0

@Mesi12 Oby oby! On by rozgonił to nasze towarzystwo wzajemnej adoracji..

0

@pawel0304 Nie nastąpi, dziś się skompromitujemy i gwiazdorzy będą mogli w spokoju rozjechać się na zasłużone wakacje, co obecnie jest zapewne jedyną rzeczą, która ich motywuje..

3

Przychodzi ważniejszy mecz i nasz trenerzyna znowu obsrał zbroje...

3

@marlon_brando i pięknie :) tym lepiej to wszystko smakuje!

0

@Janiama Nie wygra! Przejście Napoli będzie sporym sukcesem, pytanie tylko po co w to brnąć?!? Żeby zebrać dwucyfrówkę od Bayernu?!?

0

@BarcaInfo Po pierwsze, jeśli wygramy, a to wcale nie jest pewne, po drugie do kolejnego spotkania sporo okazji by znowu się nam kolega połamał...

0

@tristan87 Wieśniaki tak mają.. Niech latami gniją w tej 2 lidze gdzie ich miejsce.

0

@tristan87 Przecież ma racje.. Odejmij Messiego i jesteśmy na poziomie Betisu czy Granady. Awans do Ligi Europy to będzie sukces..

0

@Edoss Cancelo 10x lepszy od Semedo + dostajemy talencik Garcie.. super deal!

0

@Messibestplayerintheworld Bosz.. kolejny kasztan. Staczamy się w ciężką przeciętność:/

0

@Pablo481 dobra oferta! Dembele wart obecnie może z 50..

1

@sokot Bayern nas ośmieszy za wszystkie czasy... dlatego dużo korzystniej jednak odpaść po walce i równym meczu z Napoli..

0

Lepiej się podłożyć Napoli i odpaść "po walce" i jakimś wysokim remisie, niż przyjąć dwucyfrówkę z Bayernem...

0

@FDJ NIE wydarzy się to! Dajcie już spokój, nasze orły skwasiły kolejne trofeum...

0

powtórzę co pisałem wcześniej... z hegemona staliśmy się klubikiem, który każdy w każdym momencie może pojechać jak chce.. z którym każdy słabiak, który ma lepszy dzień potrafi grać jak równy z równym, ba! nawet dominować... jesteśmy zespołem bez stylu, bez tożsamości, bez jakiejkolwiek woli walki i zaangażowania, z bandą bezjajecznych zawodników, który w większości potracili wszelkie swoje umiejętności do gry w piłkę nożna na rzecz "podania do Messiego"...

0

15 min i kolejny parodysta odprawiony z tego cyrku :)

0

i po co się ekscytować skoro wiadomo, że nic z tego nie będzie (jak zwykle)... z hegemona staliśmy się klubikiem pokroju jakiegoś sociedadu czy athleticu... totalna gra na chaos, bez polotu, pomyślunki, bez prezentacji jakichkolwiek umiejętności przez kogokolwiek.. byleby podać w bok albo do tyłu i najlepiej to do Messiego.. Oczy (i serce) krwawią przy tej padace.

0

Jedyna szansa dla naszych nierobów to było trzymać ten korzystny wynik i czekać aż atm się otworzy bardziej w II połowie.. oczywiście się popisali... przy remisie teraz to możemy już pomarzyć o jakiejkolwiek sytuacji bramkowej a co dopiero o zdobyciu gola..... skończy się 1:1 albo atm nam wciśnie i setien poleci :D

0

@Suker Szkoda ręki na tą pajacerkę...

4

@BarcaInfo i co, jak nas wydymają tym razem??? 3 mln w 9 ratach i 250 tyś zmiennych wypłaconych w przypadku zdobycia ZP przez Rafinhę?!?!?

0

@thebaanqn Dzik z niego będzie wybitny! Ale zgadzam się z przedmówcą.. za młody na Barce i pewnie za mało chce..

0

@DawidM111 Mistrza nie będzie więc takie wyróżnienia stają się bardzo ważne :p lepsze to niż nic jak to mówią

0

@Tomek54321 nie zaczną bo im się nie chce... święte krowy

0

@Konias4318 Nie ma najmniejszych szans na mistrza.. I po co się łudzicie i napędzacie.. Real na luziku komplet zwycięstw, a my ze swoją para grą na alibi przy pierwszym mocniejszym rywalu (jutro!) się poskładamy i tyle będzie z hura walki o tytuł.

0

@marcin62 Puchar to puchar...

0

@xVENUMx Real mistrzem, bo w meczach z nami zdobył 4/6 pkt... zobaczycie że tak będzie ;)

0

@BARCA_FOR_EVER wyjazd celta, wyjazd alaves wyjazd villareal.., mam dalej wymieniać nasze kolejne kompromitacje w tym sezonie?!?! :p

1

@arasz1819 U siebie może i z każdym... na wyjeździe obecnie to zleje nas nawet drugoligowiec, także spazmy przed sevilla w pełni uzasadnione:)

0

@pepulinho bez Neymara to Ty co najwyżej kolejnego big milka możesz se wygrać..

2

@BaRcA!FaN Roberto naszym wybawicielem......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?