0

@puyol_presidend5 True.. pół składu za 1 Vlahovicia będą teraz musieli oddać, a Kulusevski pierwszą ofiarą. Chiesa out więc zostają bez skrzydeł, za to z bezużytecznymi Moratą i Dybalą na ataku. Nie brzmi go mądrze.

0

@marcin62 cyrku trwaj….

0

@doc i święty spokój! Kolejny przeciętniak sprzedany to i odpada groźba, że go zobaczymy w fcb

2

@MrShakira Ofc że Kessie

1

@masq De Jong na pozycje busketa, Kessie wyżej i jeszcze wyżej Pedri, z ławki Gavi i Nico i jest sztos!

1

@doc i bardzo dobrze! Kolejny przeciętniak skreślony z listy.. jeszcze niech ten pasterz z bazylei gdzieś pójdzie żeby naszych orłów od robienia transferów nie kusiło…

1

@Barca1992 Ew. pomrzemy wszyscy pod Lidlami z głodu, bo będziemy mieli zakaz robienia zakupów xd

1

Co ci Buccaneers dziś wyprawiają?!?

0

Czemu Wilki przerwali?

0

@msmsms No, dokładnie tak!

0

@Nazio87 Lepiej jak wiliams wpakuje w 88 niż grać kolejne bezsensowne 30 min skoro i tak prędzej czy później wyleje…

0

@Barca445 Bo real stawia opór i nie jest frajerem.. a nasi grają jak ostatnie osły i amatorzy, nie stawiają żadnego oporu i wyfrajerzają się na każdym kroku.. także bilbao nie ma problemu żeby naszych zgnieść

0

@!34RC3!_0N4 Kwestia czasu jak na 2:0 wpadnie..

0

@MasonStorm Wyłączyłem.. a nie sorry.. nie zdążyłem włączyć bo kretyni stracili gola w 2 min xdd i nie zamierzam włączać :)

0

@amanter Ufffffff! W końcu ktoś po rozum do głowy poszedł.

0

@Antimadridista~ Oby real z handi bo pieniądz musi pracować ;)

0

@DonAndrzejos Niech go pogoni i do Pogoni… byle nie musieć już na niego patrzeć

1

@Janiama Granada 1:0

0

@Ferrantorres91 1:0 Granada

0

@doc i bardzo dobrze! Skończmy z takimi pomysłami! Nam już przeciętniaków i ananasów pokroju alvareza wystarczy..

18

The Sun i wszystko jasne

1

Jak wyleje z LINARES to karuzela śmiechu się już nigdy nie zatrzyma XD

0

No i super! Szybciutko się skompromitują, odpadną i będzie święty spokój z tymi pseudo rozgrywkami..

0

@Chlebek23391 A dziwisz się? Bieda aż piszczy w tej lidze, wszyscy z niej uciekają, 90% zawodników to totalny szrot, wiec za jakikolwiek pieniądz to i diabłu by się ci prezesi posprzedawali…

0

@Jakub1513 Bayern -2

0

@doc chwała Bogu…

0

@doc kolejny brajtwajt.. oni się dalej nie nauczyli, że kupowanie takich przeciętniaków nie ma żadnego najmniejszego sensu..??

1

@FCMichalo Najwyższy czas zatem się skompromitować! XD

1

@Barca1992 Grunt, żeby zagrał Kimbappe, a kto będzie komentować, to już bez znaczenia XD

3

@NaFazieHitman Zawsze można przed wyznaczonym terminem przysymulować jakąś gorączkę, przeziębienie, jakikolwiek inny objaw wykluczający szczepienie i po problemie.. nie będą przecież stać nade mną 24h na dobę i sprawdzać czy wszystko ze mną ok…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?