Maciejooo
Dołączył/a: wrzesień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pani od biologii powiedziała, że jeżeli chcemy lepsze oceny to możemy zrobić prezentację o swoim idolu. Ja mam zamiar zrobić o Messim i tu prośba do Was. Chciałbym dodać jakiś krótki filmik tak do 2-3 minut nie dłuższy podsumowujący jego technikę i to co ma najlepsze. Jakieś zwolnione tempo itd., tak, żeby Pani nieznającej się na piłce szczęka opadła. Podsyłajcie według was najlepsze tego typu filmiki. Z góry dziękuję! :)
0
Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie linki do dzisiejszego meczu. Obojętnie jaki język, ale jak najwięcej na wszelki wypadek. Z góry dziękuję.
9
Czy pan Hudson komentował wczorajszy mecz? jak tak to poprosiłbym o linka do skrótu ;p ;p Skrót po polsku też mile widziany.
0
Poratuje ktoś dobrym stream na priv?
0
Ej po co nam w sumie ten Dembele.
1
Zamknij to okno.
0
Może niech Messi złapie rytm i strzeli coś, potem niech zejdzie, chyba mu się to przyda takie 2 brameczki i potem z Romą ewentualnie by sobie odpoczął.
3
Bardziej niż styl, martwi mnie kondycja i dynamika piłkarzy. Wynik jest cudowny i to się liczy. Teraz jednak przed Nami bardzo ciężki etap. Dziś Semedo grał jak 30 letni zawodnik-odpowiedzialnie i solidnie.
Wydaje się, że brakuje rotacji- to prawda, lecz w sobotę gramy z Leganes i pasowało by wygrać, choć znając Ernesto we wtorek i tak wystawi najmocniejszy skład, później gramy u siebie z Valencią i na wyjeździe z dobrą Celtą, po tym i po finale CDR chciałbym już, żeby liga była w kieszeni i tylko LM!!! VEB!
2
Dlatego obawiam się dwumeczu z Romą. Rzecz jasna, jesteśmy bitymi faworytami, ale właśnie takie drużyny jak Sevilla czy Roma wychodzą na nas bez kompleksów i nie kalkulują czy zaraz stracą bramkę. Drużyny takiego pokroju również potrafią grać piłkę na bardzo wysokim europejskim poziome, nie ma już takich różnic jak kiedyś. Roma może zagrać otwarty football i kluczowe będzie zagrać w Barcelonie na "zero z tyłu'. Wiem, że mecz meczowi nie równy, ale Roma z Chelsea na Stamford zremisowała 3:3 (strzelić 3 bramki the bus to sztuka), a przypomnijmy, że wtedy Chelsea była przed tym największym dołkiem i porażkami w lidze. Później dostała w Rzymie 0:3 więc wiecie.
Reasumując: Niekiedy Sewije, Romy czy Walencje są groźniejsze niż ostrożne Realy, Bayerny czy CIty.
0
Casemiro, Pepe, Ramos. I love them.
1
Kupiłem sobie notesik :)
4
Co Wy tak z tym Ronaldo i Złotej Piłce...na razie oczywistym faktem jest,że ma ogromną szansę na jej wygranie z oczywistych względów. Strzela w tym roku jak powalony, nie ważne czy z nogi, uda, kolana czy innych części ciała, strzela-to strzela. Zdobywa dwie bramki z repką i daje jej zwycięstwo w meczu towarzyskim, ale robi to. Real jest w ćwierćfinale po pokonaniu PSG którym między innymi On strzelał bramki. Jedynie co może nie wyjść to MŚ, gdzie Portugalii nie wróżę wiele, choć z nim w składzie mogą coś zdziałać, Tak czy siak, jak zdobędzie ZP- nie będę zdziwiony.
0
Ma ktoś linka do meczu United? Plis.
4
SERBSKI :D :D :D :D
8
Przegrała piłka nożna, jaką chcemy myślę oglądać, awansował autobus.
9
Dziś taki scenariusz: P$G gra dogrywkę z Realem, a w karnych CR7 nie trafia i po sezonie ;)
0
Napisałem do E-fortuny co z tym Milanem i odpisali, że jeżeli w ciągu trzech dni nie zostanie podany nowy termin to kupon zostanie rozliczony z kursem 1.00
4
Czy Pan Hudson komentował dzisiejszy mecz? Jak tak to podeśle mi ktoś skrót lub choć bramkę Leo z jego komentarzem?
0
Coś im długo to trwa...
0
Na kuponie moim ostatnim meczem jest Ac Milan, cała reszta mi siadła, ostatni mecz przed chwilą się zakończył i co dalej? Muszę czekać na mecz Milanu? Nic się nie dzieje ani mi się kurs nie zmniejszył tylko dalej jest ten pytajnik obok tego meczu.
0
Ej jak miałem Mediolan na kuponie a przełożyli to mi dziś zaliczą?
0
Jakieś typy na weekend? Moze coś z tym meczem Porto Sporting o 21 30? ;p
6
Powiem Ci, że bardzo profesjonalnie to napisałeś, nie dość że sensownie, to bardzo dobrze się to czytało. Bardzo rzadko można przeczytać tego typu komentarze, proszę, pisz częściej ;p ;p
1
Trzymaj się!!!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
W ogóle nie interesuje się Legią, ale słyszałem, że kupili jakiś dwóch Chorwatów bodajże, patrzę teraz na wynik meczu, a tu dwie czerwone i dwa nazwiska z końcówką "ć" czyżby to te dwa asy? :P :P
1
Mi to było szkoda ale Juve i dwa razy Atleti, szczególnie Juanfrana i tych karnych, gdzie nawet komentatorzy mówili, że Atleti kompletnie nie zasłużyło na przegranie tego finału...
1
Igrzyska Olimpijskie.
0
Wasze dwa ulubione kluby piłkarskie w La Lidze oprócz Barcelony?
0
Jakieś pewniaczki?