1

@Kajtek77 Gogo, niech choć raz Ci nieudacznicy zrobią coś jak trzeba!

1

@kuz Też jestem za Memphisem! Super zawodnik, dobra cena, nic tylko brać :)

0

@MESSIah16 Depay będzie mega wzmocnieniem! Niech tylko kontuzje go omijają!

0

@Suzu Saga do pierwszego połamania XD

1

@NeroTFP z mniej oczywistych: Revelations i Children of the damned.

0

@godlike Z nim czy bez niego i tak nie mamy najmniejszych szans na wygranie czegokolwiek, nawet Pucharu Króla.. sezon z góry jest na straty, pozostaje już czekać na Xaviego i ten właściwy nowy projekt..

0

@BarcaInfo Chłopie weź że powiedz publicznie że kochasz Real i nigdzie z Anglii się nie wybierasz i wszyscy będziemy spokojni :)

0

@lj89 W sumie genialne w swojej prostocie XD i wszyscy zainteresowani zadowoleni :)

0

@NaFazieHitman A przez rok wszystko się zmieni i zostanie już do końca z nami.. Przyjdą nowe władze, nowy trener (Xavi), nowy projekt, Messiemu przybędzie kolejny rok i może się okazać, że za rok City też takie chętne już nie będzie (Guardiola może odejść po końcu kontraktu).

8

Super... kolejny stary wyrobas.. pomoc De Jong-Pjanic-Wijnaldum to średnio 40 tempa, 0 kreatywności i pośmiewisko w Europie... A żeby było weselej z ławki Roberto i Busquets...

1

@adiattiFCB No i pięknie! :) A za rok normalny zarząd podpisze z nim nowy kontrakt :)

4

@masq Nie ciężko, tylko to są totalni nieudacznicy... każdy inny klub na świecie by go normalnie sprzedał... Juve bez problemu ma kasę i na jego pensje i na odszkodowanie i ma też kasę na transfer tylko.. po co, skoro widzą w Turynie, że rozmawiają z idiotami?!?

1

@kaamil1910 W sensie że jednak zakwalifikujemy się do Ligi Europy?!? :) Uff to dobrze!!

0

@BarcaInfo Ufffffff!!!!!!!!!

0

@saviolagzk Kolejny staruch i wyrobas do środka pola!!!!! Zero polotu finezji nieszblonowości + wiek... Kolejny patologiczny transfer... Van de beek, aouar, ndombele, thiago... W taki poziom powinniśmy celować a nie znowu zapychać klub staruchami i odrzutami z innych klubów!!!! Pozostaje się pociąć jak człowiek czyta o tych patotransferach tego patozarządu.. :///

0

@Agent005 Oczywiście że da! Pokażemy że nie ma ważniejszego zawodnika niż klub, a za rok Messi zapewne zostanie już z nami do końca (nowe władze, nowy projekt, nowy trener)...

0

@BarcaInfo Hurra i niech tak pozostanie, zero kontaktu ofert i rozmów z Live do końca września... :)

0

@endriuuu2 700mln albo cześć i czołem..

0

@Mow_mi_Douglas Nie nie rozumiemy... Piłkarzy typu Suarez i Vidal NIE oddaje się za darmo.. kwestia pensji jest po stronie zawodnika, chce odejść i grać to niech idzie na ustępstwa.. poza tyn to raczej normalne że w tym wieku przy spadającej roli na boisku, pensja też spada i nie będzie taka jak w prime time...

0

@Tomo1989 Może skupmy się na top6 i lidze europy, to bylby sukces w obecnym momencie. Choć i tak uważam, że w kolejnych latach pucharów nie ujrzymy...

1

@kamilo0066 Kolejny wyrobas w środku.. Gorsza wersja Ivana, kolejny dziad 30+... Mamy swojego VDB, żenada!!!

0

@BarcaInfo Boszeeee co za dramat... Powoli zaczynam marzyć żebyśmy skończyli jak Milan, ale zanosi się że będzie dużo dużo gorzej... I po co mu na 3 lata?? Dajcie mu na 6 od razu z opcją przedłużenia... DRAMAT!! Wszyscy dookoła młodych skupują, a do nas wypychają dziadów starych...

0

@maatiixx z Parejo i Willianem udało się dziadów nie kupić.. wygląda na to niestety, że do 3 razy sztuka :/// boszee jak oni się na jakiegoś patałacha zawezmą to nie ma zmiłuj ://:

3

@Nolife1899 Klasyka!

2

@BarcaInfo No i pięknie! Leo przerażony bo Koeman mu każe biegać na treningach, o zgrozo!!

0

No to niech se yt odpalają jak chcą Messiego pooglądać :)

0

@BarcaInfo Taaaaaak! W końcu ktoś na poziomie, a nie Parejy i Wijnaldumy... szkoda, że zapewne to tylko plota.

0

@BarcaInfo hurra! Tak trzymaj Gini! Tak trzymaj i zdania nie zmieniaj i tak do ostatnich minut września!

7

@BarcaInfo Co za bzdury!! Jak może być puszczenie typa za free dobre dla klubu aniżeli sprzedanie go i zarobienie żywej gotówki???? Przecież nie oddajemy 40 letnich półamatorów, tylko klasowych piłkarzy, ok nie najmłodszych ale takich którzy kilka lat pograją jeszcze na poziomie, więc jak można oddawać ich za darmo... Wyfrajerzają się ZNOWU!!!! Każdy inny klub na świecie by ich normalnie sprzedał, tylko my uprawiamy prostytucje... Jak mają ich wszystkich za darmo oddawać to darujmy sobie rewolucje i niech siedzą dalej u nas.. może coś dadzą z siebie jeszcze?!?

0

@BarcaInfo O ile mi wiadomo to oni przewalili ten mecz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?