Maciek069
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@puyol_presidend5 True.. pół składu za 1 Vlahovicia będą teraz musieli oddać, a Kulusevski pierwszą ofiarą. Chiesa out więc zostają bez skrzydeł, za to z bezużytecznymi Moratą i Dybalą na ataku. Nie brzmi go mądrze.
0
@marcin62 cyrku trwaj….
0
@doc i święty spokój! Kolejny przeciętniak sprzedany to i odpada groźba, że go zobaczymy w fcb
2
@MrShakira Ofc że Kessie
1
@masq De Jong na pozycje busketa, Kessie wyżej i jeszcze wyżej Pedri, z ławki Gavi i Nico i jest sztos!
1
@doc i bardzo dobrze! Kolejny przeciętniak skreślony z listy.. jeszcze niech ten pasterz z bazylei gdzieś pójdzie żeby naszych orłów od robienia transferów nie kusiło…
1
@Barca1992 Ew. pomrzemy wszyscy pod Lidlami z głodu, bo będziemy mieli zakaz robienia zakupów xd
1
Co ci Buccaneers dziś wyprawiają?!?
0
Czemu Wilki przerwali?
0
@msmsms No, dokładnie tak!
0
@Nazio87 Lepiej jak wiliams wpakuje w 88 niż grać kolejne bezsensowne 30 min skoro i tak prędzej czy później wyleje…
0
@Barca445 Bo real stawia opór i nie jest frajerem.. a nasi grają jak ostatnie osły i amatorzy, nie stawiają żadnego oporu i wyfrajerzają się na każdym kroku.. także bilbao nie ma problemu żeby naszych zgnieść
0
@!34RC3!_0N4 Kwestia czasu jak na 2:0 wpadnie..
0
@MasonStorm Wyłączyłem.. a nie sorry.. nie zdążyłem włączyć bo kretyni stracili gola w 2 min xdd i nie zamierzam włączać :)
0
@amanter Ufffffff! W końcu ktoś po rozum do głowy poszedł.
0
@Antimadridista~ Oby real z handi bo pieniądz musi pracować ;)
0
@DonAndrzejos Niech go pogoni i do Pogoni… byle nie musieć już na niego patrzeć
1
@Janiama Granada 1:0
0
@Ferrantorres91 1:0 Granada
0
@doc i bardzo dobrze! Skończmy z takimi pomysłami! Nam już przeciętniaków i ananasów pokroju alvareza wystarczy..
18
The Sun i wszystko jasne
1
Jak wyleje z LINARES to karuzela śmiechu się już nigdy nie zatrzyma XD
0
No i super! Szybciutko się skompromitują, odpadną i będzie święty spokój z tymi pseudo rozgrywkami..
0
@Chlebek23391 A dziwisz się? Bieda aż piszczy w tej lidze, wszyscy z niej uciekają, 90% zawodników to totalny szrot, wiec za jakikolwiek pieniądz to i diabłu by się ci prezesi posprzedawali…
0
@Jakub1513 Bayern -2
0
@doc chwała Bogu…
0
@doc kolejny brajtwajt.. oni się dalej nie nauczyli, że kupowanie takich przeciętniaków nie ma żadnego najmniejszego sensu..??
1
@FCMichalo Najwyższy czas zatem się skompromitować! XD
1
@Barca1992 Grunt, żeby zagrał Kimbappe, a kto będzie komentować, to już bez znaczenia XD
3
@NaFazieHitman Zawsze można przed wyznaczonym terminem przysymulować jakąś gorączkę, przeziębienie, jakikolwiek inny objaw wykluczający szczepienie i po problemie.. nie będą przecież stać nade mną 24h na dobę i sprawdzać czy wszystko ze mną ok…