0

Komentarz usunięty

1

Oj jeszcze zapłaczemy za SL jak nam Barca zbankrutuje... No ale cóż mafia korupcja znowu wygrały, nic się nie zmieni, a kibice mogą wracać do oglądania pospolitego kopania sie po czołach przez 99% klubów na świecie.

0

@DIPENNN I to jest w tym wszystkim najgorsze.. że człowiek na dobry mecz musi czekać do 1/4 LM bo wcześniej to kopanina po czołach amatorów pokroju dynami i mityland....

0

@Zielony55 walić wartości które i tak nic nie znaczą kiedy kasy brak..

0

@lucca87 pełne poparcie!

12

Perez mistrz!!! Brawo!! Wreszcie ktoś na poważnie wziął się za tą mafię i cyrk w jednym o nazwie Uefa.. trzymam kciuki!

0

@michaleu TAK dla Superligi

1

@BarcaInfo Hahah już liczą osły straty finansowe, bo mieliby odwołać kilka meczy LM na krzyż... ale jak trzeba wykluczać wszystkich ze wszystkiego to machają szabelką.... XD

0

@BarcaInfo Ceferin zaorany

1

@Ali094 Vamos Superliga!

4

hahahahah xd ooo uwaga bo ich wyrzucą :D zaraz telewizje zapukają do tej pseudo UEFY i pomachają kontraktami i się skończy machanie szabelką :D

0

@cat_r37 dokładnie... Machanie szabelką a koniec końców podkulą ogony i nie będzie żadnych wykluczeń.

3

@drifboy25 Gościu.. nikt tych klubów nie wykluczy z żadnych rozgrywek... żadna federacja czy FIFA z UEFA.. bez tych klubów NIE ma lig krajowych - można je rozwiązać i zaorać.. nie ma sponsorów, nie ma kasy z praw tv! Tak samo bez piłkarzy z tych klubów nie ma turniejów MŚ i ME bo nikt tego nie zasponsoruje, nikt nie zapłaci za pokazywanie czegoś takiego i na koniec nikt tego nie będzie oglądać... FIFA Z UEFA sobie grożą bo to jedyne co mogą zrobić...

1

@MontelQ coś pięknego!!

0

@adambądkowski93 Ludzie nikogo nigdzie nie wykluczą... MŚ czy ME bez najlepszych piłkarzy równie dobrze mogą się nie odbyć bo i tak nikt tego nie będzie oglądać i się tym interesować... tak samo ligi bez topowych zespołów.. to nie ma racji bytu!!! I to nie te zespoły ich piłkarze stracą a straci przede wszystkim FIFA UEFA i federacje... brak kasy z praw teewizyjnych, brak sponsorów itp.. także spokojnie, to tylko nic nie znaczące straszenie...

0

@Sysia11 No i dobrze.. nikomu silna valencia nie potrzebna..

0

@kejdzi 100% racji, z tym że nie obrażałbym ligi belgijskiej xd la liga bez top3 to nawet do belgijskiej podjazdu by nie miala z tymi wszystkimi hueskami i innymi para-klubami potrafiącymi jedynie murować własne pole karne i kopać się w czoło..

1

@firap trolololo.. a w LM o co niby walczą?!? Ano o garnek na końcu.. tyle że z racji stażu tych rozgrywek, historii itp. ten akurat garnek zdążył nabrać prestiżu i sentymentalnej wartości. Tutaj z czasem będzie dokładnie to samo?! W LE i Conference Cup o co niby się walczy? No o garnki (i tutaj nawet już bez żadnego większego prestiżu).

0

No i bardzo fajnie! Więcej prawdziwej piłki na wysokim poziomie a mniej tego ligowego i europejskiego wylewnictwa i kopania się po czołach z jakimiś cadizami, espanyolami i innymi slaviami.... Poza tym w końcu ktoś dobrał się do tej skorumpowanej uefy i pokazał gdzie jej miejsce w szeregu.

0

@Ghotti skoro są dziadami i się do tarcia chrzanu nadają, to tak sprzedajemy..

1

Jesteśmy DZIADAMI.. Liga przegrana, skupmy się żeby nie skompromitować się z bilbao i przynajmniej puchar wygrać...

1

@xBoMBoWiECx i zgaszeni jak kiep xd

0

@Colon Obejrzyj Kolego odc 21 o gotowaniu zupy... wtedy dopiero zobaczysz co to kompletna porażka i strata czasu...

0

@tomek8756 No i pięknie!!

0

@BarcaInfo Po co nam oni skoro można mieć Halaanda?!? Równie dobrze można napisać że z tych prowizji mamy pół ekstraklasy, ew. 20 ciężarówek starych słowaków, tylko pozostaje pytanie: PO CO???

0

@Gappeq Dalej to top3 na świecie za Messim i Ronaldo.. Jeżeli są jakiekolwiek szanse żeby wrócił to OFC że powinien wrócić!!! A to że obecnie kopiąc się po czole jak na orliku w tej lidze pasterzy mu się nie chce po prostu, to nie ma to żadnego znaczenia i wpływu na jego rzeczywiste umiejętności..

0

@Pawel13sz Niech już wróci do nas to i plotki ucichną!

2

@FC1899Barca Piękny widok! U nas niedługo będzie podobnie! Majóweczka przyjdzie, piękna pogoda i ludzie po****dolą te durne obostrzenia :)

3

@FC1899Barca hurra!!! Nigdy nie powinien tu być!! A danie mu nr 9 to profanacja i kpina... FUERA!!!

3

@Ghazul3293 podstawowa zasada tej durnej gry - jesteś lepszy więc gra i jej algorytmy zrobią wszystko żebyś przegrał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?