0

Pani od biologii powiedziała, że jeżeli chcemy lepsze oceny to możemy zrobić prezentację o swoim idolu. Ja mam zamiar zrobić o Messim i tu prośba do Was. Chciałbym dodać jakiś krótki filmik tak do 2-3 minut nie dłuższy podsumowujący jego technikę i to co ma najlepsze. Jakieś zwolnione tempo itd., tak, żeby Pani nieznającej się na piłce szczęka opadła. Podsyłajcie według was najlepsze tego typu filmiki. Z góry dziękuję! :)

0

Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie linki do dzisiejszego meczu. Obojętnie jaki język, ale jak najwięcej na wszelki wypadek. Z góry dziękuję.

9

Czy pan Hudson komentował wczorajszy mecz? jak tak to poprosiłbym o linka do skrótu ;p ;p Skrót po polsku też mile widziany.

0

Poratuje ktoś dobrym stream na priv?

0

Ej po co nam w sumie ten Dembele.

1

Zamknij to okno.

0

Może niech Messi złapie rytm i strzeli coś, potem niech zejdzie, chyba mu się to przyda takie 2 brameczki i potem z Romą ewentualnie by sobie odpoczął.

3

Bardziej niż styl, martwi mnie kondycja i dynamika piłkarzy. Wynik jest cudowny i to się liczy. Teraz jednak przed Nami bardzo ciężki etap. Dziś Semedo grał jak 30 letni zawodnik-odpowiedzialnie i solidnie.
Wydaje się, że brakuje rotacji- to prawda, lecz w sobotę gramy z Leganes i pasowało by wygrać, choć znając Ernesto we wtorek i tak wystawi najmocniejszy skład, później gramy u siebie z Valencią i na wyjeździe z dobrą Celtą, po tym i po finale CDR chciałbym już, żeby liga była w kieszeni i tylko LM!!! VEB!

2

Dlatego obawiam się dwumeczu z Romą. Rzecz jasna, jesteśmy bitymi faworytami, ale właśnie takie drużyny jak Sevilla czy Roma wychodzą na nas bez kompleksów i nie kalkulują czy zaraz stracą bramkę. Drużyny takiego pokroju również potrafią grać piłkę na bardzo wysokim europejskim poziome, nie ma już takich różnic jak kiedyś. Roma może zagrać otwarty football i kluczowe będzie zagrać w Barcelonie na "zero z tyłu'. Wiem, że mecz meczowi nie równy, ale Roma z Chelsea na Stamford zremisowała 3:3 (strzelić 3 bramki the bus to sztuka), a przypomnijmy, że wtedy Chelsea była przed tym największym dołkiem i porażkami w lidze. Później dostała w Rzymie 0:3 więc wiecie.
Reasumując: Niekiedy Sewije, Romy czy Walencje są groźniejsze niż ostrożne Realy, Bayerny czy CIty.

0

Casemiro, Pepe, Ramos. I love them.

1

Kupiłem sobie notesik :)

4

Co Wy tak z tym Ronaldo i Złotej Piłce...na razie oczywistym faktem jest,że ma ogromną szansę na jej wygranie z oczywistych względów. Strzela w tym roku jak powalony, nie ważne czy z nogi, uda, kolana czy innych części ciała, strzela-to strzela. Zdobywa dwie bramki z repką i daje jej zwycięstwo w meczu towarzyskim, ale robi to. Real jest w ćwierćfinale po pokonaniu PSG którym między innymi On strzelał bramki. Jedynie co może nie wyjść to MŚ, gdzie Portugalii nie wróżę wiele, choć z nim w składzie mogą coś zdziałać, Tak czy siak, jak zdobędzie ZP- nie będę zdziwiony.

0

Ma ktoś linka do meczu United? Plis.

4

SERBSKI :D :D :D :D

8

Przegrała piłka nożna, jaką chcemy myślę oglądać, awansował autobus.

9

Dziś taki scenariusz: P$G gra dogrywkę z Realem, a w karnych CR7 nie trafia i po sezonie ;)

0

Napisałem do E-fortuny co z tym Milanem i odpisali, że jeżeli w ciągu trzech dni nie zostanie podany nowy termin to kupon zostanie rozliczony z kursem 1.00

4

Czy Pan Hudson komentował dzisiejszy mecz? Jak tak to podeśle mi ktoś skrót lub choć bramkę Leo z jego komentarzem?

0

Coś im długo to trwa...

0

Na kuponie moim ostatnim meczem jest Ac Milan, cała reszta mi siadła, ostatni mecz przed chwilą się zakończył i co dalej? Muszę czekać na mecz Milanu? Nic się nie dzieje ani mi się kurs nie zmniejszył tylko dalej jest ten pytajnik obok tego meczu.

0

Ej jak miałem Mediolan na kuponie a przełożyli to mi dziś zaliczą?

0

Jakieś typy na weekend? Moze coś z tym meczem Porto Sporting o 21 30? ;p

6

Powiem Ci, że bardzo profesjonalnie to napisałeś, nie dość że sensownie, to bardzo dobrze się to czytało. Bardzo rzadko można przeczytać tego typu komentarze, proszę, pisz częściej ;p ;p

1

Trzymaj się!!!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

W ogóle nie interesuje się Legią, ale słyszałem, że kupili jakiś dwóch Chorwatów bodajże, patrzę teraz na wynik meczu, a tu dwie czerwone i dwa nazwiska z końcówką "ć" czyżby to te dwa asy? :P :P

1

Mi to było szkoda ale Juve i dwa razy Atleti, szczególnie Juanfrana i tych karnych, gdzie nawet komentatorzy mówili, że Atleti kompletnie nie zasłużyło na przegranie tego finału...

1

Igrzyska Olimpijskie.

0

Wasze dwa ulubione kluby piłkarskie w La Lidze oprócz Barcelony?

0

Jakieś pewniaczki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?