MaciejFan
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2 !!!!!!
0
gooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!
0
Myślę że Barcelona wysoko wygra.
0
Gdzie można zobaczyć powtórki goli?
0
Gdzie można bramki zobaczyć?
0
Będzie dobrze, oby grali tak dalej, a nawet lepiej :)
0
Każda minuta trwa wiecznie...
0
Ilka- nic nie powie :D
0
Teraz 4-1 będę w 7 niebie :-)
0
goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooll!!
0
hahaha!!!!!
0
Będą mi płacić odszkodowanie za nadciśnienie :D
0
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest! :D
0
Bóg jednak istnieje :D:D:D!
0
jak było 6-2 też Real pierwszy trafił ;) spokojnie ;p
0
0
Zdii trochę się tnie :)
0
Do boju! Po zdobycie Madrytu!
0
Nie wytrzymuje ten presji :)
0
Barcelona wygra 4-0! zobaczycie :)
0
w meczu Manchesteru C jaki był wynik?
0
Ale anglik to magicznie trafił,
1- anglik
0
A mi się podoba opanowanie i strzał Messiego. :)
0
4-0 :D
0
Xavi :)