Maciek069
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld Tak dla Depaya!!!!
0
Od tego Lyonu też byśmy 8 przyjęli... patologia:/
3
@BarcaInfo No to mamy rewolucje pełną gębą :)
7
@cules100pro Zwolnienia trenera w maju 2021 :)))
3
@Coutinho007 Haha, już widzę nasze krówska zagonione do biegania.. Po 2 treningach news dnia: „Szatnia przeciwna zatrudnieniu Koemana”...
0
@BarcaInfo Tak trzymaj Ronald! Nie daj się tej kłamliwej szui..
1
@badej60 nie żaden upadek. Gość po prostu jest stary i zbliża się do końca kariery i nie nadaje się do grania na najwyższym poziomie, o czym sam!! od 2 sezonów wspominał. Naturalna kolej rzeczy.
0
@BarcaInfo News dnia :)
0
@kamilop Tylko Ney
1
@Mesi12 Loool.. a co oni mają do gadania? Pieprzone święte krowy!! Mają się dostosować i posłusznie zapieprzać na treningach pod kimkolwiek, kto by nie przyszedł, a nie wybrzydzać....
0
Ktoś nadal wierzy w zwycięstwo Barcy?? :) Sprytni postawili na handi Bayernu i zarobili :)
0
Módlmy się żeby Bayern nas oszczędził...
0
I co optymiści??? XD będzie pogrom! Módlmy się żeby nam odpuścili przy 3/4 do 0 i nie szli po jakiś rekord...
0
@ricardo0705 Haha, planujesz w fifke pograć czy co, że będziesz leciał z Bayernem?!
0
@MesQueUnClub96 Spokojnie Ci wszyscy hura optymiści pochowają się do swoich nor w okolicach 20/30 min jak Bayern już sobie nas pozamiata.
0
@barcelonaLM No właśnie to LM a my gramy jak przystało na jakiś padeborn albo i gorzej.. dlatego tu nie pasujemy i niestety Bayern pokaże że na ten moment nasze miejsce jest w co najwyżej w LE.
0
@AlexDark00 Nie wychodząc dostaniesz 0:3, wychodząc możesz przyjąć dwukrotność :/
0
@dzagos Bayern -1 za ok 3,5 polecam:) bo powinno wejść na spokojnie. A Barca nie awansuje więc szkoda pieniędzy..
5
@barcelonaLM Haha xD Ty tak na jaja czy od urodzenia niepoprawny marzyciel?!? Módlmy się żeby Bayern zatrzymał się na 3 max 4 golach i nie chciał Barcy ostatecznie upokorzyć..
0
@MesQueUnClub96 Bayern nas już do przerwy zniszczy, a po przerwie klepanina jak z napoli..
0
@MichVeB Haha wy w to serio wierzycie???
2
Pieniądz w grze ;) jeszcze ATM jutro i Bayern z handi easy w piątek i mamy to :)
1
Vamos PSG bo pieniążki w grze :)
1
@aras17_VeB Na czym chcesz zarobić skoro Bayern nas zje.. Bayern -1 za 3.40 to prawdziwy steal i można fajną kaskę przytulić :) Polecam w tą stronę betować.
0
@kamilop Romario
1
@noface Łomot to dostanie ta słabiuteńka na ten moment Barca, nikt inny.. byle tylko Bayern nas oszczędził i przystopował przy 3/4:0..
0
@KamilZ Bo nie przejdziemy! Bo jesteśmy 15 klas gorsi od Bayernu, który się po nas przejedzie jak walec.. oby tylko nie skończyło się jakąś epokową kompromitacją, która będzie wypominana latami...
0
@Gaucho Murujemy i gramy na czas!!!!!
0
@potrojnakorona Nie damy rady.. Módlmy się tylko, żeby nie było jakiegoś rekordowego pogromu w stylu 6:0 czy nawet gorzej :///
0
Ale oni są SŁABI.. beznadziejne Napoli i to na CN i ich ciśnie i robi co chce... a nasze osły grają na czas... z Bayernem otrzemy się o dwucyfrówkę z tą para-grą w piłkę.