6

Mecze na Camp Nou gdzie gra Twoja ukochana drużyna to nie takie zwykłe mecze...

0

o co chodzi z tym meczem piłki ręcznej? ;p ;p

19

Ależ kalendarz...w niedziele kolejny mecz z tymi madryckimi piłkarzami i to jeszcze w tym ich zoo (już mi się te derby szczerze znudziły, za dużo ich w ostatnim czasie), potem rewanż w Valencii i trochę oddechu przed LM trzeba złapać bo chyba powoli zaczyna się zadyszka. VeB !

46

Błagam was, nie róbcie z Iniesty 40 letniego dziadka, który może grać tylko 60 min. Owszem Andrzej ma już swoje w nogach ale bez przesady że jak raz zagra 90 min to potem musi co najmniej dwa mecze siedzieć aby wrócić do sił...

0

Ma ktoś może polskie skróty meczu z PSG w Paryżu gdzie było 1 do 3 po tym cudownym występie Suareza? Do tego może być jeszcze to 5-0 z Celtą tez po Polsku jak ktoś znajdzie ;p

0

Mam pytanie, czy jak zostane zbanowany to będę mógł wchodzić na strone i czytać la Ramble?

0

Gdy tylko oglądam takie kompilacje tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że to po prostu najlepszy piłkarz w historii. W tym sezonie to już w ogóle Król.

0

Yy Bo nikt nie trawi Ronaldo na stronie Barcy?

2

Przed Liverpoolem wygrajmy z Chelsea ;)

0

I sezon wchodzi powoli w decydującą fazę, a ja czuje już te emocje :)) W lidze teraz rozsądnie trzeba dodawać kolejne cegiełki aby ze spokojem dowieźć te pierwsze miejsce, za to w najbliższych tygodniach (dokładniej w ich środkach) walka na całego, trudny dwumecz z Nietoperzami, a niewiele później Liga Mistrzów z Chelsea :)) Kogo się od nich najbardziej obawiacie? Ja Kante,że poradzi sobie lepiej niż Kovacic ;p, a z np. Bakayoko mogą pomóc dojechać temu autobusowi,który zapewne będzie czyhał na kontry grane na Hazarda, Williana lub Pedro. Ale to oni powinni się NAS bardziej obawiać niż my ich, wierzę, że z tego dwumeczu wyjdziemy zwycięscy!! VAMOS !

0

Przecież Pawła Brożka nigdy nie wyciągniemy...

2

Weźmy napiszmy jakąś petycję na tego człowieka co niby mówią na niego "sędzia" gość jest tak niesamowicie beznadziejny, nie ma na to słów. Ja gdybym wiedział gdzie on mieszka urządzał bym przed jego domem demonstracje a ulica na jakiej miałby dom zmieniła by się na Wiejską.

0

Jakie muszą być wyniki żeby Real odpadł (oprócz obecnego) ;p

0

JA również, dlaczego, ku**a dlaczego ;p

0

Uwierz, że też będę kibicował Argentynie, ale nie gdy będzie grała bezpośrednio z Polską jak wiele mózgów z tej strony ;)

0

Haha nie ma to jak porównać rozgrywki ligowe do reprezentacyjnych, pozdrawiam serdecznie ;)

10

Kim jesteś?-Polakiem, Komu kibicujesz będąc POLAKIEM?- Polsce.
Jak sama nazwa REPREZENTACJA wskazuje, że 11 najlepszych polskich piłkarzy w danym momencie reprezentuje mnie, Ciebie, Twoją mamę czy babcie. Dlaczego więc zamierzasz kibicować komuś innemu niż być dumnym z 11 najlepszych Polaków reprezentujących ( w pewnym sensie nawet promujących) nasz piękny kraj, w tej jakże przepięknej dyscyplinie jaką jest piłka nożna?

1

Wyjaśnij raz na zawsze jak brzmiały te słynne okrzyki od kibiców Betisu tak, ażeby WSZYSCY w końcu zrozumieli haha ;p

0

Ooo, ale bez Messiego ? haha

5

Wiecie co? Obym się mylił,ale mam wrażenie, że ten przereklamowany Portugalczyk "strzeli" parę bramek w Lidze Mistrzów, nic więcej nie pokaże i zacznie się pisanie tych niedorozwiniętych białych dziennikarzy artykułów typu: Powrót Bestii, Król powrócił, Kosmiczny Cristiano bohaterem Madrytu itd., najgorsze jest to, że za właśnie takie mącenie w głowach ludziom przez tych pseudo-dziennikarzy(ekspertów czyt. Iwański), ludzie w to wierzą, że Ronaldo to magik itd. Przynajmniej tyle, iż w tym sezonie Mundial, a tam szczerze nie wróże Portugalii więcej niż wyjścia z grupy, a nie zdziwię się jak do tego nawet nie dojdzie...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Myślę, że Suarez na Alaves moze dostac wolne.

1

Gdzie Semedo,Alba i ogólnie trochę kreatywności w środku pola?

0

Nie,ale teraz Real Madryt wkracza w decydującą część sezonu, sezonu i tak wielki klub jak ten wręcz musi zacząć powoli coś grać bo jak nie to skończą z niczym.

0

Co jak co ale niezły pogrom...być może Real zaczyna grać.

0

Matko jedyna piłka się odobraziła ;p

1

Co wy się tak czepiacie...jak on może trafiać skoro ta su**a piłka nie chce wpadać...to nie jego wina litości.

0

Proszę Cię o jedno, usuń tą wypowiedź do przecinka, bo jest kompletnie nieuzasadniona...

0

Ej Luis wszedł i zszedł czy co? ;p

0

Nie jestem w stanie zrozumieć Realu i Florka...jak można w ogóle pomyśleć o sprzedaży najlepszego piłkarza w historii, który przecież co dopiero zdobył złotą piłkę...kompletnie bezsensowne posunięcie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?