0

@marcinK0000 kopanie po czole bez happy endu... taki przepis na wieczór :/

0

@Mns21 Oby oby, bo pieniądz w grze :)

0

@barcelonaLM Pięknie! Trzymamy kciuki!

0

@DanielOOL Nawet z Messim oglądanie tej pato drużyny nie jest żadną przyjemnością..

0

Ehh no wyleje dziś szambo, nie ma innej opcji chyba... jeszcze bez Leo :/

2

@kkbarca trzymamy kciuki, żeby dali rade i inne branże poszły tą samą drogą!

0

@bartekvisca Emocjonalne 20 mln XD

0

@tobiasson92 i dobrze!! Brawo!! Oby za nimi poszły inne branże w kraju!!

0

@pele1282 żebyś się nie zdziwił jak nas przeciorają..

2

najwięksi frajerzy piłkarscy w Europie... poziom TSP Podbeskidzia albo i gorzej... szkoda czasu na tych idiotów, polecam odpalić derby Manchesteru, ew. Milan-Juve i się nie denerwować.

0

@ObiektywnyKibic121 Przy którym numerku głodni ludzie wychodzą na ulice, zaczynają plądrować wszystko co widzą i upada państwo? Jak blisko już jesteśmy w tej całej epidemii głupoty??

0

@Tomo1989 nie ma żadnej przerwy w PL.. są puchary po drodze, a liga non stop gra!

7

@Janiama Oby tylko PL grało..

1

Żenada... ze wstydu się powinni w ziemii zakopać a nie jeden drugiemu będzie gratulować!! Kpina!!!

1

@Krzychu1010 Letni browarek i poczujesz się jak młody bóg!

0

@bober88 Niektórzy to prawdziwe alko święta będą mieli XD

2

Komentarz usunięty

0

@Barca1992 100% racji.. trzeba jeszcze bardziej zastraszyć ciemny lud żeby posłusznie ustawił się w kolejce do szczepienia.

1

@MesQueUnClub_87 Making a Murderer!! Co prawda dokument, ale świetny, wciągający i, mając z tyłu głowy, że to wszystko faktycznie się wydarzyło, przerażjący..

0

@Ghotti Mam to samo... jak widzę to wylewnictwo to się odechciewa wszystkiego! To jest para-upośledzony-futbol co my prezentujemy... Włącza człowiek cokolwiek innego, najlepiej Premier League i od razu się lepiej robi.

0

@Michal_2003 tymczasowo... bo atm czy real ma zaległe mecze... i tak wiadomo że skończą poza pucharami ew. gdzieś na granicy 6 miejsca...

0

@obora69 na CN nigdy nie sprawiał problemów.. przeciętniaki jak 3/4 tej ligi.. a męczymy bułę jak nie wiadomo z jakim Bayernem czy PSG...

0

jesteśmy totalnymi dziadami i słabiakami... bronić u siebie wyniku z jakimś sociedadem.. parodia drużyny!

0

Z czystym sumieniem można wyłączyć tą patologie i Premier League odpalić.

0

I tak wyleją.. nie ważne na kogo trafią, także bez znaczenia to losowanie..

0

"To tylko kolejny mecz piłki nożnej", a dla naszych orłów każdy kolejny mecz to nowa szansa na kompromitację i wspięcie się na kolejny szczebel na drabinie żenady...

0

@inViNcibl3 w którym miejscu? Bo stwierdza fakt i oczywistą oczywistość, że nasi paralitycy nie mają najmniejszych szans z PSG??

0

czyli zdąży wrócić i spuścić naszych gwiazdorów w kiblu :D

0

@TheNekro94 Zgadzam się w 100%. Od 1/4 zacznie się prawdziwa LM już z udziałem najlepszych.

0

@MeMyselfAndI Kto mądry i nie przesiąknięty niepoprawnym optymizmem to sobie postawi psg-1 w I meczu i psg-1 w rewanżu i będzie liczyć piękny pieniądz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?