Maciek069
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lolololol 60 z trinkao?!? Albo to błąd i to było 6 a nie 60.. albo są totalnymi durniami że to odrzucili..
0
@NorbiTBOB Nie i jeszcze raz nie!! Nic te dziady nie odrobią, więc skończ się łudzić... Jak ATM się obsra z tym mistrzostwem to i tak wygra real.. a nasi maksymalnie się będą kopać w czoło z sevilla o 3/4 miejsce.. Przygotuj się Kolego na następnych ok 5 sezonów wtop, kompromitacji i braku trofeów...
1
Haha.. banda nieudaczników!!! Tak jakby ktoś za nich te szanse utracił.. Podłamani, że piłki prosto kopnąć nie potrafią! Brawo!! Para zużytych kaloszy posiada większy mental zwycięzcy niż cała ta drużyna...
0
Barcelona 0:2 PSG
0
@Filip1212 Hurra... kolejna kompromitacja!! Yuhu!!
0
@VenoM Gość nadal jest wart w porywach 10 a nie 35 mln.. mimo tego że raz na pół sezonu kopnie do pustej bramki.
0
Ehhh kolejny pato mecz... oczy krwawią :(
0
@KacperVEB No jak nie zrobi tego ATM, to tak - real jest drugi w kolejce..
0
@Majsteer a widziałeś jakiś mecz fcb?!?!?
1
@KacperVEB Jak oni są tak beznadziejni to my jesteśmy czym?! Zbieraniną amatorów kopiących się w czoło zamiast w piłkę? Przypominam że są i będą zapewne już do końca nad nami w tabeli, zlali nas na CN jak dzieci..
0
@KacperVEB Lepsze ATM niż real..
0
@Salchent Hahah mistrzostwo czego?!?! A my to niby z kim gramy - real Sevilla ATM Villareal... pełen komplet wylewów przed nami!!!! Trzeba kciuki za ATM trzymać, niech sobie wygrają bo na to zasługują no i żeby real jakimś psim swędem nie wygrał znowu..
0
I z czego Wy się cieszycie?!? Przecież jak ATM nie wygra ligi to zrobi to real.. lol xd faktycznie jest się czym cieszyć..
0
Szkoda go, wiadomo, choć i tak by nie pojechał na Euro, bo żaden normalny trener nie wziąłby go nawet pod uwagę. Bieganie i robienie wślizgów to za mało, żeby trafić do reprezentacji kraju..
1
@BarcaInfo Marzenie!!
0
@GadulkiGembulki No ma racje.. Sevilla nas ogra, a po PSG dosłownie nie będzie czego zbierać.. co Ci się nie zgadza?!?
0
@FC1899Barca No i pięknie! Bet na psg jeszcze łatwiej wejdzie! :) Łatwa kasa do wygrania :)
0
@VirtuoZ 0 złotych 0 euro 0 procent. Przegramy oba mecze z PSG.
0
@BarcaInfo i tak dwumecz przegrany więc totalnie nie ma się co spieszyć! Na przyszły sezon niech będzie gotowy w 101% i w pełnej formie i będzie dobrze!
0
@Kusco15 Serial totalny sztos!
1
@zadafcb będzie meczycho!
0
@barcelonaLM NIE przejdziemy PSG.
2
@stone80 Niech otworzą gospodarkę.. proste! Ludzie wrócą do pracy, do swoich biznesów i wszystko się uspokoi..
3
@fart Ależ to będzie Super Bowl za 2 tyg :)))
0
@barcelonaLM Pięknie!! W końcu trzeba głośno i wyraźnie powiedzieć dość!!!
0
@peetwithbarca nikt im nie kazał męczyć bułę przez 120 min z jakimiś burakami z ligi okręgowej, ani też sprostytuować się w 90 min meczu z bilbao... NIKT im nie kazał!!!!
0
@SinMistico On nie może wyłączyć wstać i wyjść jak my.. on to patologiczne gówno musi chłonąć od deski do deski... :///
0
@tbas tyle że z psg są 2 mecze.. :/ dwucyfrówka pęknie!
2
wzorcowy g*wnomecz, wzorcowy.. ja już tylko czekam na tą jedną jedyną akcję tych amatorów i kolejna kompromitacja się dopełni :)
0
@Witekk10 męczenie buły bez happy endu.. szkoda 2 godz życia na nich :/