0

Hahahahaha co za ASY!! XD jeszcze jutro niech powylewa 3 razy i będzie po pucharach :) będzie można rozpocząć mozolną ekstraklasową walkę o puchary, czyt. eliminacje do pucharów 2021 XD XD XD

0

@Bartunek Niech utrzymają pls!!! XD

0

@Zip niech utrzymają :)

0

@BarcaInfo Go go go!! Taczki mają?? :)

0

@BarcaInfo Bernardo pls!!!!

0

@Coutinho007 Trincao to no name i przeciętniak, a Dembele najdalej w 3 meczu się połamie.. dlatego pilnie potrzebujemy porządnego PS...

1

@BarcaInfo Brać Bernardo i niech gra w środku!! To byłby sztos!

0

@Mamrotek22 Ufffff... Jeden przeciętniak mniej do kupienia przez nas zarząd!

1

@masq Wręcz ją przyspieszy, o rok/dwa. Więc jak to mówią, nie ma tego złego..

0

@D10SLEO United to na Sancho nie stać a co dopiero na Messiego.. poziom sportowy też nie ten, identycznie z Interem. City albo PSG - tylko te 2 kluby mogą sobie na niego pozwolić.

0

Gdzie ta dymisja??

2

@Medrzakoo01 i Kevina :) przede wszystkim Kevina!

0

@Woland10 Wydaje mi się, że on może wiedzieć trochę lepiej i więcej nt. tych zapisów i kontraktu Messiego..

0

@sidzej Byłoby pięknie :)

0

@BarcaInfo I nie mógł tak po spotkaniu, ale z Bayernem? :p

0

Nie ma nad czym rozpaczać, ten zespół czy to z Messim czy BEZ Messiego i tak totalnie NIC w najbliższych latach nie wygra, bo całościowo jest beznadziejny (co dobitnie udowodnił zakończony niedawno sezon i Bayern, który pokazał jaki poziom obecnie prezentujemy). Także dla klubu nie ma to większego znaczenia sportowego czy ten Messi teraz zostanie i pociągnie końcówkę kariery na CN czy odejdzie, bo i tak zespół jest w czarnej dupie, natomiast z perspektywy czasu może to i lepiej, że szybciej zacznie się odbudowa i próba stworzenia jakiejś sensownej nowej drużyny, a nie bazowanie tylko i wyłącznie na zagraniu "podaj do Messiego".

0

Ligo Europy witaj (żeby!) xD

0

@BarcaInfo Niech idzie, z nim czy bez niego ten klub i tak przez następne lata NIC nie wygra i nie osiągnie.. także czas na reset i budowę od zera..

0

@potrojnakorona IMO City ma zbyt dobry i dobrze ułożony długofalowy projekt sportowy, żeby ściągać za chore pieniądze i na chorym kontrakcie 34-latka... Pep raczej nie zaryzykuje tego co zbudował dla kaprysu w postaci Leo, który pogra sezon max. 2 na poziomie, który nie pracuje dla zespołu, nie gra w defensywie, nie pressuje i w gruncie rzeczy nikt nie wie, czy w ogóle w PL sobie poradzi.. tylko PSG ew. ManU byłyby na tyle głupie, żeby obecnie się na taki ruch zdecydować.

0

Czyli odchodzi, skoro szopka grana :)

0

@BarcaInfo Wydoją nas na tym van de beeku do cna..

1

Komentarz usunięty

2

@Michael24 Rewelacja! Top3 mają już na starcie ligi, zobaczymy czy uda się powalczyć o coś więcej:) Zależy jak Frank to poukłada i czy przede wszystkim pierwsza trójka wymieniona przez Ciebie odpali już od początku sezonu.

0

@FafitFCB Tu nie ma drużyny.. Tu jest kilkunastu typa każdy z innej bajki, każdy myślami z dala od boiska i meczu...

0

@Pilka_jest_okragla Za 40 mln fantastyczny!

1

I poszedł nasz wężowy sik do domu.. beznadziejny ten chłop jest! Inter płacze, że go nie puścili za te 111 jal barto był napalony :p

5

@Pilka_jest_okragla Gość jest cienki jak sik węża.. miota się, totalnie nie uczestniczy w grze, nie nadaje się do gry kombinacyjnej! Przepadnie w Barsie jak przepadł Cou, Paco, Antek... a krzyczą za niego jak za nie wiadomo jaką gwiazdę światową...

0

@Songo91 Ajax daje 15, barto chce 30, Luis ostatecznie pójdzie za 10 XD

0

@BarcaInfo czemu oni go tak wypychają skoro to będzie dzik???

0

@Grubson06 Haha stajemy się klubem przeciętniaków xD zjeżdżamy do poziomu Evertonu albo jakiegoś Villarealu z piłkarzami pokroju Pianic Braithwait i Wijnaldum.. rewelacja! Wyszarpmy jeszcze tego Williana i Parejo, dajmy im 5 letnie kontrakty i 10m/sezon a następnie zaorajmy CN buldożerami.......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?