0

@Messibestplayerintheworld Tak dla Depaya!!!!

0

Od tego Lyonu też byśmy 8 przyjęli... patologia:/

3

@BarcaInfo No to mamy rewolucje pełną gębą :)

7

@cules100pro Zwolnienia trenera w maju 2021 :)))

3

@Coutinho007 Haha, już widzę nasze krówska zagonione do biegania.. Po 2 treningach news dnia: „Szatnia przeciwna zatrudnieniu Koemana”...

0

@BarcaInfo Tak trzymaj Ronald! Nie daj się tej kłamliwej szui..

1

@badej60 nie żaden upadek. Gość po prostu jest stary i zbliża się do końca kariery i nie nadaje się do grania na najwyższym poziomie, o czym sam!! od 2 sezonów wspominał. Naturalna kolej rzeczy.

0

@BarcaInfo News dnia :)

0

@kamilop Tylko Ney

1

@Mesi12 Loool.. a co oni mają do gadania? Pieprzone święte krowy!! Mają się dostosować i posłusznie zapieprzać na treningach pod kimkolwiek, kto by nie przyszedł, a nie wybrzydzać....

0

Ktoś nadal wierzy w zwycięstwo Barcy?? :) Sprytni postawili na handi Bayernu i zarobili :)

0

Módlmy się żeby Bayern nas oszczędził...

0

I co optymiści??? XD będzie pogrom! Módlmy się żeby nam odpuścili przy 3/4 do 0 i nie szli po jakiś rekord...

0

@ricardo0705 Haha, planujesz w fifke pograć czy co, że będziesz leciał z Bayernem?!

0

@MesQueUnClub96 Spokojnie Ci wszyscy hura optymiści pochowają się do swoich nor w okolicach 20/30 min jak Bayern już sobie nas pozamiata.

0

@barcelonaLM No właśnie to LM a my gramy jak przystało na jakiś padeborn albo i gorzej.. dlatego tu nie pasujemy i niestety Bayern pokaże że na ten moment nasze miejsce jest w co najwyżej w LE.

0

@AlexDark00 Nie wychodząc dostaniesz 0:3, wychodząc możesz przyjąć dwukrotność :/

0

@dzagos Bayern -1 za ok 3,5 polecam:) bo powinno wejść na spokojnie. A Barca nie awansuje więc szkoda pieniędzy..

5

@barcelonaLM Haha xD Ty tak na jaja czy od urodzenia niepoprawny marzyciel?!? Módlmy się żeby Bayern zatrzymał się na 3 max 4 golach i nie chciał Barcy ostatecznie upokorzyć..

0

@MesQueUnClub96 Bayern nas już do przerwy zniszczy, a po przerwie klepanina jak z napoli..

0

@MichVeB Haha wy w to serio wierzycie???

2

Pieniądz w grze ;) jeszcze ATM jutro i Bayern z handi easy w piątek i mamy to :)

1

Vamos PSG bo pieniążki w grze :)

1

@aras17_VeB Na czym chcesz zarobić skoro Bayern nas zje.. Bayern -1 za 3.40 to prawdziwy steal i można fajną kaskę przytulić :) Polecam w tą stronę betować.

0

@kamilop Romario

1

@noface Łomot to dostanie ta słabiuteńka na ten moment Barca, nikt inny.. byle tylko Bayern nas oszczędził i przystopował przy 3/4:0..

0

@KamilZ Bo nie przejdziemy! Bo jesteśmy 15 klas gorsi od Bayernu, który się po nas przejedzie jak walec.. oby tylko nie skończyło się jakąś epokową kompromitacją, która będzie wypominana latami...

0

@Gaucho Murujemy i gramy na czas!!!!!

0

@potrojnakorona Nie damy rady.. Módlmy się tylko, żeby nie było jakiegoś rekordowego pogromu w stylu 6:0 czy nawet gorzej :///

0

Ale oni są SŁABI.. beznadziejne Napoli i to na CN i ich ciśnie i robi co chce... a nasze osły grają na czas... z Bayernem otrzemy się o dwucyfrówkę z tą para-grą w piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?