Maciek069
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle Pokonało mnie to; dzielnie i ostatkiem sił zaciskałem zęby i zdzierżyłem braitwaita, luka, alonso i przedłużenie roberto. Myślałem że te czasy bezpowrotnie minęły, przyszli mądrzy i odpowiedzialni ludzie, ale jak widać nie.. ten sam gnój i amatorka!
Tutaj już po prostu nie mam siły na to, wypisuje się z tego cyrku! A jak będę chciał akurat wydłubać sobie oczy oglądając kopiące się po czołach pasterstwo z kadizu czy jakiegoś wajekano to sobie włączę kadiz albo wajekano, a nie barcelonę
4
@abram3k 3,4m właśnie spłynęły w kiblu.. i już nigdy ich nie zobaczymy
0
@PJ777 Xavi widzi też garcie alonso roberto i ferrana i wychwala ich pod niebiosa także ja już w ani jedno słowo ani pomysł Xaviego nie wierze, bo gość nie wie co mówi i co robi…
6
W takich chwilach człowiek naprawdę chciałby, żeby ten klub miał permanentnego bana na transfery i po prostu nie mógł ciągle kompromitować się na rynku i ściągać takich kasztanów i totalnych przeciętniaków, którzy niczym nie zasłużyli by zakładać koszulkę tego klubu!!
4
@bart_azz To że jest za darmo, jest w klubie, jest młody i może się bardzo rozwinąć i zostać później drogo sprzedany albo jak Balde stać się wartościowym elementem zespołu! Drewniak z girony to porażka na całej linii
1
@Bartek_VEB Dla mnie już nie to za tą błazenade z tym drewnem..
2
@ProMILs Dodajmy jeszcze do tego „Barcelona to piękne miasto, chcę tu zakończyć karierę”
0
@FCB_dimiC Nie, pełna powaga bo tak przecież będzie. A po co on tu niby przylazł?!!
0
@MesQueUnClub96 Do rotacji w lidze masz idealnie Nico albo kogokolwiek innego ze szkółki albo od biedy Garcie/Christensena, kogokolwiek!! Taki pasterz niczego nie załata i z nikim nie porotuje bo to po nim i jego popisach trzeba będzie ratować mecze i jego rotować żeby trzymał się z dala od murawy…
0
@klopx On już w zimie będzie wypychany jak się wszyscy poorientują że on NIC nie umie przecież! Koniec końców i tak nas wydoi do ostatniego euro i polezie za darmo dalej kopać się po czole z jakimiś pasterzami
0
@bari_94 Powinno być 0!! I trzymać się z dala od takich wynalazków
0
@kubix05 Nie z przymrużeniem oka tylko z gulą wkur** na szyi! Kompromitacja i wstyd tego klubu ściągać do siebie takich przegrywów i słabiaków ://
0
@Medium Jedno wielkie XD chłop będzie doił ten klub do ostatniego euro i do ostatniego dnia tego chorego kontraktu…
1
@hayek Hahaha 3 lata drewniakowi dali!! Trzeba było od razu 5 lat, co tak skromnie?!?
0
A tfu drewniaku!!!
2
@Culer_1906 3 mln rocznie za dziada… omg… w Gironie pewnie dostawal z 500/700k max… co za dramat ten transfer, płakać się chce!
1
@Aragorn33 Nie za darmo tylko za ciężki hajs, nie na sezon tylko pewnie podpisze na 3 albo i więcej i nie do załatania jakiejkolwiek dziury bo chłop jest skrajnie mierny i nic nie załata… dopiero po nim to trzeba będzie łatać
0
@Gaz 100% racji
0
@doc Nie kur** oczywiście że nie było warto, bo my nie jesteśmy cadizem ani jakimś innym pasterstwem walczącym o utrzymanie w tej lidze!!! Jesteśmy Barceloną i mamy walczyć o mistrza i w Lidze Mistrzów o dojście jak najdalej… gość nie jest godny i nie zasługuje żeby nawet zakładać koszulkę tego klubu, a co dopiero w nim grać
1
@szela1899 Oczywiście, że tak! Ale za to jest mało zwrotny, mało szybki i ogólnie mało dobry w czymkolwiek… xd
3
@Azacca dla przeciwwagi, żeby powiedzieć też coś pozytywnego.. nie jest ani szybki, ani zwrotny, ale za jest drewniany technicznie!!
1
@Emhyr 4,5 mln euro spuszczone w kiblu + kolejnych kilka mln rocznie z tytułu pensji, którymi obecnie można sobie dupę podetrzeć, zamiast mądrze to zainwestować w zawodnika, który cokolwiek da od siebie i będzie wzmocnieniem.. ale po co
0
@MarianekFCB Dokładnie tak; kilka szans, zbłaźni się, potem ława i trybuny przez kolejne kilka lat… wydrenuje klub do ostatniego eurocenta zapisanego w kontrakcie.
0
@cules100pro Nie, nie damy drewniakowi szansy! Jeśli chciałbym pooglądać partaczenie futbolu przez kadiz czy girone to bym sobie włączył kadiz albo girone, a nie Barcelone…
0
@Fabik87 Potwierdzam, ten klub nadaje się do całkowitego zaorania i rozpoczęcia wszystkiego od zera!
0
@abram3k Dla mnie to koniec barcelony! Oficjalnie wypadamy z topu i wpadamy w totalną przeciętność! Już transfer braithwaita bardzo bolał, choć wtedy w zespole była jeszcze masa gwiazd, teraz niczym ta zbieranina piłkarzy z przypadku nie różni się od jakiegoś villarealu czy innych pasterzy..
8
@KrychaFCB Klub stawia ultimatum oriolowi: albo obniży pensję albo odejdzie za darmo..
0
@marcinK0000 Ja już się staram tym ni denerwować choć jest ciężko! Po prostu wymazuje tego drewniaka ze świadomości; dla mnie go tu nie ma, nie przyszedł, nie jest zawodnikiem tego klubu. Tych kilka meczy co tam pogra (bo na więcej nie ma szans, wszyscy szybko się poznają na jego fenomenalnych umiejętnościach) to sobie odpuszczę, potem będzie można wrócić do oglądania..
0
@Transu96 Dostanie kilka szans, pokaże że jest po prostu super słaby i się do niczego nie nadaje, narobi błędów, a później to już stanard: ławka, trybuny, w zimie albo za rok wypychanie z klubu za darmo, albo na wyp.
0
@karolszymek Nie zamknie, bo do tego musiałby umieć grać w piłkę, a z tym ma ogromne kłopoty