :)
0
Dzień stał się lepszy! :D
0
Niech tak grają każdy mecz do końca sezonu i LM. :)
0
Tak miało być :)
0
gool!
0
Kierwa, gola chce!
0
na jakiej stronie można zobaczyć mecz?
0
Co był mecz ligowy?
0
kurdę :( :d