2

Lolololol 60 z trinkao?!? Albo to błąd i to było 6 a nie 60.. albo są totalnymi durniami że to odrzucili..

0

@NorbiTBOB Nie i jeszcze raz nie!! Nic te dziady nie odrobią, więc skończ się łudzić... Jak ATM się obsra z tym mistrzostwem to i tak wygra real.. a nasi maksymalnie się będą kopać w czoło z sevilla o 3/4 miejsce.. Przygotuj się Kolego na następnych ok 5 sezonów wtop, kompromitacji i braku trofeów...

1

Haha.. banda nieudaczników!!! Tak jakby ktoś za nich te szanse utracił.. Podłamani, że piłki prosto kopnąć nie potrafią! Brawo!! Para zużytych kaloszy posiada większy mental zwycięzcy niż cała ta drużyna...

0

Barcelona 0:2 PSG

0

@Filip1212 Hurra... kolejna kompromitacja!! Yuhu!!

0

@VenoM Gość nadal jest wart w porywach 10 a nie 35 mln.. mimo tego że raz na pół sezonu kopnie do pustej bramki.

0

Ehhh kolejny pato mecz... oczy krwawią :(

0

@KacperVEB No jak nie zrobi tego ATM, to tak - real jest drugi w kolejce..

0

@Majsteer a widziałeś jakiś mecz fcb?!?!?

1

@KacperVEB Jak oni są tak beznadziejni to my jesteśmy czym?! Zbieraniną amatorów kopiących się w czoło zamiast w piłkę? Przypominam że są i będą zapewne już do końca nad nami w tabeli, zlali nas na CN jak dzieci..

0

@KacperVEB Lepsze ATM niż real..

0

@Salchent Hahah mistrzostwo czego?!?! A my to niby z kim gramy - real Sevilla ATM Villareal... pełen komplet wylewów przed nami!!!! Trzeba kciuki za ATM trzymać, niech sobie wygrają bo na to zasługują no i żeby real jakimś psim swędem nie wygrał znowu..

0

I z czego Wy się cieszycie?!? Przecież jak ATM nie wygra ligi to zrobi to real.. lol xd faktycznie jest się czym cieszyć..

0

Szkoda go, wiadomo, choć i tak by nie pojechał na Euro, bo żaden normalny trener nie wziąłby go nawet pod uwagę. Bieganie i robienie wślizgów to za mało, żeby trafić do reprezentacji kraju..

1

@BarcaInfo Marzenie!!

0

@GadulkiGembulki No ma racje.. Sevilla nas ogra, a po PSG dosłownie nie będzie czego zbierać.. co Ci się nie zgadza?!?

0

@FC1899Barca No i pięknie! Bet na psg jeszcze łatwiej wejdzie! :) Łatwa kasa do wygrania :)

0

@VirtuoZ 0 złotych 0 euro 0 procent. Przegramy oba mecze z PSG.

0

@BarcaInfo i tak dwumecz przegrany więc totalnie nie ma się co spieszyć! Na przyszły sezon niech będzie gotowy w 101% i w pełnej formie i będzie dobrze!

0

@Kusco15 Serial totalny sztos!

1

@zadafcb będzie meczycho!

0

@barcelonaLM NIE przejdziemy PSG.

2

@stone80 Niech otworzą gospodarkę.. proste! Ludzie wrócą do pracy, do swoich biznesów i wszystko się uspokoi..

3

@fart Ależ to będzie Super Bowl za 2 tyg :)))

0

@barcelonaLM Pięknie!! W końcu trzeba głośno i wyraźnie powiedzieć dość!!!

0

@peetwithbarca nikt im nie kazał męczyć bułę przez 120 min z jakimiś burakami z ligi okręgowej, ani też sprostytuować się w 90 min meczu z bilbao... NIKT im nie kazał!!!!

0

@SinMistico On nie może wyłączyć wstać i wyjść jak my.. on to patologiczne gówno musi chłonąć od deski do deski... :///

0

@tbas tyle że z psg są 2 mecze.. :/ dwucyfrówka pęknie!

2

wzorcowy g*wnomecz, wzorcowy.. ja już tylko czekam na tą jedną jedyną akcję tych amatorów i kolejna kompromitacja się dopełni :)

0

@Witekk10 męczenie buły bez happy endu.. szkoda 2 godz życia na nich :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?