Maciejooo
Dołączył/a: wrzesień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież każdy może oceniać każdego nie ważne czy ma złote piłki czy nie ;) Jak idziesz do restauracji i nie smakuje Ci jedzenie to też nie powiesz tego kucharzowi albo kelnerce, bo on/ona powie Ci: a przepraszam jakie masz kwalifikacje aby móc to jedzenie oceniać?
2
Jak to dziwnie brzmi: Gdy ugryzłem Chielliniego XD
11
Cieszy strata punktów Realu, ale jutro to przed NAMI jest ciężki mecz na który się trzeba będzie bardzo zmobilizować aby wygrać! :)
0
Na jakiej stronie polecacie obejrzeć meczyk? Najlepiej darmowej ale w miarę bez zacinania a jak nie to z opcją wykupu na nie więcej niż 5 dni??
0
Cudownie! BŁAGAM teraz tylko posprzedawać zbędnych graczy bo kadra stanowczo za duża!! ( jutro obowiązkowo 3 pkt i Celta ewentualnie chociaż 1pkt i WEEKEND wyśmienity!)
0
Ogromna szkoda, że Celta ma taki terminarz przed meczem z białymi...Gdyby nie miała tych dwóch meczów z Barcą to w niedzielę myślę, że zagrałaby lepszą piłkę i nawet pokonała Real dając nam szanse do jeszcze większej przewagi...
6
Niepotrzebnie dali to zdj Philippe na pierwszy plan, bo za każdym razem jak odświeżam stronę i zjeżdżam na dół to w głębi serca czuję, że może przeczytam:"Oficjalnie-Coutinho w Barcelonie" ;p ;p
0
Dalej trzeba robić ten skan dowodu czy wystarcza normalne zdjęcie??
0
Na jakich stronach bukmacherskich obstawiacie?
1
Ma ktoś może skrót Klasyku po polsku?
2
Gotowi na Klasyk? Emocje zwiększają się z każdą chwilą. KOCHAM TE MECZE REALU Z BARCA!!! Tylko 3 punkty! Jutro wszyscy jesteśmy jedną rodziną i wspieramy całym SERDUCHEM Nasz klub. Visca el Barca
0
Już czuję te sobotnie emocje...to byłoby coś wspaniałego wygrać z Realem i porządnie rozsiąść się na fotelu lidera, a co dopiero pokazać kto ma lepszą formę i kluczowego piłkarza ;)
1
Gdyby to Ronaldo miał tyle słupków co Król Leo to chyba dostał by depresji.
My jesteśmy o Leo spokojni, gdyż najwięksi z klasą akceptują pechowe dni, a nie wymachują rączkami czy patrzą gdzieś w niebo z wyrzutem. Jak patrze na Messiego i ten jego spokój po każdym słupku i takie opanowanie to zaprawdę go podziwiam :)
1
Dziś tylko 3 punkty jak najmniejszym kosztem! Uciekamy w tabeli a Realowi jak tak chcą to pokażmy jakim jesteśmy WIELKIM klubem i zróbmy im ten cały szpaler(po czym wlepmy manitke) i do domu ;)
Ps: Do takiego scenariusza nawet bym dopłacił hehe. :)
0
Oby to Gremio jeszcze strzeliło i Real zagrał sobie jeszcze dogrywkę hehe. Ciekawe czy Casemiro został już zmieniony :)
1
Przechodzą :) :) ale chyba tylko czerwona nie jestem pewny.
1
Jedyne na co liczę , to jakieś czerwo dla białych przy ewentualnej frustracji przy utrzymującym się remisie. Na razie Casemiro robi co może by nie zagrać w El Clasico :)
5
The best player in the world is on fire ;p ;p Gol przeciwko takiej potędze to nie lada wyczyn ;) Najlepszy piłkarz w historii futbolu został dziś samodzielnym liderem KMŚ...Nic tylko bić brawo i klękać przed takim uniwersalnym piłkarzem, który jest najlepszy w swych dobrych i złych chwilach :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Z jednej strony to byłoby śmiesznie gdy odpadną , aczkolwiek z drugiej to liczyłem, że przyjadą trochę później z tej Arabii i będą mieli mniej czasu na przygotowanie i przystosowanie się znów do innej strefy czasowej przed Klasykiem. Oczywiście Real nadal jest faworytem do awansu ale z pewnością musi być skuteczniejszy.
1
Gdyby odpukać Valverde się nie powiodło ( na co się nie zanosi) to jakiego trenera chcielibyście zatrudnić? Ja osobiście nie wiem dlaczego lubię Allegriego, po prostu było mi go szkoda po tym przegranym finale z Realem. Nie pogardziłbym również Pochettino lub Simeone.
0
W sumie 2 bramki Ronaldo ma dzięki karnym :P
1
To prawda, ale że Zidane tak mu jeszcze liże to się nie spodziewałem...
3
Po tych jakże szczeniackich jak i prostackich słowach Ronaldo życzę mu aby swój dorobek w La Liga zakończył z tymi 2 czy tam 3 brameczkami,a Real pożegnał się z Ligą Mistrzów w 1/8. Po prostu nie trawię gościa nawet Neymar uznawał wyższość najlepszego piłkarza biegającego po globie i nie wygadywał takich bzdur...Teraz wspierajmy Leo aby od stycznia grał jeszcze bardziej nieziemsko i zrównał z ziemią CR. (Jeżeli zdobędziemy tryplet to Mesii w przyszłym roku wyjaśni go raz na zawsze :)
42
Matko ten Iwański w kółko: Ronaldo podnosi rękę w polu karnym, Asensio szuka Ronaldo, zaraz będzie podanie do Ronaldo, nic dziwnego że grają na Ronaldo eh...i tak cały czas. PS co teraz zrobił Japończyk :(
0
Ej o co chodzi z tym sklepem? Dlaczego, gdy po wybraniu Europy klikam na Polskę kompletnie nic się nie dzieje? :(
3
Oby Real dziś przegrał bo drugi raz tracimy punkty :( Ale zaraz , przecież to my nazywani jesteśmy UEFALONĄ i to pod nas jest sędziowana liga ciekawe....
0
Więc wg Ciebie Deulo zagrał dobrze i na poziomie Barcy? Jeżeli tak, to Tobie przypisał bym 5 lat ;))
35
To co dziś robi Deulofeu to jest szok...nie chce go w tym klubie....po prostu jest za słaby i ogólnie jego zachowanie na boisku mnie wkurza. Czuję też niedosyt...mogło być lepiej..:(