Maciek069
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 made my day!
0
@BarcaInfo Ehh ale żeby w pon rana takie info... ://
0
@Suzu Zatem trzymamy kciuki ;)
0
@adamt1996 on jest tutaj półśrodkiem.. o ile nie ćwierćśrodkiem...
0
@tangogo57 czyli dzień jak codzień... NIC sie nie zmienia... Żadna porazka, żadna kompromitacja, żadna krytyka.. NIC nie jest w stanie wstrzasnac tym zespolem.. wyłożone na wszystko z góry na dol, byleby karawana jechała dalej.
0
@Adamski69 Szkoda ze nie dostalismy... moze parodysta by polecial;/
0
@LuisSalvano OBY OBY OBY... Ratujmy sezon poki jeszcze mozna i nic nie jest stracone...
0
@Trojanek23 o 80 min za pozno Kolego :)
2
@myscooter ja juz tego cyrku nie ogladam.. szkoda nerwow a ani to ladne, ani emocjonujace.. niekonczacy sie festiwal zenady.. :/
0
@kenneth99 Dokladnie.. wylozyc lache na kilka spotkan, poprzegrywac rozgrywki juz teraz, WSZYSTKO tylko zeby wywalic tego parodsyte na zbity pysk.. ://
0
Jak dobrze ze mamy najlepszego trenera na swiecie na lawce :))) z tysiacem pomyslow taktycznych, charyzma, ogromnym wplywem na zespol i wszystkich pilkarzy, ktory poprowadzi nas do wielu sukcesow i pieknych chwil w tym i kolejnych sezonach :)))
0
Z racji że na szczęście nie oglądam tego cyrku żenady, czy ktoś coś napisze co z Suarezem? Za mocno kopnął się w czoło i musiał zejść czy co się mu stało??
1
@MichalZZZ Przynajmniej próbuje.. a nie drepcze w miejscu i podaje do najbliższego jak cała reszta tej zbieraniny...
3
Ehhh jacy oni są słabi... Zero strzałów, zero zagrożenia, zero pomysłu, gol z niczego i całkowita bezradność... a to wszystko z ogórasami u siebie... :////
0
@BarcaInfo nie mógł do cholery preferować transferu do PSG w sierpniu za Neya...??? Teraz mu się preferencje włączyły..
2
@IronSanHybrid Po Romie jeszcze jakoś jestem to w stanie zrozumieć, w końcu raz to każdemu się może zdarzyć... Ale po Live to już jest kryminał:// gość pokazał brak pomysłu, jaj, wpływu na ten zespół i popełnił te same błędy co z Romą czyli nie wyciągnął żadnych wniosków... A my go nadal trzymamy w klubie i udajemy Że wszystko jest super...
4
@IronSanHybrid Rękami, nogami i czołem się pod tym podpisuje... To jest sztuczne utrzymywanie trupa przy życiu i przedłużanie agonii i cierpienia i trupa i rodziny trupy (kibiców)... Ten projekt nie ma przyszłości ani żadnych szans na jakiekolwiek sukcesy i trofea, więc po co to ciągnąć?:/
0
@Kuczek matryce 50/60hz to żart.. radziłbym trzymać się z daleka.. tylko 100/120hz! Jakikolwiek ruch = rozmazanie ekranu; komfortowe oglądanie sportu na tym odpada!! I nie wierz w magiczne upłynniacze ruchu, które niewiele pomagają a totalnie zniekształcają i przekłamują obraz.
13
Hahahahahahaha... dobre! „MASZYNA”... Tytuł rewelacja, dawno się tak nie uśmiałem:)
0
@Commando Święte slowa!!! Z palcem w D powinni klepać takich ogórasów jak Getafe, a nie czekać tylko na wylewy bramkarza rywali... Grają obecnie jak zespół rodem z polskiej ligi... zero stylu, zero jakości, zero pomysłu, dramat.. ://
0
@szwejkp dramat z tym typem, dramat.. pozbyli by się go bo to woła o pomstę do nieba co się z nim dzieje...
0
@Arkadio90 Getafe za grubo.. easy money.
0
Przecież i tak się skompromitują i przegrają, także jakie to ma znaczenie?!? Dać szansę młodym niech łapią minuty i się ogrywają.
0
@Mns21 Smutne ale jak najbardziej prawdziwe... Jeszcze bez Leo, znowu może być totalna kompromitacja i 1 celny strzał na bramkę :/ ehh czas za grube na getafe :/
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
@TR3YWAY Haha z pewnością... chyba tylko po to żeby manitę zebrać...
0
@OsehShalom O matko bo to w sobotę znowu wyjazd... za jakie grzechy Boże, za jakie grzechy... :/
0
@BarcaFan1998 To już nie działa... My z nikim nie potrafimy wygrać na wyjeździe, baa nikogo nie potrafimy nawet zdominować i nie ważne czy to wicemistrz Niemiec czy amatorzy z Pampeluny..
0
@Misanthrope Jak dla mnie wyjście z tej grupy już będzie sukcesem, a nawet jak się uda z 2 miejsca to tak czy siak 1/8 będzie pożegnaniem.. z taką grą to do Ligi Europy szczęścia szukać.
0
@betonito Bo nie ma trenera.. tylko przebierańca który go udaje..