0

@Barca1992 Lockdown = upadek gospodarki i tego pseudo państwa = masowe protesty i ludzie na ulicach = jeszcze więcej zarażeń... błedne koło toczące się w przepaść

0

@pt9 Grał słabiak ze słabiakiem... poległ większy słabiak. Temu długimi fragmentami nie dało się na ten mecz patrzeć.

0

@Mns21 Czyli upadek tego pseudo państwa jest już bardzo blisko..

0

1

@arasz1819 Przede wszystkim sportowo!! Jesteśmy po prostu średniakiem, ligowym i europejskim średniakiem, każdy nas potrafi zlać bez większego wysiłku... Juve za kilka dni nam pokaże miejsce w szeregu.

0

@adamm13 Jaki karny?!? Czysty atak na piłkę, nie ma karnego..

0

Może jakieś zmiany?

0

Hahahahahahaha.. co za durnie..

0

@Janiama Grunt że kościoły otwarte!!!! Jak już wszystko padnie i chleba nie będzie za co kupić to wszyscy spotkamy się w kościele, który nas ogrzeje i wykarmi.. i wszyscy będziemy szczęśliwi.. Średniowiecze!!!!!

0

@kamilop Oczywiście, że nie jest!! po prostu kompletnie do Barcy nie pasuje, dodatkowo gra na pozycji, która w taktyce Barcy nie występuje. Kupiony na siłę, jako zachcianka naszego dzbanozarządu...

1

@arraco Im szybciej wszyscy przechorujemy tym lepiej.. a ponadto jeżeli te prognozy są prawdziwe i faktycznie liczba osób zarażonych w skali kraju może sięgać nawet kilku milionów, przy kilkuset osobach pod respiratorami i kilku tysiącach hospitalizowanych, to obrazuje to tą farsę jaką jest cała ta „pandemia”, zastraszanie społeczeństwa i lockdowny...

0

@Pogba La Liga to obecnie może ssać PL, Bundeslidze i Serie A...

0

@BarcaInfo no to podziałało fest... szczególnie po golu, pobudzili się chłopaki jak nigdy XD

0

@barcelonaLM A co Ci ten sędzia zrobił?!?

0

@Coutinho007 za tydzień jak przegramy będzie gorzej :)))

0

@pawel0304 Bo nie da się grać w piłkę nożną bez napastnika, NIE da się! A wszelkie teorie i próby pokazania że się da, są tylko próbami przykrycia nieudolności działań naszych kolejnych zarządów, które nie potrafią odpowiednio zaplanować kadry, albo trenerów, którzy na upartego nie wystawiają piłkarzy na swoich naturalnych pozycjach...

0

@Bobrowik Zdecydowanie!! Sztos totalny!

0

@Messibestplayerintheworld Nie będzie żadnej wygranej z Realem.. po co się nakrecasz i łudzisz??? Szykuj się lepiej na kolejną kompromitację...

0

@icon3520 I po co Ty czekasz na kolejne takie pato-mecze jak dziś i kolejne kompromitacje?????

1

@MrCules Powodzenia Koemanie w wygraniu kolejnego meczu wyjazdowego.. z kimkolwiek tam będzie trzeba zagrać.. z tym shitem co oni prezentują to do ekstraklasy się powinni zapisać, a nie w La Lidze będą walczyć.

0

Pajacerkę ligową czas rozpocząć :)))

0

@jakub1906 jeszcze jedna, jedną już Getafe ma.

0

Macie skutki braku napastnika w kadrze... i takie gów** będzie odprawiane przez calutki sezon... Przyzwyczajajcie się do tego cyrku i pseudo-gry, bo będziecie ją podziwiać srednio 2x na tydzień!

Ale Depay nie, Depay niepotrzebny, po co nam Depay... macie swoje!!

0

Hej Wszystkim,
odświeżę tylko wczorajszego posta, jeżeli ktoś tylko uważa to za stosowne, zachęcam gorąco do wsparcia inicjatywy:

https://secure.avaaz.org/community_petitions/pl/premier_rp_mateusz_morawiecki_stop_zamknieciu_obiektow_sportowych/

Do wszystkich, którzy zostali bardziej lub mniej, bezpośrednio lub pośrednio, pokrzywdzeni przez wczorajszą decyzję naszego skretyniałego rządu o zamknięciu obiektów sportowych, a także do tych, co może i sami poszkodowani w żaden sposób nie są, ale dostrzegają problem i chcieliby w jakikolwiek sposób spróbować pomóc tysiącom ludzi z branży, którzy z dnia na dzień zostali bez pracy i bez środków do życia, zachęcam do podpisywania i wspierania słusznej sprawy.

na ten moment mamy prawie 130 tyś podpisów!!!!!!!

1

@TomaszWitaszek jak to mówią, że ryba psuje się od głowy, zatem wiadomo gdzie ogniska tej choroby szukać.

6

@Hubso + handicap + delay + 10 ton innego gów** o którym nawet nie mamy pojęcia, a które non stop działa w tle i utrudnia rozgrywkę na każdym kroku...

1

Panowie, Panie,

ja to tu tylko zostawię (będzie ban to będzie i trudno, sprawa jest istotna i warta bana):

https://secure.avaaz.org/community_petitions/pl/premier_rp_mateusz_morawiecki_stop_zamknieciu_obiektow_sportowych/

Do wszystkich, którzy zostali bardziej lub mniej, bezpośrednio lub pośrednio, pokrzywdzeni przez wczorajszą decyzję naszego skretyniałego rządu o zamknięciu obiektów sportowych, a także do tych, co może i sami poszkodowani w żaden sposób nie są, ale dostrzegają problem i chcieliby w jakikolwiek sposób spróbować pomóc tysiącom ludzi z branży, którzy z dnia na dzień zostali bez pracy i bez środków do życia, zachęcam do podpisywania i wspierania słusznej sprawy.

Edit: na ten moment 25 tyś podpisów!

1

@DonMatteo901 Lotek w Hejt Parku!? Sztos!!!!!

0

@KrystianR Niee.. w tym roku już tylko covid.. grypa też zachorowała i z racji wieku zmarła. Został już tylko przepotężny covid!!

3

@ksobi Chomik ma covida..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?