Maciek069
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eto'o9 R10 Co za dramat! to jak już mają po takich dziadów sięgać to serio niech sobie dadzą spokój. Grajmy tym garcią czy jakimś roberto, totalnie bez różnicy to. Czy będzie jakiś parejo czy go nie będzie i tak sezon na straty. Kupią na siłę jakiegoś totalnego idiotę, który zagra kilka meczy, skompromituje się i i tak go Xavi od składu odstawi, a dostanie oczywiście kontrakt na 4/5 lat bo czemu nie i nigdy się go nie pozbędziemy.
1
@KlonaZepan Przecież cały świat wie, że będzie kontrofensywa, cały świat wie gdzie ruskie mają jakie linie obrony i gdzie pójdzie natarcie.. Gdzie tu wyjście z ukrycia? Równie dobrze mogli wyjść z ukrycia tydzień czy dwa później czy jakimkolwiek dniu w którym faktycznie ruszyliby z tą ofensywą.
0
@szkutnik91 i bardzo dobrze! Kessie musi zostać!
0
@szkutnik91 no i dobrze! Kessie musi zostać! Taki dzik w każdej kadrze jest potrzebny! Poza tym, w pierwszej kolejności to do wywalenia jest cały wagon szrotu pierwszej klasy.. eriki garcie markosy alonso i sergie roberto
1
@doc Dajmy sobie z nim spokój.. jeszcze jakby to był jakiś epokowy talent albo gwiazda.. a to totalny przeciętniak i drewniak jakich na pęczki..
5
@speed1 Jak dla mnie wystarczy 8 zł i niech idzie, do biletu i wszystkiego innego dopłacę osobiście byle tej miernoty już na oczy nie widzieć
0
@P33ck a Barca ma tylko roberto… xddd
0
@Emhyr To jak transfer po niskich kosztach to po prostu sobie darujmy… kolejne pieniądze bezmyślnie wyrzucone w błoto na jakiegoś randomowego przeciętniaka
0
@Emhyr Nie, zastanawiam się po prostu co to za kasztan z outsidera ligi chorwackiej, o którego nikt się nie zabija i którego wciskają nam za półdarmo…
0
@Emhyr Zaraz się okaże, że nam dopłacają byśmy go zabrali…
0
@Antajbandaj Ale że niby kto?!? Piłkarz to Messi, ale trener? Ancelotti? Ferguson? Bo nie wiem..
0
@KrychaFCB Dobry ziomek Tebas pomaga Barsie nie wywalić milionów w błoto na drewniaka xd
5
@Striker Jakby wzięli Musiale to byś sobie tłumaczył, że Musiala słaby, że od MŚ zdobył jednego gola w Bundeslidze.. i że dobrze że nie wzięli Bellinghama, bo Bellingham to dopiero by pozamiatał…
0
@FCB_dimiC trzeba posługiwać się językiem partii i jej zwolenników żeby zrozumieli..
0
@pioz123 Przypomnę że gość jest turbo stary… jeden sezon, max 1,5 i emerytura… także stonujmy podniecenie!
0
@lucca87 i 4 z nich wylądują z hukiem w LE po fazie grupowej
0
@Uukasz_93 Ja mogę polecić NTFY. Osobiście trochę bardziej mi podchodzi niż Viking, który imo też jest ok.
1
@BARCA1899Messi Jeden gorszy od drugiego.. tu już lepiej nikogo nie grać, trudno, nic i tak nie ugramy ale przynajmniej miliony euro nie zostaną w błoto wywalone..
0
@Mns21 Mam nadzieję, że rzuci jakimś grubszym hajsem a nie tylko na zdjęciach się będzie uśmiechał…
0
Hahahah przez długi czas niczego lepszego nie przeczytam :) Spływać do drugiej ligi pastuchy!!!
0
@tristan87 Roberto, nie zawiedź nas i wypie******!
1
@GeneralXavi Tak naprawdę VAR chciał cofnąć ale real przecież pozwolił city zremisować xd
0
@Emhyr No i fantastycznie :)
1
@The Game 10 A najlepiej to wygląda jak się nie ogląda w ogóle :) Polecam! A kombinacja 3 piwka + brak tej parodii piłki nożnej to już zupełnie sztos :)
0
@JaroCoach 80% po raz pierwszy, czy ktoś da 90%?!?
0
@Kondziubarca No i to są dobre wiadomości :) Obyśmy tego kasztana już więcej w koszulce Barcelony nie zobaczyli!
0
@youri1981 Po prostu nie oglądaj, szkoda Twoich dwóch godzin. Sprawdź wynik, looknij jakiś 3 min skrót i wystarczy, niczego nie stracisz.
0
@Sulimo Powiedziałbym nawet że 7 półek wyżej… Półkę wyżej to może być Salernitana z Krzysiem Piątkiem albo jakieś Cremonense.
1
@Messibestplayerintheworld i chwała za tą klauzulę! Dajmy sobie spokój ze ściąganiem kolejnych przeciętniaków z przypadku!
1
Komentarz usunięty