0

@escarabajo A jakie to ma znaczenie?!? Skoro to cienias totalny? Niech idzie jak najdalej stąd i nigdy tu nie wraca..

8

@BarcaInfo Najlepszy transfer tego okienka! Gosć będzie kotem!!!

0

@takisobiektos Ale on nie jest dobry xd on jest po prostu Anglikiem ????

0

@Comentateiro To drugie xd

0

@Hubertusk Super deal a nie komedia!!! Griezmann tu nie pasuje, ma ogromną pensję i 31 lat co czyni go praktycznie niesprzedawalnym…..

2

@JarekS to będzie naprawde bardzo dobry deal dla nas.. pozbywamy się gościa który tu totalnie nie pasuje.. a przy przejściu na 433 będzie 2 kołem zapasowym dla 5 koła u wozu, w zamian za topowego pomocnika, w dobrym wieku, który idealnie się tu wpasuje!!

0

@Messibestplayerintheworld No u super! Gość w formie jest topką!

0

@Werka7 No i super! Saul to top pomocnik którego nam brakuje, a Griezmann jest nam niepotrzebny.. :) Jakby jeszcze obok Saula ugrali jakąś drobną kasę to byłoby perfekcyjnie :)

1

@Peszko07 Pewnie.. więcej tego gówna ludziom wstrzykujcie, więcej!!!

0

@Pilka_jest_okragla Lool co wszyscy z tym de paulem.. przecież to przeciętniak, pomocnik jakich dziesiątki w każdej lidze.. A podnieta jakby atm conajmniej Camavinge wyciągnęło….

0

@cat_r37 Nie ma opcji że ten typ jest lepszy niż Saul… Saul to top pomocnik tyle że po gorszym sezonie, który może się przytrafić każdemu.. ten de paul umiejętnościami i talentem do pięt Saulowi nie dorasta..

2

@arcziFCB Oby bo gość się zapowiada na kota!

1

@danielveb98 Ale sztos!! Szybko, sprawnie, po cichu.. osiągalna kwota wykupu.. brawo!!

0

@tobiasson92 też tak uważam

1

@NaFazieHitman hahahaha xD brawo!

0

@VenoM bo to słabiak.. kolejny wał bartomeu.. gość nic nie umie i przepadnie w wilkach

1

@Kwiatek67 Oby!!!

2

@dawo17 jeżeli by go mieli wykupić za te 29 mln to wydaje mi się że raczej wyjdziemy na zero ew. na lekki plus ze względu na amortyzacje itp..

0

Komentarz usunięty

3

@JohnnyBarca dlatego że chłop kopie się po czole w Lidze Europy i 7 zespole ligi angielskiej... dlatego nie :P

0

@MaTt_BarcaFan hahaha że co?!?!

0

@FIJI a co jest w tym takiego pięknego?!? że teraz mamy ćwierćfinały Euro i musimy oglądać jakichś kasztanów z czech czy ukrainy???

0

@Encore u mnie Belgia awans, kurs ok. 1,8.

0

@maroon ano ano.. odpadły osły już :) Hiszpania musiałaby chyba w 6 wyjść na boisko żeby nasi coś powalczyli.

0

@maroon no właśnie w tym sęk... że nasza kadra jest tak durna, że potrafi odpaść z turnieju (gdzie wychodzą 3/4 drużyny z grupy) już po pierwszym meczu!!! :D

0

Topowa durnota co nasi prezentują... To już ta śmieszna Macedonia miała więcej rozumu na boisku niż nasi

1

No i super! Dziękujemy PSG za podebranie 30 letniego kartofla! :)

3

No i super! :) my mamy Moribe a nie jakiś drewniaków 30-letnich..

1

no i super!! :)

0

@ArcziArtt Lol xd Przecież ten wijnaldum to jest totalny przeciętniak... Nie wiec to wy w nim widzicie?!? Poprzedniego tego typu wynalazku o nazwie pjanic sie nie pozbyliśmy a już kolejnego kasztana mamy brać?!?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?