3

@tristan87 Boże zlituj się! Co za kretynizm!! 1 do 1, kopia sytuacji z braitwaitem.. usrali się na tego kasztana; teraz odbędą się wielkie szumne negocjacje tego wspaniałego transferu, podróże zarządu do Girony, OJO OJO i telefony Romero, a Girona na koniec powie, że nie opuści ani jednego eurocentra i polecą zaraz durnie pełną klauzule za tego kasztana wpłacać… Miliony wywalone w błoto

1

@lucca87 Powtarzam to samo codziennie! Nic się nie uczą na błędach! Kolejny kasztan pokroju braithwaita, który nic nie da sportowo, a którego do końca kontraktu się nie pozbędziemy! Miliony wyrzucone w błoto!! Znowu!! Rzygać się tym chce! Robią z Barcelony jakieś vajekano czy inny cadiz z farmą drewnianych przeciętniaków i piłkarzy z totalnego przypadku…

0

@masq No to teraz nasze tęgie głowy mogą ruszać z workiem pieniędzy po naszego zbawiciela oriola romeu....

1

@lucca87 Dokładnie tak! Ten cały oriol to jest jakiś czerstwy i nieśmieszny żart… chłop to jest poziom Segunda Division a nie Barcelony! Litości!!! Gość przyjdzie za kasę (wywaloną w błoto), dostanie kilkuletni kontrakt na kilka mln za sezon i będzie praktycznie niesprzedawalny do jego wygaśnięcia! Mało mamy przykładów jak takie historie się kończą?!?! Będzie kurczowo trzymał się tej Barcelony do ostatniego dnia tego kontraktu, odejdzie za 0, zabierze ze sobą miliony euro pensji…

2

@doc Jeśli ten zdobędzie Złotą Piłkę a atm wygra 3 razy z rzędu LM to napewno..

1

@cules100pro Brać i nawet się nie zastanawiać!

1

@partymaker No bo to są piłkarscy emeryci! Będą się starać może pół sezonu, potem im się odechce i tylko będzie problem z ich kontraktami i wypchnięciem ich gdziekolwiek.. here we go again

1

@barcanawieki i znowu ma racje! Acz zaślepione fanboystwo z La Rambli oczywiście tego do siebie nie dopuszcza...

1

@Emhyr Barca nie chciała powrotu Messiego.. to tylko polityka i dobry PR! Kiedy to do Was dotrze? Messi nie chciał i grał kartą FCB pod siebie i Laporta nie chciał i grał Messim pod siebie..

0

@LS A niech se będzie szejków, chińczyków czy kogokolwiek innego… Ja zbudują mocny, konkurencyjny i wypełniony gwiazdami zespól to będę nawet mógł po arabsku ich dopingować z trybun CN!

0

@DonMatteo901 Tylko nie do tego zakalca futbolu z Paryża..

0

@Azi Ale Kolega ma racje! Sprzedać ten burdel szejkom i zbudować super team który będzie w stanie rok w rok konkurować w LM… Jaki ma sens ciągnięcie tej agonii… W ciągu ost. pół roku odszedł Pique, Alba Busquets, których pensje razem wynosiły grubo ponad 100 mln!!!! A dalej na nic nie ma, dalej nie można nikogo kupić, nikogo zarejestrować… Gdzie leży granica tego absurdu?!? Zaraz odejdą kolejni, De Jong może inni a mogę się założyć, że w kolejnym okienku cyrk wróci i znowu usłyszymy że pensje trzeba redukować, majątek sprzedawać bo nie ma kilku mln żeby zarejestrowac jakiegoś zawodnika za darmo… Żenada

0

@kondziu88 No dokładnie.. na ostatni szrot to są miliony.. ale kogoś konkretnego to już nagle dziwnym trafem nie ma?!? Tak samo gdzie jest kasa z tych magicznych dźwigni? Tylko mała część tego poszła na transfery? Gdzie jest reszta że teraz nie ma nędznych 20 mln na zawodnika???

4

@pacior95 Bo jest 30 razy lepszy od tych wszystkich parejów oriolów i innych kasztanów... Tyle, że standardowo nie ma pieniędzy, bo po co miałyby być.

1

@pacior95 100% racji! Niech nawet na 5 młodych po kilka mln/sztuka wypali jeden i okaże się gwiazdą, a już jesteś ogromnie do przodu!

1

Litości z tym dziadem, litości!! Przecież nie musimy totalnie na siłę kogoś wziąć, byle tylko ktoś był… dajmy masażyście albo kucharzowi kontrakt i zarejestrujmy go w I zespole… Będzie dużo taniej a wyjdzie dokładnie na to samo!!! Podobnie jak ten drewniak, nic nie wniesie do gry, sporo zepsuje, po kilku występach wyląduje na trybunach…

1

@tbas Jak odczucia są pozytywne to ja proponuje uciekać od tej spróchniałej kłody drewna jak najdalej..

3

@Messibestplayerintheworld OMG litości… I to są właśnie te chwile w których człowiek autentycznie żałuje że ten klub nie ma aktualnie jakiegoś bana na transfery, żeby nawet nie móc myśleć o sprowadzaniu kolejnego zaciągu szrociarzy…

0

@kuz Można, bo gość jest stary i spełniony piłkarsko po ostatnim sezonie. Nic nam nie da i nie do gry nie wniesie u nas..

0

@pioz123 Już widzę jakby radioaktywna chmura miała sobie hulać po europie, zagrażać np. takim Niemcom, Austrii, Danii i Nato nic nie zrobi. Oczywiście że zrobi!

1

@kuz Jakby to powiedział pewien ekspert.. Co Ty pier****sz czlowieku?!? Czy to na upał czy na chłód, nie ma lepszego napoju niż zimne piwko.

0

@PatrykBarca bo parejo to nie typowy przeciętniak xdd dodatkowo stary, wolny i klocowaty xd ogólnie fantastyczny wybór!!

0

@KibicBarcy123 Hahahahahaha! Jego najlepsza pozycja to leżąca na własnej sofie, byle jak najdalej od Barcelony i jej pierwszej drużyny.

0

@Encore Super transfer! Gość jest kozakiem idealnie skrojonym pod system Guardioli i pod tego lewego-środkowego / lewego obrońcę. Młody, ambitny i będzie ogromnym upgradem dla tej najsłabiej obsadzonej pozycji w zespole, czyli lewej stronie obrony.

0

@Bogan i tak guzik ugramy!! Jak można się w ogóle łudzić że będzie inaczej?? Wszyscy się zbroją na potęgę, a my wiwatujemy i otwieramy szampana, bo city nam wcisnęło 50 letniego Gundogana, a następnie spoglądamy na jeszcze starszego, skasztaniałego i klocowatego parejo jak zbawcę, równocześnie rozważająć ORIOLA ROMEU jako alternatywę dla niego... XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD A obok pomoc np. realu: Bellingham, Valverde, Touchemeni, Camavinga, Modric, Kroos, do tego Mbappe w drodze :))) O City i innych klubach to nie wspomnę nawet. Litości! Jak w ogóle z grupy wyjdziemy to już będzie wielki sukces i trzeba się będzie tym zadowolić

0

@Emhyr Boszz litości.. to niech już lepiej Xavi korki ubiera, gorszy od jakiegoś parejo czy innego kasztana romeu nie będzie

1

@Eto'o9 R10 Co za dramat! to jak już mają po takich dziadów sięgać to serio niech sobie dadzą spokój. Grajmy tym garcią czy jakimś roberto, totalnie bez różnicy to. Czy będzie jakiś parejo czy go nie będzie i tak sezon na straty. Kupią na siłę jakiegoś totalnego idiotę, który zagra kilka meczy, skompromituje się i i tak go Xavi od składu odstawi, a dostanie oczywiście kontrakt na 4/5 lat bo czemu nie i nigdy się go nie pozbędziemy.

1

@KlonaZepan Przecież cały świat wie, że będzie kontrofensywa, cały świat wie gdzie ruskie mają jakie linie obrony i gdzie pójdzie natarcie.. Gdzie tu wyjście z ukrycia? Równie dobrze mogli wyjść z ukrycia tydzień czy dwa później czy jakimkolwiek dniu w którym faktycznie ruszyliby z tą ofensywą.

0

@szkutnik91 i bardzo dobrze! Kessie musi zostać!

0

@szkutnik91 no i dobrze! Kessie musi zostać! Taki dzik w każdej kadrze jest potrzebny! Poza tym, w pierwszej kolejności to do wywalenia jest cały wagon szrotu pierwszej klasy.. eriki garcie markosy alonso i sergie roberto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?