Maciek069
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomo1989 upadek klubu..
0
@VeB77 I Maja!! Pamiętaj o Maji!!! XD
0
@stone80 Na Comedy Central... tam lecą kabarety
3
@Homeopata8989 Jak tylko gość grał, to ogarniał fest!! Problem leży w marnych trenerach bez wizji i pomyślunku.. Koeman kolejny, Puig nieee, ale 30 letni dziad i wyrobas wijnaldum taaaak....
0
@Ghotti Yeah!!! Mamy już na 1/10 Depaya! XD
0
@BarcaInfo Mmm ten sam co już do Bayernu idzie? XD Nasz zarząd na Internet Explorerze pracuje czy co? :p
0
@ObiektywnyKibic121 Mówię o PO - prawym obrońcy, a nie ZD xD
0
W takim tempie sprzedażowym to nikogo nie kupimy, nie ma się co łudzić nawet... skoro my ponad miesiąc wypychamy za darmo 2 gości i wypchnąć nie możemy, a wy myślicie że w kilka dni nagle sprzedamy Semedo za grubą kase... Wielkie IKS DE! O Descie zapomnijcie, gość skończy w Bayernie! A największa beka będzie jak oddamy Semedo, nikogo nie zdążymy już kupić i zostanie bez PO XD XD XD
0
@BarcaInfo Aha bo już Ajax się zgadza na jakieś podejrzane wypożyczenia i opcje.. jak 25mln od Bayernu leży na stole..
0
@msmsms Lodi przeciętny.. tylko Telles na PO, ew. Gaya ale to już droższa opcja obstawiam.
0
@Mns21 Go Heat!!
0
@Striker Żeby kilka godzin :) czasem kilka dni minie do przygotowania klubu do I meczu :p
0
Pytanie dot. referendum: barto, by nie dopuścić do referendum podaje się teraz do dymisji - czy razem z nim odchodzi cały zarząd i mamy teraz wybory, czy odchodzi tylko barto, a na jego miejsce, do czasu wyborów w marcu wskakuje jeden z jego pobożnych sług i wyznawców i i tak nic się nie zmienia???
0
@BorzyKrzys do 3 razy sztuka jak to mówią... w I rundzie nie pykło, w II rundzie nie pykło... :D
1
@Katalonbar Twój internet nie ma większego znaczenia.. serwery w tej pseudo-grze są postawione na ziemniaku i choćbyś miał i 1GB światłowodu i tak będziesz mieć cholerny delay i nic z tym nie zrobisz... A tak w ogóle to mocno odradzam tą „grę”..
0
@Kubox pijemy pijemy xD
0
Buuuusket!!!! XD
0
Hurra!!! Dzięki Ci Panie!!
0
@Pilka_jest_okragla
1. Real
2. ATM
3. Sevilla
4. Barcelona/Villareal
0
@BarcaInfo A operacja zarabiania na odchodzących piłkarzach (mających ważne kontrakty!!!!!!!) to kiedy się rozpocznie?????
1
@barcelonaLM Boszeeee
0
@FC1899Barca Genialne okienko!!
0
@IronSanHybrid Bo Wuja XD
0
@dafik85 Depay będzie idealnym wzmocnieniem! Gość zagra i na lewej i w środku, ma drybling, szybkość i strzał z dystansu, czyli to czego w Barcelonie nie ma... do tego wiek się zgadza, cena też.
0
@adambądkowski93 Memphis, bo oni tylko udają że potrafią grać w piłkę :D
1
@SelloutCrowd Na 9 zagra spokojnie :)
0
@DonMatteo901 To teraz dla równowagi 6:0 dla Holendrów :)
0
@IronSanHybrid mistrz!!! :)
0
@l0Messini No i ma 100% racji... nie wygramy! Powiem więcej, bez Messiego to my i pucharu gampera w najbliższych latach nie wygramy, a co dopiero mówić o poważnych tytułach..
0
@BarcaInfo A za Depaya kiedy złoży???