0

2 !!!!!!

0

gooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!

0

Myślę że Barcelona wysoko wygra.

0

Gdzie można zobaczyć powtórki goli?

0

Gdzie można bramki zobaczyć?

0

Będzie dobrze, oby grali tak dalej, a nawet lepiej :)

0

Każda minuta trwa wiecznie...

0

Ilka- nic nie powie :D

0

Teraz 4-1 będę w 7 niebie :-)

0

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooll!!

0

hahaha!!!!!

0

Będą mi płacić odszkodowanie za nadciśnienie :D

0

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest! :D

0

Bóg jednak istnieje :D:D:D!

0

jak było 6-2 też Real pierwszy trafił ;) spokojnie ;p

0

0

Zdii trochę się tnie :)

0

Do boju! Po zdobycie Madrytu!

0

Nie wytrzymuje ten presji :)

0

Barcelona wygra 4-0! zobaczycie :)

0

w meczu Manchesteru C jaki był wynik?

0

Ale anglik to magicznie trafił,
1- anglik

0

A mi się podoba opanowanie i strzał Messiego. :)

0

4-0 :D

0

Xavi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?