0

@Xxxbarca4ever gorszym niż firpo nie da się być.. także jestem spokojny!

0

@Borneo przecież to fejkowe kontuzje, żeby na kadre nie jechać lol..

0

@Janas11224 Takie uroki średniowiecza, do jakiego się cofneliśmy..

2

@BarcaInfo To ta słynna oferta 5 mln euro w 2 ratach i riki pucz?

0

@Corr Nie, nie możemy.. bo oni potrafią grać w piłkę, a my jesteśmy dnem...

0

@RosjaninBut PSG z 3 nam pyknie i odpuści, nie ma po co się przemęczać.

0

@Janiama Mingueza to akurat nieporozumienie.. Gość jest totalnie nieprzewidywalny i nikt nie wie kiedy i jak zawali mecz..

1

Ehh i kolejny finał psu w D...

0

@Mns21 PSG -1 wjedzie u buka :)

3

@Lionel_Messi10 mecz z PSG nie ma totalnie żadnego znaczenia.. tam to rezerwami można jechać! Niech na ligę spokojnie wraca żeby powalczyć skutecznie o to top4 i się nie skompromitować brakiem awansu do LM...

0

@tomFCB bo z bilbao szambo ponownie wybije..

0

@Pilka_jest_okragla Sevilla gładko dziś leszczy ogoli.

1

@kuz Leo może i zagrać mecz życia, byleby defensywa odpowiednio wylała i sevilla -1 weszło :) pieniądz w grze :)

2

@AmigoBlancos ofc że skoki, bo barca nic innego dziś nie osiągnie jak kolejną kompromitację...

3

@_Specjalista Przyzwyczajaj się Kolego! I trzymaj lepiej kciuki byśmy w top4 skończyli!

1

@arraco dokładnie :))) bo przecież gramy tak super że wyprzedzimy real atm i wszystkich :)) aaa i jezzcze odrobimy z psg i wygramy LM przecież XD

0

Ale ta drużyna jest beznadziejna.. oczy krwawią jak się na nich patrzy.. niech sobie już dadzą spokój w tym sezonie i nawet nie udają że im zależy i się chce...

1

niesamowicie słaby ten zespół jest.. Cadiz to poziom totalnej amatorki... a męczarnie i spina po naszej stronie jakby finał LM grali... TRAGEDIA!!!

0

@BarcaInfo grę i wynik też ten sam nam zaserwują pajace?!??

0

@barcelonaLM Bez znaczenia skoro sezon już przegrany...

1

@Bartosz85 hahaah xd zobaczysz jutro z cadizem tą „GRE”..

1

@MarioVeB! Domy zostaw na jutro i na Cadiz..

1

@tbas i przegramy każdy mecz z topem w lidze (real, atm, sevilla, sociedad, villareal), także tego.. sezon jest skończony i nie ma się czym podniecać bo atm przegrało 1 mecz..

0

@MaziFCB A jutro cadiz do kompletu :)

1

Komentarz usunięty

0

@Keriox Jest otwarta.. dla Realu.. my to z naszą pato-drużyną i pato-grą to się módlmy żeby top4 utrzymać!

0

@Pepe84 no i po co??? Naprawdę chcesz mistrza dla realu??

0

@domin682 a widzisz z kim i w jakim stylu my przegrywamy???? Przypomnę Ci: mamy przed sobą mecze z Realem, Atm, Sevilla, Sociedadem, Villarealem... WSZYSTKIE na wyjazdach... i idę o zakład że nie wygramy ani jednego z nich... także my to się lepiej martwmy żeby miejsce w top4 utrzymać, a nie żartujmy że idziemy po mistrzostwo..

0

@cules100pro NIE wygramy ligi!! Ludzie ogarnijcie się i skończcie z tym hura optymizmem.. Psg, Real, Atm, Sevilla.. każdy choć trochę klasowy zespół pokazuje nam nasze miejsce w szeregu.. Jak Atm się wyłoży to Real będzie mistrzem, więc nie ma się czym podniecać!! Lepiej już kibicujmy Atm żeby dociągnęli tą ligę..

0

@kuz Wcześniej będzie po tej męczarni i bólu oczu.. człowiek przynajmniej przed poniedziałkiem zdąży wymazać z pamięci ten obraz nędzy:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?