2

@barcelonaLM Brawa dla wyszczepionych! Kupuję popcorn, zasiadam w fotelu czekając w pierwszej kolejności na lockdown, który ich także obejmie, a w dalszej kolejności na poważne skutki uboczne szczepionek…

0

@tobiasson92 Ktoś to w ogóle jeszcze liczy?! A jeśli tak, to po co??

0

@agrad0 Za 5 lat może?! Póki co Milan 2.0 i walka do upadłego o Ligę Konferencji, na nic więcej nawet nie liczcie...

0

klub mem xdddddd

1

@Phoenixx i tak stegen nic nie broni obecnie.. byle kogo się tam postawi i wyjdzie na to samo..

0

@patrykzmc2000 Koło 100 i jest wasz! Dokładamy 6 paczek Estrelli, paczke magnesów z Barcelony i możecie go zabierać :)

0

Haha mecz z pasterzami z Kijowa i "jeśli wygramy"... cyrk!!!

0

@Momals11 Haha no szok!! Normalnie mi go nie żal..

0

@Cobra303 U siebie z bandą pasterzy, co prosto piłki kopnąć nie potrafią… faktycznie jest fantastycznie!!

1

@PatrychoO Zrezygnuj z eleven, wykup c+ i przestań narzekać…

1

@Wojcio covid i pandemia to nowe ogłupianie ludzi…

0

@DonMatteo901 Tyle wart jest po prostu ten mecz… Brak gwiazd w obu zespołach, poziom piłkarski żałosny - wrzuciłbyś na boisko kopaczy z Bilbao i Celty Vigo i nie byłoby żadnej różnicy…, a równolegle w Anglii Liverpool historycznie rozwalcowuje ManU na Old Trafford.. wybór meczu jest oczywisty! Sam od 60 min odpaliłem PL, a gd z tymi emocjami jak na grzybach, jednym okiem, na małym okienku, bez dźwięku.

0

@Janiama Hah ilu niepoprawnych optymistów XD łatwe 0:2, może wyżej o ile realowi się będzie chciało barce ośmieszyć.

1

@Kurkmen u mnie 250 czeka na pomnożenie :) real zamyka kuponik.

0

@TheNekro94 Oby oby bo pieniążki muszą pracować :)

0

@Oskar00 Real wygra, nie wiem tylko ile, Tylko 1 golem czy jednak handi wejdzie?! :/

4

@Djzordon Kto ma łeb na karku to już dawno postawił i nie za 2,3 a za 2,6 nawet bo im bliżej meczu tym kurs na Real leci na łeb na szyje… i nie dom zastawić bo to głupota ale kilka stówek spokojnie można rzucić i łatwo w 2 godz. podwoić :)

0

@Momals11 Po co się grzać skoro wynik już znamy i nie będzie on dla nas korzystny?! Pozostaje trzymać kciuki za brak totalnej kompromitacji i błazenady, ale marne to pocieszenie..

2

Paryskie ścierwa.. nie potrzebują go ale dla zasady będą próbowali podkupić…

3

@Pogba To że dla 1000 chorych na krzyż na śmiesznego wirusa paraliżuje się cały kraj i niszczy ludziom życie…

1

a gra jak za 20 mln...

0

@A4ron Potwierdzam, z tym że kurs już poleciał do 3.2-3.5..

0

@Titanito Jedziemy po pewny wpierdol!! Po co się łudzisz?!?!? Przypomnę Ci, że z benficą oprócz gola w 2 min wpadły jeszcze 2… a nasze cymbały nie oddały celnego strzału. Dziś będzie bardzo podobnie.

0

@Wojtah Polecam ATM win i barca bez gola - kurs ok. 3,5 a pewniaczek :)

0

Ahahahahahahahahahahahahahbahaha DURNIE!!!!!!! Nawet ligi europy nie bedzie XD

1

Idioci nadal bez celnego strzału w tej LM xdddddd

1

Hahahahaah no co za durnie skończone!!!! Dalej ktoś się tu łudzi, że oni wyjdą z tej grupy???

0

Hahahahaah co za durnie!!!! Dalej ktoś się tu łudzi, że oni wyjdą z tej grupy???

0

@Katalonbar Żadna z tych drużyn nie wygra dziś, ewentualnie może Chelsea… także nic bukmacher nie pomylił, a właśnie takimi kursami żeruje na takich naiwnie wierzących że taka barca, sevilla czy inne kluby la ligi potrafią grać w piłkę..

0

@horang Te liczby to ściema.. nie ma takiej możliwości, żebyśmy mieli niższy limit niż jakieś sociedady, które wartości marketingowej nie prezentują żadnej, nie mają przychodów z europejskich pucharów, od sponsorów itp… Sama koszulka FCB dostarcza więcej pieniędzy niż te kluby co są ponad nami (ofc bez realu i atm) są w stanie wygenerować… Poza tym jeżeli ta liczba miałaby być prawdziwa to zgodnie z proporcją, że wynagrodzenia w stosunku do budżetu nie mogą przekraczać tych 60/70% to nasz budżet niby miałby wynosić ok 150mln co też jest żartem… Tebas gra w swoje gierki, a w przyszłym roku jak przyjdzie do transferów i rejestracji zawodników i tak wszystko wróci do normy do tych 350/450 mln…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?