0

@marcin62 Podniesie cene bo nie dowozi zwykłej gry tylko produkt premium. Produkty premium kosztują premium. I nie ma to kompletnie znaczenia, że nie było premiery, wszyscy dobrze wiemy jaki potwór wychodzi i że Rockstar dowiezie - zawsze dowozili i teraz dowiozą z przytupem. Mogą i 600 krzyknąć i tak pójdę na premierę i ustawię się w kolejce z innymi „zwierzętami”..

1

@4drian0 Jaka to różnica ile faktycznie będzie kosztować i na ile zmieni to Twoje życie jeśli będzie to nie 320zl, a 360 albo 420… Sracie się o tą cenę (a właściwie o te głupie 10/15USD w jedną czy drugą) jak nie wiem o co… Wychodzi najlepsza gra w historii, przy której spędzimy dziesiątki czy setki godzin, ale nie bo Polaki muszą tygodniami debatować nad głupimi 40zł…

1

@Antimadridista_WR O o o o! W końcu ktoś z mózgiem i zdrowym rozsądkiem na miejscu!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@APTAPT brzmi jak stara rabiota XD

3

Uroczo Bayern skręcony xd w końcu sędziowie po naszej stronie :)

0

@addept Ale jak?? Metr spalonego..

0

@LAMC_10 Jaki Messi.. przecież tam Michael Scott!!

1

@goldensun lecz się człowieku.

1

@michal26 Hahahahahaha xddd bez masła to wzięli! Jeśli tylko zdrowie dopisze, finał konferencji (co najmniej) w tym roku, pogódź się z tym!

0

@maroon Internet se zablokuj! Będzie z pożytkiem dla wszystkich!

2

@szoch6 Ich w pełni rozumiem, nie rozumiem tylko tych wszystkich głąbów w Polsce, którzy się z tego wyniku cieszą, a wręcz świętują..

0

@FabianekMrozek Co w tym dziwnego, populistom i krzykaczom najłatwiej dotrzeć właśnie do hołoty..

0

@BTW chory jesteś…

3

@Jakchcesz piękne buractwo :)

2

@Kgorecki2500 Ostatnie 10 sezonów nic innego nie robili tylko mieli wolne od prawdziwych treningów.. także wystrarczy

1

@xvcWinterSoldier Jeśli chodzi o brzmienie - Soundcore Liberty 3 pro. Świetna słuchawka!
I idąc za przedmówcą - Nigdy, niczego z media expert!!!! Kijem przez szmatę tego sklepu nie tykaj!

0

@Derean W końcu z dna barsy.. to nie może być za dobry

0

@Dankho94isback Szkoda :( nie dużo brakowało tej legii żeby się skompromitować w poprz rundzie :/

4

@FCB24 Powinni zwracać koszt tego wyjazdu po takich kompromitacjach! Gość durnia z siebie robi w biegu, potem durnia z siebie robi podczas wywiadu.. w twarz się śmieje ludziom, którzy finansują jego wycieczkę..

0

@NeroTFP1 tylko po co w ogóle takich placków wysyłać??? Którzy mimo że w teorii robią jakieś minimum/gromadzą te punkty to i tak ich rekordy i możliwości w danej dyscyplinie odstają na kilometr od całej stawki… po co więc???

1

@Comentateiro A może daj ludziom słuchać tego na co mają ochotę i mieć takich idoli na jakich mają ochotę… Nie podoba się, włącz sobie coś innego, w końcu żyjesz w wolnym kraju i nikt Cię do niczego nie zmusza…

0

@Arcybiskup Jesteśmy na NIE. Słyszymy/widzimy/myślimy Olmo, mówimy nie..

1

@tbas Jak można być tak durnym.. i falstart łodzią zrobić

0

@Kibic_83 Tak trzymać Niemcy!!!

0

@Derean No i chwała!! Z dala z tym pasterzem od Barcelony, wystarczająco szrotu już siedzi w klubie…

1

@patrykzmc2000 Hahahah!! Naszym transferem na LS i zarówno na SPD będzie Sergi Roberto xdddd
Zbankrutować ten cyrk, zaorać, zacząć on nowa o 4 ligi…

0

@Kapitan hawk poranny kibel to nie przelewki!!

0

@Who_you_mam Tak będzie! A rywali będziemy brać podstępem - na śmiech xd z olmo na LS i ferranem na PS xd

1

@don'T.R.I.P.e Z takim składem przynajmniej ligę przegramy w październiku i będzie święty spokój, będzie można szybciej przestać to śledzić i się podniecać niepotrzebnie.. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?