Maciek069
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcinK0000 kopanie po czole bez happy endu... taki przepis na wieczór :/
0
@Mns21 Oby oby, bo pieniądz w grze :)
0
@barcelonaLM Pięknie! Trzymamy kciuki!
0
@DanielOOL Nawet z Messim oglądanie tej pato drużyny nie jest żadną przyjemnością..
0
Ehh no wyleje dziś szambo, nie ma innej opcji chyba... jeszcze bez Leo :/
2
@kkbarca trzymamy kciuki, żeby dali rade i inne branże poszły tą samą drogą!
0
@bartekvisca Emocjonalne 20 mln XD
0
@tobiasson92 i dobrze!! Brawo!! Oby za nimi poszły inne branże w kraju!!
0
@pele1282 żebyś się nie zdziwił jak nas przeciorają..
2
najwięksi frajerzy piłkarscy w Europie... poziom TSP Podbeskidzia albo i gorzej... szkoda czasu na tych idiotów, polecam odpalić derby Manchesteru, ew. Milan-Juve i się nie denerwować.
0
@ObiektywnyKibic121 Przy którym numerku głodni ludzie wychodzą na ulice, zaczynają plądrować wszystko co widzą i upada państwo? Jak blisko już jesteśmy w tej całej epidemii głupoty??
0
@Tomo1989 nie ma żadnej przerwy w PL.. są puchary po drodze, a liga non stop gra!
7
@Janiama Oby tylko PL grało..
1
Żenada... ze wstydu się powinni w ziemii zakopać a nie jeden drugiemu będzie gratulować!! Kpina!!!
1
@Krzychu1010 Letni browarek i poczujesz się jak młody bóg!
0
@bober88 Niektórzy to prawdziwe alko święta będą mieli XD
2
Komentarz usunięty
0
@Barca1992 100% racji.. trzeba jeszcze bardziej zastraszyć ciemny lud żeby posłusznie ustawił się w kolejce do szczepienia.
1
@MesQueUnClub_87 Making a Murderer!! Co prawda dokument, ale świetny, wciągający i, mając z tyłu głowy, że to wszystko faktycznie się wydarzyło, przerażjący..
0
@Ghotti Mam to samo... jak widzę to wylewnictwo to się odechciewa wszystkiego! To jest para-upośledzony-futbol co my prezentujemy... Włącza człowiek cokolwiek innego, najlepiej Premier League i od razu się lepiej robi.
0
@Michal_2003 tymczasowo... bo atm czy real ma zaległe mecze... i tak wiadomo że skończą poza pucharami ew. gdzieś na granicy 6 miejsca...
0
@obora69 na CN nigdy nie sprawiał problemów.. przeciętniaki jak 3/4 tej ligi.. a męczymy bułę jak nie wiadomo z jakim Bayernem czy PSG...
0
jesteśmy totalnymi dziadami i słabiakami... bronić u siebie wyniku z jakimś sociedadem.. parodia drużyny!
0
Z czystym sumieniem można wyłączyć tą patologie i Premier League odpalić.
0
I tak wyleją.. nie ważne na kogo trafią, także bez znaczenia to losowanie..
0
"To tylko kolejny mecz piłki nożnej", a dla naszych orłów każdy kolejny mecz to nowa szansa na kompromitację i wspięcie się na kolejny szczebel na drabinie żenady...
0
@inViNcibl3 w którym miejscu? Bo stwierdza fakt i oczywistą oczywistość, że nasi paralitycy nie mają najmniejszych szans z PSG??
0
czyli zdąży wrócić i spuścić naszych gwiazdorów w kiblu :D
0
@TheNekro94 Zgadzam się w 100%. Od 1/4 zacznie się prawdziwa LM już z udziałem najlepszych.
0
@MeMyselfAndI Kto mądry i nie przesiąknięty niepoprawnym optymizmem to sobie postawi psg-1 w I meczu i psg-1 w rewanżu i będzie liczyć piękny pieniądz :)