1

@Gomess Ile jeszcze razy… jakie to ma znaczenie czy po skrzydle będzie biegał Griezmann, czy Koeman?!?? Sezon i tak jest przewalony już z góry z tak żenującą kadrą.. więc skoro można kogoś opchnąć za sporą kasę to trzeba to zrobić teraz!

0

@Pewex Spokojnie będzie ich stać! Za rok zejdą z pensji Balea, Modricia, opchną gdzieś Hazarda i zwolnią tym samym miejsce w budżecie płacowym.

0

@KORTIS właśnie to by było bardzo śmieszne xD sezon i tak jest z góry przegrany w całości także w sumie czy Griezman czy Bakambu czy Pekhart.. bez znaczenia to.

0

@Kamiloza91 Bo gość jest mega talentem, ma 18 lat i przychodzi za pół darmo… (dziś każdy kasztan jeden potrafi kosztować 30 mln) real już na nim zarobił - hype, koszulki, sponsorzy i nawet jak się nie sprawdzi to spokojnie zostanie sprzedany 2x drożej..

1

@gorn88 Nikogo… czy z jakimś podstarzałym szrotem na ataku czy bez i tak NIC nie wygramy i NIC nie osiągniemy w tym sezonie, więc po co marnować kasę na transfer i potem latami płacić pensję takiego dziada…

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@PJ1985 Wszystko się zgadza, poza tym że barca to obecnie ogórasy (poza ofc. wyjątkami w postaci Pedriego, Depaya, De Jonga) i jest na najlepszej drodze do niezakwalifikowania się do LM…

0

@Slawek1999 dekada bez trofeów dla barcy.. puchar gampera będziemy se mogli podnosić..

0

@FC1899Barca dycha w dwumeczu minimum będzie :/

0

@agaFCB Ja nie zamierzam.. szkoda czasu na tych cymbałów…

0

@KrwawiaceoczyVEB Uwielbiam takie podejście xdddddddd my z 1 z 18 pkt, bayern odpadnie a potem to już po kolei klepniemy city, real i psg po 8:0 i zostaniemy mistrzami świata.. Ogarnij się człowieku…. Nieskompromitowanie się totalne z tym dynamem i z benfiką i 3 miejsce w tej grupie będzie turbo sukcesem…

0

@BoreekxD Hahaha zabawne xd Benfa czy Dynamo na wyjeździe nas zjedzą…

0

@KrwawiaceoczyVEB Z gry w lidze europy też będziesz zadowolony? :)

0

Liga Europy wita!! XD ciężko o gorszà grupę było.

1

To teraz milan i spływamy w kiblu do ścieku XD

0

Hahaha xd benfa i dawać milan z 4 kosza xd i zostaniemy spuszczeni w kiblu pieknie xddd

1

@Senyer Ogólnie żadnych grup śmierci bo to się skończy historycznymi omłotami, kompromitacją na pół europy i nie wyjściem z grupy… :/ im łatwiejsza grupa tym lepiej!!

0

@doc Jak mają kupować kolejny szrot to niech sobie już dadzą spokój.. sezon ten jak i kolejne i tak są przewalone, więc bez znaczenia czy przyjdzie jakiś paralityk czy nie..

0

@Ghotti Kogoś mi to przypomina.. 1 dobry sezon, kopanie po czole, miliony wydane.. XD

0

@jeyx77x Jesteśmy w dupie, dalej tego nie widzisz?! Ile jeszcze kompromitacji z januszami pokroju bilbao Ci potrzeba żeby to zobaczyć?

1

@ElTomas bez conajmniej 1 z dwójki Bruno-Salah daleko nie zajedziesz, bo przy ich posiadaniu to zaraz wszyscy Ci odjadą..

1

@Woland10 Powód trzeci: szybko odpadniemy, nie trzeba będzie ani się więcej denerwować ani tej patologii oglądać :)

0

@Ghotti Tylko po co?! Żeby patrzeć na ten pato futbol w naszym wykonaniu?!?

0

@Dojaar Fajny na co?! Na 4 miejsce w lidze i odpadnięcie z grupy LM?!

0

@bartas97 Jak kupią Mbappe to jedyne trofea jakie barca zobaczy w najbliższych latach to te które już stoją w jej muzeum..

0

@PeteR10 Oby oby!! Bo z żadnej innej grupy to my nie wyjdziemy :/

0

@Woland10 Lol no największy fun jak gniotą jakiś leszczy, w przeciwieństwie do niekończącego się męczenia tej okrutnej buły przez naszych z każdym rywalem, w każdym meczu, o każdej porze…

0

@Piernik płakał bo faktycznie nie ma kasy.. Perez pół składu sprzedał, nie oddawał za darmo albo opychał za milion euro plus zmienne, tylko SPRZEDAŁ za gruby hajs i uciułał :)

0

@masq szkoda, że Francuz nadal nie nauczył się grać w piłkę..

0

@Pilka_jest_okragla Patologiczna liga.. oczy krwawią od patrzenia na to!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?