Maciek069
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kondziubarca top idioci XD
2
@Pawel13sz Żadnego. Poziomem Kolejny Malcom, dodatkowo 3 krotnie przepłacony.
0
@PatrychoO Brazylijczyk Rafinha z drużyny z dna tabeli PL
0
@MrPGG Uprzedźmy bayern w dalszym kompromitowaniu się i dajmy od razu 100 na stół… zdurnieją i nie będą wiedzieli co odpowiedzieć xd
0
@Encore Średniak totalny.. mały, wątły, wolny, bez dryblingu, bez warunków fizycznych, bez pozycji.. najgorszy sort w kontekście wymagań nowoczesnego futbolu..
0
@patrykzmc2000 Ale bieda oferta.. dymają nas jak chcą! Trzeba było jak Bayern czy Leeds, rzucić 85m gotówką i żadnych negocjacji nie podejmować.. United ma pieniądze i prędzej czy później i tak by się zgodzili..
0
@Bruttal To jak mingueza nic nie jest wart to ile są warci pasterze wędrujący pomiędzy tymi wszystkimi cadizami, granadami i innymi majorkami setki innych zawodników w innych ligach, których nawet taki słaby piłkarz jak mingueza bije na łeb na szyje… a jednak wszędzie praktycznie każdego piłkarza można normalnie SPRZEDAĆ!!!
2
@Kondziubarca Niesamowite frajerstwo! Co to za trend oddawania za darmo?! Rozumiem, że jakiegoś 38 latka, czy gościa bez kontraktu się puszcza za darmo… ale to wyjątki! Oprócz tego piłkarzy się sprzedaje!! A nie oddaje za darmo! Mingueza jest jaki jest, ale jednak coś tam na pewnym poziomie potrafi, jest młody, zdrowy, nie ma jakichś kontuzji i problemów ze zdrowiem i czemu kuźwa za darmo???? Tysiące szrociarzy i pasterzy począwszy od lig top5 a skończywszy na ekstraklapie normalnie są sprzedawani, za mniejszy bądź większy pieniądz, ale sprzedawani.. tylko u nas rozdawnictwo za darmo
0
@doc i bardzo dobrze! Przehypowany chłop wart max 30 mln idzie za chore pieniądze tylko dlatego że gra w klubie z PL..
0
@Uukasz_93 I cyk połowa lipca i po pucharach xddd
0
@BorzyKrzys Czyli puchary zakończą się w lipcu XD
3
@Bogan Potwierdzam, świetnie się ogląda!
3
Komentarz usunięty
0
@Tomix_83 Idioci.. 60 mln + 20 których pewnie nigdy nie dostaniemy to teraz za pierwszego lepszego osła pokroju Touchemeniego trzeba dać, a nie za Dw Jonga! żenująca oferta…
0
@Pilka_jest_okragla Wymienić 1 do 1 na de Jonga i po problemie.
0
@Kondziubarca a dlaczego niby hańby?! Co jest złego w optowaniu za rozwiązaniami nowocześniejszymi, zdrowszymi i bardziej ekologicznymi?!
0
@Worny pewnie wypożyczenie, bez opcji wykupu i płacimy 80% wynagrodzenia xddd
6
@Kgorecki2500 Jak się czyta takie newsy to autentycznie człowiek kciuki ściska żeby nawet złamane euro na transfery się nie znalazło… Kolejny osioł do kolekcji lengletów, braitwaitów i minugezow…
0
@FC1899Barca powinni odpaść w 1/8... grali epickie mega gówno.... wygrywają LM, oddając 1 strzał w finale... też mam dosyć :(
0
@Katalonbar Alison się potknie, Trent zderzy się z van Dijkiem, Matip dostanie wylewu i wybiegnie poza boisko i Karim ładuje do pustej.. Wielki real!!!!!
2
@DonMatteo901 Brawo!
1
@Cule1234 Ale dupy pieką :)))
1
@MichalZZZ Pojawiają się normalnie
0
@Cule1234 żenujące! Brać i się nie zastanawiać! A pieniądze zawsze się znajdą!
0
Miało być 40 a odejdzie za 3 + 2 zmiennych... brawo, żenada...
0
@ParlesCuyol5 Oczywiście że PL!
1
@FC1899Barca To nie można było zostawić tych „opraw” i po prostu iść na mecz?!??
0
@A4ron brać 400! Te muły znowu dziś wyleją…
0
@Messibestplayerintheworld No to niech nie akceptuje i spada stąd.
0
Komentarz usunięty