Maciek069
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Ragnar, Ragnar no i Ragnar xd
0
@kamiVeB i tak odpadli xd
3
ludzie to tylko podrzędny eintracht.. nie Bayern, nie Real a zwykli pasterze. Jakie to ma znaczenie czy jest 30k czy 60k ich kibiców... trzeba wyjść, klepnąć ich bez emocji 3:0 i się rozejść...
1
@KrychaFCB 100% racji! Dobrze że w końcu udało się pozbyć tej zakały futbolu z rozgrywek!
0
@Cule1234 Boszz co jeden to „lepszy”…
4
@DCHX ani trochę nie przykro! Są cepami i cepami zawsze pozostaną! Wielkie nie dla tego antyfutbolu!
0
@DaPidejpi lepiej niech pastuchy z villarealu wygrają.. świetna liga 'mistrzów'....
0
@DonMatteo901 No bo miał tonę farta.. w 180 min pasterze wymęczyli w bólach 2 celne strzały.. I mamy takie coś chwalić?!? Pool się po nich przejedzie i się skończy. A mógł być taki fajny półfinał, to będzie kopanie się po czole przez villareal na własnej połowie.
0
gdzie są zmiany?????
0
@MatiSkrzacior Żenujące... i zamiast top półfinału Pool się po nich przejedzie bez emocji. Idiotyzm.
0
Boszzzz pasterze w półfinale... ehhh :/ 2 celne strzały w dwumeczu oddali... jak tak można :/
0
@Kondziubarca i bardzo dobrze! Won z pasterstwem z LM!! Bayern, Pool, City i Real/Chelsea.. będą piękne półfnały.
1
@Khajio z zawodnikiem Tigges to oni daleko nie zajadą XD
0
@Cule1234 tylko PO CO?? Nie ma pół argumentu, żeby tego gościa trzymać w zespole.. Totalny przeciętniak, a chcący zarabiać jak gwiazda.
0
Ooo jak mi przykro..
0
@macio_944 Vamos Klopp $ Pool! Zaorać ten pseudoklub bez historii i prawdziwych kibiców, zbudowany na petrodolarach!!!
2
@Chada oj oj.. Koledzy powyżej nie załapali.. Koledzy chyba w erze Harrego Potera urodzeni xd
0
@AnnaMarianna grałem w Tomb Raider w sylwestra
1
@Wilczeq Messi też chciał zostać… no oficjalka no party…
0
@Pilka_jest_okragla błagam nie… będzie jak z firpo digne i wszystkimi innymi wynalazkami! Konkretnego grajka nam trzeba a nie kolejnego przeciętniaka..
1
@Messibestplayerintheworld Błagam nie.. skończmy z tymi przeciętniakami.. jeszcze się poprzedniego zaciągu nie posbyliśmy…
1
@masq wincyj pomocników, wincyj!!!
0
@kuz czytanie ze zrozumieniem nie boli.. zaufaj mi
3
@KrwawiaceoczyVEB Messi, półfinał LM na SB.
1
@Hubsao Hahaha.. gładkie 2:0 i do domu.. kto mądry ten postawił i kapitał w łatwy sposób podwoi..
0
@Kgorecki2500 Sam niech se przechodzi…
0
@Kusco15 pięknie :)
1
@Janiama 1:0 Turki
0
@Abominacja odróżnij prawa do nazwy stadionu, od dodania nazwy sponsora... Camp Nou zostaje i nikt nazwy stadionu nie przehandlował.. Poza tym to tylko na czas remontu stadionu gdzie jego wartość marketingowa drastycznie spadnie! Przy tak krótkiej umowie i w dodatku w tak trudnym z wielu względów okresie, te kilkanaście mln za dodanie słowa Spotify do nazwy przebudowywanego, cześciowo wyłączonego z użytku stadionu to majsterszyk.
1
@parpe No niestety!! Trzeba wszystko zastawić co mamy żeby wziąć tego Halaanda.. marketingowo on się zwróci raz dwa a sportowo bez niego leżymy…