0

@Rust_Cohle Ragnar, Ragnar no i Ragnar xd

0

@kamiVeB i tak odpadli xd

3

ludzie to tylko podrzędny eintracht.. nie Bayern, nie Real a zwykli pasterze. Jakie to ma znaczenie czy jest 30k czy 60k ich kibiców... trzeba wyjść, klepnąć ich bez emocji 3:0 i się rozejść...

1

@KrychaFCB 100% racji! Dobrze że w końcu udało się pozbyć tej zakały futbolu z rozgrywek!

0

@Cule1234 Boszz co jeden to „lepszy”…

4

@DCHX ani trochę nie przykro! Są cepami i cepami zawsze pozostaną! Wielkie nie dla tego antyfutbolu!

0

@DaPidejpi lepiej niech pastuchy z villarealu wygrają.. świetna liga 'mistrzów'....

0

@DonMatteo901 No bo miał tonę farta.. w 180 min pasterze wymęczyli w bólach 2 celne strzały.. I mamy takie coś chwalić?!? Pool się po nich przejedzie i się skończy. A mógł być taki fajny półfinał, to będzie kopanie się po czole przez villareal na własnej połowie.

0

gdzie są zmiany?????

0

@MatiSkrzacior Żenujące... i zamiast top półfinału Pool się po nich przejedzie bez emocji. Idiotyzm.

0

Boszzzz pasterze w półfinale... ehhh :/ 2 celne strzały w dwumeczu oddali... jak tak można :/

0

@Kondziubarca i bardzo dobrze! Won z pasterstwem z LM!! Bayern, Pool, City i Real/Chelsea.. będą piękne półfnały.

1

@Khajio z zawodnikiem Tigges to oni daleko nie zajadą XD

0

@Cule1234 tylko PO CO?? Nie ma pół argumentu, żeby tego gościa trzymać w zespole.. Totalny przeciętniak, a chcący zarabiać jak gwiazda.

0

Ooo jak mi przykro..

0

@macio_944 Vamos Klopp $ Pool! Zaorać ten pseudoklub bez historii i prawdziwych kibiców, zbudowany na petrodolarach!!!

2

@Chada oj oj.. Koledzy powyżej nie załapali.. Koledzy chyba w erze Harrego Potera urodzeni xd

0

@AnnaMarianna grałem w Tomb Raider w sylwestra

1

@Wilczeq Messi też chciał zostać… no oficjalka no party…

0

@Pilka_jest_okragla błagam nie… będzie jak z firpo digne i wszystkimi innymi wynalazkami! Konkretnego grajka nam trzeba a nie kolejnego przeciętniaka..

1

@Messibestplayerintheworld Błagam nie.. skończmy z tymi przeciętniakami.. jeszcze się poprzedniego zaciągu nie posbyliśmy…

1

@masq wincyj pomocników, wincyj!!!

0

@kuz czytanie ze zrozumieniem nie boli.. zaufaj mi

3

@KrwawiaceoczyVEB Messi, półfinał LM na SB.

1

@Hubsao Hahaha.. gładkie 2:0 i do domu.. kto mądry ten postawił i kapitał w łatwy sposób podwoi..

0

@Kgorecki2500 Sam niech se przechodzi…

0

@Kusco15 pięknie :)

1

@Janiama 1:0 Turki

0

@Abominacja odróżnij prawa do nazwy stadionu, od dodania nazwy sponsora... Camp Nou zostaje i nikt nazwy stadionu nie przehandlował.. Poza tym to tylko na czas remontu stadionu gdzie jego wartość marketingowa drastycznie spadnie! Przy tak krótkiej umowie i w dodatku w tak trudnym z wielu względów okresie, te kilkanaście mln za dodanie słowa Spotify do nazwy przebudowywanego, cześciowo wyłączonego z użytku stadionu to majsterszyk.

1

@parpe No niestety!! Trzeba wszystko zastawić co mamy żeby wziąć tego Halaanda.. marketingowo on się zwróci raz dwa a sportowo bez niego leżymy…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?